Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
−∗−
NA BIEŻĄCO. SZPITALNE BEZPRAWIE | AFERA GONI AFERĘ | CO CZEKA TRZY KONFEDERACJE? LESZEK ŻEBROWSKI
Lesze Żebrowski – w kolejnym odcinku “Na bieżąco” – przewiduje, czego możemy spodziewać się w sprawie afery w warszawskim Szpitalu Południowym, wystawia (fatalną) ocenę rządowi Donalda Tuska, a także zastanawia się, czy istniejące już de facto trzy Konfederacje będą się w stanie ze sobą porozumieć i czy mają szansę na przejęcie władzy.
«Afera w Szpitalu Południowym w Warszawie to tylko wierzchołek góry lodowej»
◊
Więcej: Leszek Żebrowski
Dla zainteresowanych.
____________
SZOKUJĄCY WYWIAD Z LEKARZEM! Dr Kusznieruk: Afera z salonikiem VIP to tylko wierzchołek góry lodowej [17min]
A tu jak zwykle przypadki, wyjątki i fatalne zbiegi tragicznie nieszczęśliwych okoliczności, czyli to tylko ‘anomalie‘…
Lekarz z KO z rekordowymi dochodami. Szpitalne układy i milionowe wypłaty?
Na antenie polsat news kilka dni temu ukazała się rozmowa [niestety, nie została zarchiwizowana na YT] z udziałem dwóch panów doktorów. Konkluzja obu rozmówców była jedna: ‘nikt nic z tym nie zrobi’.
*
Wreszcie ktoś to powiedział na głos [“żaden lekarz nie zostanie ukarany”]:
“NA SORACH UM**RA SIĘ OD LAT!” OTOKA-FRĄCKIEWICZ I PROF. WIELOMSKI O AFERZE SZPITALNEJ!
W wersji skondensowanej:
Otoka-Frąckiewicz alarmuje. Tak wygląda rzeczywistość na polskim SOR
*
Pan doradca chce ‘oczyszczać system z czarnych owiec’ i wciąż nie pojmuje, kto ten system stworzył. Chociaż dobrze kojarzył na pewnej konferencji, że to ‘po dwudziestu latach’.
Prof. Czauderna: System ochrony zdrowie się ROZPADŁ. Trzeba usunąć CZARNE OWCE z tej branży
A ten pan przeszedł do fazy zbliżonej do załamania i oświadczył, że:
“Jestem zdruzgotany”. NIL reaguje po wywiadzie ordynatora
___________________
Tak czy owak, wielu zrobi wszystko, aby zdjąć odium z głównych sprawców, a przerzucić odpowiedzialność na ‘polityków wszystkich opcji’. I rozmydlić sprawę.
A w kolejce czeka zwyrodniały ‘zakaz terapii daremnej’. I jakoś dziwnie żaden konstytucjonalista się tym nie interesuje…