Po godzinach czyli molestowanie przedemerytalne

Jedna z pracownic stwierdziła: „Wiedziałam, że mu się podobam i że uważa mnie za ładną”, dodając: „Każdy mężczyzna, który ma dużą władzę, myśli, że może zdobyć każdą kobietę i nie wstydzi się tego”.

−∗−

Oprac. AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Trzon WEF, Klaus Schwab oskarżony o molestowanie seksualne

Jedna z pracownic twierdzi, że ​​Schwab stawał przed nią w pozach o charakterze seksualnym

Dziennik „Wall Street Journal” donosi, że Klaus Schwab, założyciel Światowego Forum Ekonomicznego, musi zmierzyć się z oskarżeniami o molestowanie seksualne i tworzenie wrogiego środowiska pracy, wysuwanymi przez kilka byłych pracownic.

Według raportu wiele pracownic otwarcie oskarżyło Schwaba i innych przełożonych z organizacji o wygłaszanie uwag o charakterze seksualnym i niewłaściwe zachowanie.

Jedna z pracownic twierdziła, że ​​Schwab pozował przed nią w sposób seksualnie sugestywny i mówił jej, że chciałby ją zobaczyć w hawajskim stroju.

Mówi się również, że Schwab obwieszczał pracownicom: „Muszę ci znaleźć mężczyznę, a gdybym nie był żonaty, umieściłbym siebie na szczycie tej listy”.

Jedna z pracownic, Mryiam Boussina, stwierdziła: „Wiedziałam, że mu się podobam i że uważa mnie za ładną”, dodając: „Każdy mężczyzna, który ma dużą władzę, myśli, że może zdobyć każdą kobietę i nie wstydzi się tego”.

Inna kobieta pracująca dla WEF zauważyła, że ​​„wywierano na mnie ogromną presję, aby dobrze wyglądać i nosić obcisłe sukienki”, dodając: „Nigdy w mojej karierze nie doświadczyłam sytuacji, aby wygląd był tak ważnym tematem, jak na Forum”.

Kilka kobiet oskarżyło również Schwaba o utrudnianie im kariery lub zmuszanie ich do odejścia z organizacji po zajściu w ciążę i przejściu na urlop macierzyński.

Schwab zaprzeczył wszystkim oskarżeniom, a rzecznik WEF powiedział: „Pan Schwab nie dopuszcza się i nigdy nie dopuścił wulgarnych zachowań, które były tu opisywane”.

Rzecznik podniósł również zarzut, że doniesienia te stanowią próbę „fałszywego przedstawienia naszej organizacji, kultury i współpracowników, w tym naszego założyciela”.

Schwab zrezygnował w zeszłym miesiącu ze stanowiska prezesa wykonawczego organizacji w związku z doniesieniami o złym stanie zdrowia.

Schwab jest architektem tzw. „Wielkiego Resetu” i w ostatnich latach mówił, że przewiduje przejście ludzkości w nową erę, w której nastąpi „połączenie naszego wymiaru fizycznego, cyfrowego i biologicznego” w „nowym świecie”.

Watch: Klaus Schwabb Announces “Transition Of Humankind Into A New Era”

“We want to move into what I would call a ‘Humanocracy’”

 

Schwab już wcześniej oświadczył, że ta nowa era integracji z „technologiami cyfrowymi” sprawi, że „nie trzeba będzie już nawet organizować wyborów”.

FLASHBACK: Klaus Schwabb Excitedly Said Elections Won’t Be Needed Soon

Imagined reading everyone’s minds with brain implants

 

Fantazjował także o tym, że ludzkość zaakceptuje wszczepianie implantów mózgowych i że przywódcy będą w stanie odczytywać fale mózgowe każdej osoby.

Jeśli te oskarżenia mają jakąkolwiek wagę, Schwab powinien dwa razy się zastanowić, zanim zacznie naciskać na umożliwienie każdemu czytania w myślach.

________________

WEF Kingpin Klaus Schwab Accused Of Sexual Harassment, Steve Watson, 2nd July 2024

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!