Kwarantanna dla zaszczepionych – wypowiedzi naukowców

„Zaawansowane formy wojny biologicznej, które mogą być ukierunkowane na określone genotypy, mogą przenieść wojnę biologiczną ze sfery terroru do politycznie użytecznego narzędzia”.

W menu na dziś danie… foliowe. Transkrypt chyba jednego z najpopularniejszych filmów w ostatnich dniach w sieci. Panel dyskusyjny z udziałem lekarzy i naukowców, a dotyczący szczepionek przeciw covid-19, a konkretnie czym te substancje są. Uczestnicy to w większości znani Czytelnikom specjaliści choćby ze względu na wielokrotne cytowanie wypowiedzi tych osób w niezliczonych artykułach i filmach w internecie.

Tekst nie zawsze zawiera dosłowne wypowiedzi panelistów, ale fragmentami jest po prostu opisem o czym dana osoba mówi. Relacja z panelu stanowi część artykułu ‘THE COVID VAXXED MUST BE QUARANTINED! Expert Consensus’, dr Ariyana Love.

Zapraszam do lektury.

____________________________***____________________________

Jak zwykle pragnę przypomnieć, że:

Artykuł prezentowany jest wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych i nie stanowi porady medycznej. Wszelkie informacje zawarte w materiale służą wyłącznie do celów edukacyjnych i nie mają na celu zastąpienia indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza lub innego dostawcę usług medycznych ani nie stanowią rekomendacji jakiegokolwiek określonego sposobu leczenia.

____________________________***____________________________

 

 

Dr Larry Palvesky zwraca uwagę, że szczepionka ma chronić nas przed infekcją bakteryjną lub wirusową. W żadnym z tych zastrzyków nie ma niczego, co chroniłoby nas przed infekcją wirusową. Władze tak twierdzą, a patenty również to opisują, że te zastrzyki nigdy nie miały na celu ochrony nas przed wirusem. Gdy tylko zdamy sobie sprawę, że to nie są szczepionki, zrozumiemy również, że wszystko co za tym stoi jest kompletnym i całkowitym kłamstwem. Zastrzyki covid-19 nie zostały zaprojektowane, aby chronić nas przed infekcją SARS-CoV-2 i dlatego nie mogą zatrzymać transmisji SARS-CoV-2.

Dr Larry kontynuuje, mówiąc, że kiedy patrzymy na literaturę z 2020 roku, widzimy, że ludzie zapadają na choroby krwi, brak tlenu, niedotlenienie, choroby płuc, choroby krzepnięcia, udary, nadciśnienie, niedociśnienie, utratę smaku, utratę węchu i problemy neurologiczne. To nie są objawy choroby wirusowej. Mówi, że to kliniczna prezentacja zatrucia krwi. Cała literatura pokazuje, że białko kolczaste [spike protein] tego wirusa było odpowiedzialne za spowodowanie wszystkich tych objawów: problemy mózgowe i neurologiczne, choroby serca, czynniki krzepnięcia, utrata tlenu, utrata smaku i węchu, nadciśnienie i niedociśnienie. Białko kolczaste było odpowiedzialne za wywoływanie chorób, które widzieliśmy. Białko kolczaste nie jest rzeczą naturalnie występującą, jest to broń stworzona przez człowieka. To nie jest wirus. Jest to część, która może być związana z wirusem i Bóg wie, czym jeszcze, co wywołało lawinę chorób. To nigdy nie była choroba grypopodobna. To było po prostu zatrucie krwi. To białko kolczaste może przyczepiać się do receptorów we wszystkich częściach ciała; mózg, serce, płuca, nerki, jelita, plemniki i żeński układ rozrodczy.

Dlaczego więc, na miłość boską, nikt się nie sprzeciwia wstrzyknięciu do organizmu czegoś, co spowoduje, że wszyscy będziemy wytwarzać białko kolczaste? Tę właśnie część tzw. broni, która tworzyła chorobę, a przede wszystkim grupę objawów! To nie jest szczepionka! Teraz, jeśli twoje ciało otrzymuje materiał genetyczny do wytworzenia syntetycznego białka kolczastego, nie mamy absolutnie żadnego pojęcia, co zrobi organizm, gdy instrukcje genetyczne dostaną się do komórek i zaczną wytwarzać białko kolczaste.

Dr Tenpenny odkryła realną możliwość, że w tych zastrzykach Covid znajduje się inny obcy RNA. Naprawdę nie mamy pojęcia, co jest w tych zastrzykach. Przypuszczamy, że to białko kolczaste. Dr Larry kontynuuje, ale generalnie nie mamy pojęcia. Jeśli przyjmiemy fakt, że jest to białko kolczaste, które jest wytwarzane jak w fabryce przez komórki ludzkiego ciała i wiemy, że być może gdyby nasze własne mRNA znajdowało się w naszych komórkach, sami byśmy je wyłączyli. Ale nie mamy doświadczenia w stosowaniu instrukcji genetycznych wstrzykiwanego syntetycznego [informacyjnego] mRNA i czy nasze ciała zamierzają to włączyć lub wyłączyć po rozpoczęciu przez nie fabrycznej produkcji białek kolczastych. Nie ma więc żadnych dowodów ani badań naukowych na temat tego, czy to białko kolczaste włącza się i pozostaje włączone, czy też kiedykolwiek się wyłączy. I nie mamy dowodów na to, że organizm, który został zaszczepiony i teraz wytwarza białko w postaci kolca, wydycha je przez płuca, wypluwa je przez ślinę, wydala je przez skórę lub wydala z gazem lub kałem.

To, co mamy, to ogromna, genialna propaganda ludobójstwa, ponieważ nie muszą podawać każdemu zastrzyku, aby uzyskać wyniki, których oczekują, ponieważ teraz widzimy, że ci ludzie, którzy otrzymują zastrzyki, stają się w rzeczywistości trędowatymi, są pariasami. Zdrowi ludzie, którym nigdy nie podawano szczepionek, dostają objawy Covid-19, krwawienia, poronienia i umierają.

To nie jest szczepionka, proszę przestać nazywać to szczepionką. Nanocząsteczki lipidów nigdy wcześniej nie były używane w szczepionkach. Są w stanie przekazać dowolny materiał, który jest do niego dołączony (z ładunkiem specyfiku) do mózgu, płuc, wątroby, plemników i żeńskich układów rozrodczych. To bardzo śliska sprawa. To jest rosyjska ruletka. Nie mamy żadnych odpowiedzi na temat tego, co jest przesyłane ani w jaki sposób jest przenoszone i powinniśmy być naprawdę wkurzeni! Dżin wyszedł z butelki. To jest ludobójstwo. To broń masowego rażenia i stanowczo wymaga to od nas zabrania głosu. Ludzie, którzy zostali ‘wyszczepieni’ tą trucizną, przekazują coś innym, którym nic nie wstrzyknięto. Naprawdę musimy zacząć żądać, by tych, którym wstrzyknięto truciznę Covid poddać kwarantannie i kazać im nosić na ramionach naszywkę wskazującą, że zostali zaszczepieni, abyśmy wiedzieli, kogo unikać na ulicy i nie zbliżać się do nich .

Dr Sherry Tenpenny zidentyfikowała 20 mechanizmów obrażeń spowodowanych zastrzykiem Covid. Mechanizm tych zastrzyków Covid polega na zmuszeniu naszych komórek do wytworzenia białka kolczastego i jednocześnie wytworzenia przeciwciała dla białka kolczastego. Białko kolczaste może przebić się przez barierę krew / mózg. Samo białko kolczaste może manipulować genami i modyfikować białka w mózgu, powodując np. nadciśnienie płucne, problemy sercowo-naczyniowe i jest śmiertelną bronią, mówi dr Tenpenny. 89 innych szczepionek przeciw Covid jest prawie gotowych do wstrzyknięcia ludzkości.

Zastrzyk Johnson & Johnson to skorupa adenowirusa, która ma wewnątrz materiał genetyczny zwany transgenem. 50 miliardów małych cząsteczek adenowirusa zostaje wstrzykniętych w twoje ramię. Adenowirus to pospolity wirus przeziębienia. Dr Tenpenny podejrzewa, że część największego procesu przenoszenia pochodzi z adenowirusa J&J, który migruje do płuc i jest wydychany. Już robią szczepionki donosowe Covid, aby przyczepić się do nerwów węchowych w nosie i dostarczyć materiał genetyczny bezpośrednio do mózgu.

Nie nazywajcie już zastrzyków kovidowych szczepionką. Rozpocznijcie autokorektę i nauczcie innych wokół siebie, jak robić to samo. To iniekcja lub zastrzyk obcego materiału genetycznego. Ponieważ kiedy mówisz słowo „szczepionka”, ludzie myślą, że to tak jak szczepionka przeciw grypie. Musimy również przestać używać terminu rozsiewanie [ang. shedding] i zastąpić go słowem transmisja.

Jest to również możliwe, ponieważ dr Carrie Madej zasugerowała, że białka kolczaste są aktywowane przez 5G i rezonują inaczej i może tak właśnie zachodzi transmisja. Jest więc możliwe, że ma właściwości typu EMF (częstotliwość elektromagnetyczna). [powyższe jest jedynie domniemaniem i ewentualną możliwością, zasugerowaną przez jedną z uczestniczek panelu -tłum.]

Głównym powodem pilnej troski jest transmisja broni biologicznej Covid od osób zaszczepionych na nieszczepione, wpływająca na bezpłodność i integralność układu krwionośnego.

Rozsiewanie następuje po szczepieniu. Ponieważ Covid-19 nie jest szczepionką, ale formą terapii genowej z wykorzystaniem informacyjnego RNA, to nie jest to rozsiewanie. Zawsze łączyliśmy rozsiewanie z ‘żywymi’ wirusami, na przykład gdy masz grypę lub kaszlesz z jakiegoś powodu, ze szczepionką przeciwko polio lub szczepionką na różyczkę lub ospę wietrzną.

Dokonaliśmy już rozróżnienia między zastrzykami Covid-19 a szczepionkami i ustaliliśmy, że te pierwsze szczepionkami nie są. Dzięki szczepionce do krwiobiegu wstrzykuje się patogen. To wywołuje odpowiedź immunologiczną i produkcję przeciwciał. Covid-19 to eksperyment z wykorzystaniem obcego RNA-(mRNA) oraz szeregu innych syntetycznych substancji i urządzeń medycznych (nanotech), które penetrują błonę komórkową, programują DNA i powodują śmierć komórki lub autoimmunologiczną chorobę prionową.

W zastrzykach Covid-19 nie ma nic porównywalnego ze szczepionką. Nanoboty programują komórki, aby wytwarzały nieprzebadane i obce ludzkiemu ciału białko. Wyzwalana odpowiedź immunologiczna na antygen w niczym nie przypomina szczepienia. Antygeny powodują krzepnięcie krwi (koagulację), co prowadzi do wielu zgonów.

To nie jest rozsiewanie. Co jest transmisja od osób szczepionych do nieszczepionych. Zmieńmy nasz język i odwołajmy się nie do rozsiewania, ale właśnie do transmisji. To bezprecedensowa sytuacja. Coś przenosi się między szczepionymi a nieszczepionymi.

Dr Lee Merritt wyjaśnia, że ​​eksperci medyczni otrzymują tysiące raportów z całego świata o nieprawidłowościach miesiączkowania i dysfunkcjach reprodukcyjnych po zastrzykach Covid, podczas gdy media koncentrują się na zakrzepach krwi. Kobiety krwawią tygodniami, niektóre nie mają miesiączki, a kobiety po menopauzie zaczynają krwawić. Zgłaszano krzepnięcie krwi i zakrzepy w czasie ciąży. Są poronienia i krwawienie z nosa. Dzieci przebywające w bliskim sąsiedztwie szczepionych mają znaczne krwawienia z nosa. U mężczyzn pojawiają się siniaki na nogach i skrzepy krwi. Widzimy rzeczy, które nie mają sensu i otwieramy dyskusję. Istnieje bezprecedensowa cenzura, coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Całe szczątkowe odlewy [decidual cast] wychodzą z kobiet, w których złuszczają się całe części macicy.

Polisorbat 80, który jest zawarty w zastrzykach Covid, może wyłączyć funkcję jajników. U mężczyzn lekarze obserwują obrzęk genitaliów, zaburzenia erekcji, obrzęk moszny i nieprawidłowości w piersiach u kobiet.

Nie ma formalnej bazy danych dla osób w otoczeniu tych, których zaszczepiono. Tak więc konsensus jest taki, że ludziom wstrzyknięto broń biologiczną, a ich ciała teraz wydzielają i przekazują to innym. To nie jest normalna immunizacja. Powoduje, że organizm na poziomie komórkowym wytwarza syntetyczne białko SARS-CoV-2, którego nigdy nie widziano. Ciało zaczyna to produkować jak fabryka, która się nie wyłącza. Komórki zaszczepionych produkują teraz patogen, którym zostały zaszczepione. Zasadniczo zaszczepieni produkują broń biologiczną, do czego zakodowano ich komórki, a ta jest przenoszona na nieszczepionych. Teoretycznie czynnik biologiczny może znajdować się u zaszczepionych w ślinie, moczu, kale, pocie, płynie nasiennym, krwi i wzdęciach. Wychodzi z ich ciał i przenosi się na inne osoby w pracy, co powoduje poronienia, niezdolność do zajścia w ciążę i obfite krwawienie. Coś jest wytwarzane przez ciało osoby zaszczepionej, co niekorzystnie wpływa na innych – wyjaśnia dr Merritt.

Dr Carrie Madej wspomina o cząsteczkach nanolipidów i hydrożelu. Mówi, że ta substancja może robić wiele rzeczy. Producenci leków mówią nam, że organizm ludzki jest bardzo inteligentny i naturalnie zniszczyłby syntetyczne kody wstrzykiwane ludziom przez Big Pharmę. Więc wymyślili sposób, aby oszukać nasze ciała, aby nie atakowały syntetycznego kodu. Cząsteczki nanolipidów to „system dostarczania leków na żądanie”. Tłumi nasze immunologiczne punkty kontrolne, dzięki czemu może przeniknąć przez błonę komórkową i dostarczyć dawkę leku. Na żądanie można go uruchomić w dowolnym momencie, aby dostarczyć dawkę. Może być używany do bioczujników w ciele i ma zdolność gromadzenia danych z twojego ciała, przesyłania i odbierania energii, wiadomości lub częstotliwości i impulsów. Może reagować na rzeczy wokół ciebie. To coś obcego w naszych ciałach. EMF z anteny 5G (na przykład). Wytwarza własne napięcie. Toksyczność promieniowania i pól elektromagnetycznych stale rośnie w ostatnim czasie, a ilość promieniowania, które przenosi się przez nasze telefony komórkowe, również wzrosła.

Dr Lee Merritt jest chirurgiem ortopedą, wyszkolonym przez marynarkę wojenną Stanów Zjednoczonych. Mówi, że widzimy nie tylko problemy z krwawieniem, ale także transmisję. Zapytała o to dr Judy Mikovitz. Zwykle część wirusa (białko kolczaste) nie jest przenoszona. Zwykle wirusy przechodzą przez komórki. To nie jest pełny wirus, tylko główka patogenu białka kolczastego w twoich komórkach. Więc czy to może być w powietrzu? Jest taka możliwość. Przenoszenie wirusa z kału / jamy ustnej jest również powszechnym sposobem przenoszenia wirusów.

Prion to źle sfałdowane białko. Sposób, w jaki uzbroili białko kolczaste, polega na tym, że wstawili do niego gen, który umożliwia mu obce rozszczepienie. Można to zmienić konformacyjnie, aby połączyć się z receptorami Ace2. Więc to, o czym mówisz, to sztuczne potwierdzenie 3D, które brzmi jak Prion. A te rzeczy są samoreplikującymi się białkami, które z pewnością mogą być przenoszone przez surowicę. Nie wiemy, jak jeszcze się to przenosi.

Biolipidy otaczające RNA nazywane są „Matrix M”. Okazuje się, że Matrix M ma również adiuwant. Sam w sobie może wzmocnić układ odpornościowy, nawet bez patogenu. Część adiuwanta pochodzi z kory drzewa południowoamerykańskiego zwanego Quillaja saponaria. Nazywają się saponinami. Kiedy dr Merritt spogląda wstecz na oryginalne badania nad opracowaniem Matrix M, mówią one o problemie krwawienia. [Matrix M ] Odziera erytrocyty z ich hemoglobiny. Zmienia konformację erytrocytów, uszkadza śródbłonek i powoduje zniszczenie limfocytów.

Problemem jest teraz transmisja. Dr Lee Merritt na podstawie przeprowadzonych przez nią badań uważa, że ​​samo białko może być przenoszone. W ciągu dwóch miesięcy wyciągnęła z VAERS 358 przypadków dziwnych zjawisk dot. krwi / krwawienia i małopłytkowości, nieprawidłowe miesiączki, zakrzepy i duże ilości krwawień oraz nietypowe miesiączki. Następnie różnego rodzaju problemy z krwawieniem, takie jak krwawienia do mózgu, krwawienia z przewodu pokarmowego, dziwne krwawienie ze starej blizny, rany po wrzodach, krwawienie ze skóry i krwawienie z nóg u mężczyzn. Obserwujemy bardzo rzadkie choroby. Dr Merritt uważa, że ​​pochodzi z białka kolczastego. Mówi, że mamy do czynienia z dwiema różnymi technologiami, technologią DNA i technologią RNA i wczesnymi objawami krwawienia.

Pediatra Maurine McDonald zwróciła uwagę, że „dzieciom nigdy nie groziło zarażenie się koronawirusem”. Lekarze widzą u dzieci objawy, takie jak krzepnięcie krwi i krwawienie z nosa po zaszczepieniu przeciw Covid.

Uwaga edytorska: niemowlęta zmarły po karmieniu piersią od matek zaszczepionych.

Rozwiązania i zabiegi

Dr Tenpenny podaje kilka interesujących faktów na temat dwóch bardzo bezpiecznych i skutecznych metod leczenia koronawirusa i grypy, które zostały stłumione w głównym nurcie.

Iwermektyna nie ma skutków ubocznych ani powikłań i jest używana od ponad 60 lat. Hydroksychlorochina (HCQ) jest używana od ponad 70 lat. Iwermektyna i HCQ działają przeciwko wirusom poprzez dwa różne mechanizmy działania:

1. HCQ wiąże się z białkami sigma jeden i sigma dwa.

2. Iwermektyna blokuje znajdujące się w krążeniu białko kolczaste, ‘obkleja’ wypustki na białku kolczastym, które są koroną wirusa, i podobnie zachowuje się wobec innych koronawirusów. Blokuje również wiązanie się z receptorami ACE na powierzchni wszystkich twoich komórek. Ma również właściwości przeciwzapalne.

Dr Tenpenny sugeruje, aby podawać ludziom zarówno HCQ, jak i Ivermectin, gdy są chorzy, a lekarze z America’s Frontline Doctors przepisują te leki w całych Stanach Zjednoczonych.

Musisz wiedzieć, jaki jest twój poziom witaminy D. Indonezyjczycy doszli do wniosku, że jeśli twój poziom witaminy D jest wyższy niż 30, masz mniej niż 4% szans na wylądowanie na oddziale intensywnej terapii z Covid. Dr Tenpenny uważa, że ​​terapeutyczny poziom witaminy D powinien wynosić od 80 do 100. Należy również zbadać poziom cynku. Powinna wynosić między 11 a 12. Weź kwercetynę, która jest przeciwutleniaczem pochodzenia roślinnego, który napędza cynk do komórek. Istnieje długa lista innych rzeczy, które możesz zrobić, aby się chronić.

Dr Tenpenny uważa, że ​​transmisja może być przenoszona drogą kropelkową, podobnie jak w przypadku andenowirusów. Jeśli jest taka obawa zakażenia, sugeruje codzienne stosowanie srebra koloidalnego.

Zrób wszystko, aby utrzymać zdrowy układ odpornościowy. Cały czas pływamy w zarazkach i to właśnie wzmacnia odporność, ale teraz pływamy w broni biologicznej, która została uwolniona na całej Ziemi.

Maureen McDonald przypomina nam o częstotliwości wibracji. Pozostawanie w pozytywnym nastawieniu i unikanie strachu jest w tych czasach niezbędne. Dźwięki mogą zmienić DNA i medytację.

Dr Northrop zaleca kąpiel w pół litra organicznego mydła, takiego jak mydło do prania i granulki lucerny lub siano, które kupujesz dla swoich chomików. Jeśli masz lampę światła czarnego, możesz zobaczyć, jak hydrożelowe drobnoustroje wychodzą z twojego ciała i kierują się w stronę lucerny. Następnie weź prysznic w mydle Dr Bronner. W rękawiczkach wyjmij pozostałości z wanny i włóż je do torby wraz z rękawiczkami. Cząsteczki AI rozwijają się na ciemności. To jest wojna między dobrem a złem. Przynieście Chrystusowe światło i miłość. To jest nasza chwila. Nasza płodność jako rasy ludzkiej jest atakowana i musimy stawić jej opór. Nie chodzi o to by popadać w czarną rozpacz, ale działać z wiarą. Łączcie się i razem krzyczcie o tym poza cenzurą. Uruchamiamy bazę danych o osobach zarażonych transmisją ‘z drugiej ręki’.

Dr Larry mówi, żeby odizolować się od szczepionych. Osoby, które nie otrzymały szczepienia, muszą spotkać się osobiście. Jednym z powodów lockdownów jest uniemożliwienie ludziom zbierania się i gromadzenia wystarczającej siły do buntu. Jednym z powodów obowiązku noszenia maseczek ​​jest to samo – oddzielenie ludzi.

Stand for Health Freedom, Make Americans Free Again i lekarze opowiadający się za etyką na świecie jak World Doctors Alliance, jednoczą ludzi. Ludzie muszą zacząć mobilizować się i dawać sobie nawzajem siłę z głębi naszej istoty. Myślę, że nasi liderzy nie są naszymi liderami, kontynuuje dr Larry. Straciliśmy nasz rząd. To nie jest rządzenie, a władanie. Straciliśmy sądy, Kongres, media, instytucje medyczne i straciliśmy ludzi, którzy mają nas chronić. Musimy przestać prosić tych ludzi, aby nas chronili i musimy wziąć obronę na swoje barki, a to wymaga od nas zwrócenia się do miejsca, w którym naprawdę jest moc, a to w naszym własnym autorytecie i wśród osób, które nie śpią i próbują się obudzić.

Dr Madej sugeruje, żebyśmy spotykali się raz w tygodniu. Prowadzi projekt o nazwie Freedom Meetup, która pomaga zakładać lokalne grupy. Według badań naukowych Heartmath częstotliwość miłości z serca rozciąga się na ok. 1,5 metra. To jest wojna częstotliwości, mówi dr Madej, i walka między dobrem a złem. Spotkania i wspólne robienie posiłków, śmiech, przytulanie, całowanie, śpiew i taniec podnoszą twoje wibracje. Poświęć na to dwie godziny w tygodniu, a rozprzestrzeni się na innych. To, o czym czytaliśmy w Księdze Objawienia, jest tutaj i teraz. Nie bójmy się, bo to my mamy moc. Okłamywano nas co do rzeczywistości, okłamywano nas co do tego, kim jesteśmy, skąd pochodzimy i po co tu jesteśmy. Więc nie pozwólmy, by ogarnęła nas panika. Nigdy nie widziałam broni biologicznej, która byłaby aż tak silna. Jesteśmy niesamowitymi istotami duchowymi, które uczą się dostosowywać i przezwyciężać. Nie może być inaczej. To ciężka wojna, bo myślimy o niej i musimy to sobie uświadomić. Nie możesz polegać na jednej magicznej osobie, która przyjdzie i nas uratuje. Rząd zniknął. Nasz rząd [Executive Branch] odpowiada przed FEMA (Izrael). Niestety, w naszej branży medycznej nastąpił bardzo mroczny zwrot, zwłaszcza w ciągu ostatnich 5–10 lat.

Dr Madej poleca kąpiele bentonicie, który działa przeciw promieniowaniu.

Dr Merritt wspomina następnie, że na szczycie jest mała grupa ludzi, która prowadzi ten program, pociąga za sznurki i organizuje to ludobójstwo. Cytuje coś bardzo interesującego z Policy For The New American Sensory (2002), napisanej przez znawców w zakresie obrony USA, takich jak Michael Chertoff, Dick Cheney i zwykli podejrzani:

Zaawansowane formy wojny biologicznej, które mogą być ukierunkowane na określone genotypy, mogą przenieść wojnę biologiczną ze sfery terroru do politycznie użytecznego narzędzia”.

Nie powstrzymasz psychopatów kłótniami lub dobrymi uczuciami. W pewnym momencie musimy obalić organizacje przemysłowe, które nam tego przysparzają. Tak bardzo nie chcą, abyśmy wiedzieli o leczeniu, Iwermektynie i HCQ, ponieważ jest to bodziec, który usunąłby strach. Musimy chronić zdolność ludzi do otrzymywania tych leków i wyciągania ludzi z psychozy strachu.

Jeśli zabiją 150 milionów Amerykanów, nic nie powstrzyma Chin przed pokonaniem reszty z nas. To jest problem bezpieczeństwa narodowego na całym świecie. Musimy obudzić te lemingi i sprawić, by zdały sobie sprawę, że idą po nasze dzieci. Ludzie potrzebują samokontroli. Czy jesteś zaangażowany w branżę, która nam tego przysparza?

Pani Tiffany kończy, pytając, jak, na Boga, rządy mogą mówić o paszportach szczepionkowych z nadmiernymi niepożądanymi reakcjami i zgonami po zastrzykach Covid? Jeśli nie słyszałeś o tych rzeczach z panelu medycznego, to dlatego, że wszyscy, którzy mówią prawdę są cenzurowani. W końcu musimy zrozumieć, że trzeba wziąć odpowiedzialność za własne zdrowie. Jeśli rząd odbierze ci tę zdolność, nie będziesz już mieć swojego ciała. Musisz zachować kontrolę nad własnym ciałem i ciałami swoich dzieci i upewnić się, że wszyscy inni potrafią zrobić to samo. Jest wiele rzeczy, których nie wiemy, wiele musimy się nauczyć i wiele może się wydarzyć z tymi zastrzykami Covid. Możemy nie być w stanie kontrolować wszystkiego, ale możemy nadal walczyć, aby upewnić się, że nadal zachowujemy kontrolę nad rzeczami, które możemy kontrolować. Zwróć uwagę na ustawodawstwo obowiązujące w Twoim stanie lub kraju i upewnij się, że nie zezwalasz na wydawanie paszportów szczepionkowych przez agencje prywatne lub rządowe w dowolnym miejscu. Upewnij się, że zawsze jest wybór i nadal zachowujemy kontrolę nad własnym ciałem.

THE COVID VAXXED MUST BE QUARANTINED! Expert Consensus, Dr. Ariyana Love, May 2, 2021

Uzupełnienia:

Dno DNA czyli Homo Sapiens GMO

Człowiek 2.0 czyli GMO Sapiens nadchodzi

C19 bez maseczki (wykład)

Zanim “TO” zrobisz…

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!