Rosja jest już gotowa

„Dziś w Rosji gotowość do nowych wyzwań związanych z zakażeniami jest na wysokim poziomie. Działa system antyinfekcyjny pn. «Tarcza Sanitarna», rozwijana jest sieć ośrodków PCR, opracowywane są szybkie, nowoczesne, krajowe systemy testowe. W punktach kontrolnych na granicy państwa odbywa się kontrola sanitarna i kwarantanna oraz AIS «Perimeter».”

Tworzona jest „sieć ośrodków PCR”, aby Rosja mogła natychmiast wznowić masowe pobieranie wymazów po pojawieniu się kolejnego wirusa.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Szczepionki genetyczne i testy PCR: Rosja jest gotowa na chorobę X

Niezawodna formuła ochrony zdrowia publicznego

Czy Rosja jest przygotowana na najbardziej oczekiwany kryzys zdrowia publicznego w historii WHO?

Tak, według rosyjskiej Federalnej Służby Nadzoru Ochrony Praw Konsumentów i Dobrobytu Człowieka (Rospotrebnadzor).

W komunikacie prasowym z 9 marca (tutaj wersja archiwalna dla tych, którzy nie mogą uzyskać dostępu do stron internetowych rosyjskiego rządu ze względu na sankcje internetowe) agencja ogłosiła, że ​​„gotowość Rosji na nowe wirusy” jest na „wysokim poziomie”. Weźmy razem pod lupę ten bełkot słowny dotyczący zdrowia publicznego:

„Rosyjscy specjaliści opracowują nowe szczepionki i systemy testowania. Pracownicy Rospotrebnadzoru współpracują z przedstawicielami innych krajów, aby szybko identyfikować pojawiające się zagrożenia i terminowo na nie reagować.”

Pierwsze zdanie komunikatu prasowego brzmi: „Nie martw się, tworzymy nowe zawiesiny genetyczne [slurries] i nieodpowiadające potrzebom testy”, po którym następuje pomysłowo opracowane zdanie, które można przetłumaczyć następująco: „Tak, nadal bardzo ściśle współpracujemy z WHO”. Ładnie.

„Co roku temat «Choroby X» jest omawiany przez społeczność naukową na znanych forach, kongresach i konferencjach. Tym samym na marginesie drugiej sesji Ogólnochińskiego Zgromadzenia Przedstawicieli Ludowych eksperci dyskutowali o ryzyku globalnego rozprzestrzenienia się nowej, potencjalnie nieznanej choroby — «Choroby X».”

Czy wiesz, że szef chińskiego CDC powiedział niedawno, że „przyspieszenie globalnych zmian klimatycznych” i „rozszerzenie się działalności człowieka” zwiększają prawdopodobieństwo globalnej morderczej plagi wywołanej Chorobą X? Oto artykuł z TASS:

BRICS to naprawi (źródło: tass.ru)

 

Jeśli Choroba X jest wyłącznie oszustwem firmy Pfizer z zachodniego Davos, to dlaczego Chiny ostrzegają, że to hipotetyczne choróbsko spustoszy świat, jeśli nie odwrócimy „zmian klimatycznych” i nie położymy kresu „rozszerzającej się działalności człowieka”? Ciekawe umysły chcą wiedzieć.

Wracając do komunikatu prasowego. Rospotrebnadzor zasadniczo mówi: „Słuchajcie, już od długiego czasu omawiamy Chorobę X z naszymi szanownymi kolegami z zagranicy. Wszystko jest pod kontrolą. Jak już wspomnieliśmy, trwają prace nad nowymi zastrzykami i wymazami z nosa. Damy radę.

„Temat ten [Choroba X] regularnie pojawia się w przestrzeni informacyjnej i jest korzystny dla dużych firm farmaceutycznych, m.in. ze względu na pamięć o pandemii koronawirusa.”

Z jednej strony Rospotrebnadzor jest zdenerwowany faktem, że Big Pharma szerzy hipotetyczny strach przed Chorobą X, mimo że Pekin zapewniał wszystkich, że pandemii można uniknąć, jeśli opodatkujemy emisję dwutlenku węgla. Z drugiej strony antidotum Rospotrebnadzoru na tę przerażającą i skrajnie hipotetyczną chorobę jest takie samo, jak to remedium na wszystko zachodniej Big Pharmy (nieodpowiadające potrzebom testy PCR i niebezpieczne zawiesiny genetyczne). Zdezorientowany? Przestań. Jest rok 2024, przyjacielu.

To miłe, że Rospotrebnadzor nie lubi firm farmaceutycznych wywołujących niepotrzebną panikę wśród mas, ale naturalnie trzeba zadać sobie pytanie, jak ta opinia wpływa na politykę. Z pewnością nie powstrzymało to rosyjskiego rządu od współpracy z AstraZeneca nad „szczepionkami na covid” i zdecydowanie nie powstrzymało Ministerstwa Zdrowia Rosji od rozdawania Remdesiviru jak cukierków.

źródło: tass.ru

 

Jeśli rząd rosyjski poważnie myśli o położeniu kresu wyimaginowanej panice pandemicznej, polecam zacząć od rosyjskich mediów państwowych, które publikują przerażające historie o Chorobie X, których brzmienie jest takie, jakby zostały wklejone ze strony internetowej WEF:

źródło: tass.ru

 

Oto dwa ostatnie akapity cytowanego powyżej artykułu TASS:

«Jakie środki zaradcze [przeciwko Chorobie X] zostały już wdrożone?

WHO wraz z partnerami utworzyła fundusz na rzecz walki z pandemią. Niektóre kraje skorzystały już z tej inicjatywy, aby poprawić swoją wewnętrzną sytuację epidemiologiczną. Ponadto trwają prace nad udoskonaleniem narzędzi systemowych, które mogą pomóc w zapobieganiu międzynarodowemu kryzysowi zdrowotnemu. Tym samym w Afryce zorganizowano centrum transferu technologii tworzenia szczepionek, aby lokalni producenci mogli we własnym zakresie tworzyć leki dla ludności. WHO stworzyła także system szybkiej i skutecznej wymiany istniejących materiałów biologicznych, które mogłyby wywołać nową pandemię lub epidemię. Niezbędne dane można szybko udostępnić wszystkim krajom w celu opracowania medycznych środków zaradczych i zmniejszenia śmiertelności.

Zdaniem Ghebreyesusa najważniejsza jest międzynarodowa wymiana doświadczeń w ramach porozumienia o walce z pandemią. Dzięki temu doświadczenie każdego kraju będzie dostępne dla społeczności światowej, aby skuteczniej przezwyciężyć kryzys.»

Szczepienie Afryki: tak. Dzielenie się „materiałami biologicznymi” z zaufanymi zachodnimi partnerami Rosji: tak. Nagłaśnianie Traktatu WHO o gotowości na wypadek pandemii: tak. Wszystko potwierdzone.

Wracając do komunikatu prasowego Rospotrebnadzoru:

„Dziś w Rosji gotowość do nowych wyzwań związanych z zakażeniami jest na wysokim poziomie. Działa system antyinfekcyjny pn. «Tarcza Sanitarna», rozwijana jest sieć ośrodków PCR, opracowywane są szybkie, nowoczesne, krajowe systemy testowe. W punktach kontrolnych na granicy państwa odbywa się kontrola sanitarna i kwarantanna oraz AIS «Perimeter».”

I tak to wygląda. Tworzona jest „sieć ośrodków PCR”, aby Rosja mogła natychmiast wznowić masowe pobieranie wymazów po pojawieniu się kolejnego wirusa.

Na tym blogu omówiliśmy już szczegółowo program Tarczy Sanitarnej, ale może jeszcze jedno zdanie podsumowujące: Rosja tworzy żelazną kurtynę ośrodków przeprowadzających testy PCR i punktów szczepień genetycznych, które będą wykorzystywane do zapewnienia bezpieczeństwa biologicznego.

Więcej o tym programie można przeczytać tutaj i tutaj.

Tymczasem system „Perimeter” gwarantuje, że każdy podróżny będzie postrzegany jako potencjalne zagrożenie biologiczne. Strona internetowa Rospotrebnadzoru wyjaśnia:

„AIS «Perimeter» w przypadku każdego lotu ocenia ryzyko przeniesienia chorób zakaźnych, a także zapewnia pomoc metodologiczną w przypadku zagrożeń epidemiologicznych. Formularze rejestracyjne wypełniane w ramach AIS „Perimeter” pozwalają na monitorowanie i analizę sytuacji sanitarno-epidemiologicznej na przejściach kontrolnych na granicach Federacji Rosyjskiej.”

Czy nie możesz się już doczekać punktów kontrolnych, w których rejestrowane i monitorowane będzie twoje zdrowie?

Wracając do komunikatu prasowego, który kończy się słowami:

„Termin «Choroba X» istnieje od wielu lat. Definicja sugeruje abstrakcyjną chorobę wywołaną przez nieznany patogen, a czas jej pojawienia się jest nieznany.”

Rospotrebnadzor jest nieco zirytowany całą tą pogonią za sensacją. Rosja ma testy PCR. Rosja ma szczepionki. A termin „Choroba X” istnieje od lat. Po prostu wyluzuj się.

(źródło: vedomosti.ru)

 

_____________

Genetic vaccines & PCR tests: Russia is ready for Disease X, Riley Waggaman, Mar 20, 2024

−∗−

Warto porównać:

Arsenał szczepionek genetycznych ochroni przed „chorobą X” – twierdzą w Rosji
Główny naukowiec stojący za Sputnikiem V powiedział TASS, że pandemia covid pokazała, jak bezpieczne i skuteczne szczepionki można stworzyć nie w ciągu dziesięcioleci, ale w ciągu zaledwie pięciu miesięcy. W […]

_____________

Moskiewska Tarcza Sanitarna czyli maskarada bez hamulców
Rosyjska strategia mająca na celu zapobieganie domniemanym zagrożeniom bezpieczeństwa biologicznego obraca się wokół testów PCR i szybkiego rozpowszechnienia „szczepionek”. Jest to nieco niepokojące, ponieważ żadne z tych innowacyjnych narzędzi zdrowia […]

_____________

Biometryczny raj czyli Smart City z paszportem genetycznym
(…) aby stworzyć i zapewnić skuteczne wykorzystanie zautomatyzowanego systemu pociągania pieszych do odpowiedzialności administracyjnej, konieczne jest posiadanie danych biometrycznych wszystkich obywateli. W takim przypadku podawanie danych biometrycznych powinno stać się […]

_____________

Pomógł wynaleźć szczepionkę. Teraz nie żyje
Mężczyzna, który 2 marca został znaleziony uduszony w swoim domu na ulicy Rogova, został zidentyfikowany jako Andrey Botikov, jeden z 18 naukowców, którzy opracowywali szczepionkę Sputnik V w Narodowym Centrum […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!