Notka Jacka

Ponieważ Jacek dodał swój wpis tylko jako komentator…
ech, brakuje mi jego notek.

Fajnie. Wygląda to całkiem optymistycznie.
Pozdrawiam znajomych.

Sprawdzam jak działa:

Takie małe wyszperane.

W Kościele w Polsce obchodzony jest XIII Dzień Islamu. Jego hasłem są słowa: „Wychowanie młodych chrześcijan i muzułmanów do sprawiedliwości i pokoju”. Centralne obchody odbywają się na warszawskiej Pradze. Tymczasem w krajach islamskich dzień chrześcijaństwa jest co dzień…
Read more: http://www.pch24.pl/dzien-katolicyzmu-w-islamie—,11943,i.html#ixzz2Jakx6ZN1
http://www.pch24.pl/dzien-katolicyzmu-w-islamie—,11943,i.html

Unia może odebrać nam miliardy, sytuacja jest krytyczna
http://niezalezna.pl/37905-tylko-u-nas-unia-moze-odebrac-nam-miliardy-sytuacja-jest-krytyczna

„Istnienie naszej lokalnej waluty, złotego, uratowało nas przed krachem, gdy w Europie jeszcze dobrze się działo. Dziś dzieje się źle, więc po co mielibyśmy przyjmować europejską walutę? Strefa euro w tej chwili trzęsie się, pali i wali” – mówi w rozmowie z PCh24.pl Andrzej Sadowski, Wiceprezydentem Centrum im. Adama Smitha, ekonomista.
http://www.pch24.pl/przyjecie-euro-jest-nielogiczne,11935,i.html

Iza Brodacka: Dopóki starcza na kiełbasę do grilla i tanie piwo…
Hierarchia naturalna, ciąg dalszy.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8468&Itemid=119

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki „Jesteśmy żadnym społeczeństwem. Jesteśmy wielkim sztandarem narodowym. Może powieszą mię kiedyś ludzie serdeczni za te prawdy, których istotę powtarzam lat około dwanaście, ale gdybym miał dziś na szyi powróz, to jeszcze gardłem przywartym hrypiałbym, że Polska jest ostatnie na ziemi społeczeństwo, a pierwszy na planecie naród. Kto zaś jedną nogę ma długą jak oś globowa, a drugiej wcale nie ma, ten - o! jakże ułomny kaleka jest. Gdyby Ojczyzna nasza była tak dzielnym społeczeństwem we wszystkich człowieka obowiązkach, jak znakomitym jest narodem we wszystkich Polaka poczuciach, tedy bylibyśmy na nogach dwóch, osoby całe i poważne - monumentalnie znakomite. Ale tak, jak dziś jest, to Polak jest olbrzym, a człowiek w Polaku jest karzeł - i jesteśmy karykatury, i jesteśmy tragiczna nicość i śmiech olbrzymi ... Słońce nad Polakiem wstawa, ale zasłania swe oczy nad człowiekiem...”