Metody totalitaryzmu jeszcze bardziej zakamuflowane uciskają Polskę i Świat – ks. prof. Tadeusz Guz

Prawda kiedyś odkryta zostaje prawdą na zawsze

Tą sentencją Arystotelesa przypomnianą w podobnej formie przez ks. prof. Tadeusza Guza rozpoczynamy krótką prezentację wygłoszonego dzień przed Marszem Polaków i Polonii w Auschwitz 2022. ,wykładu.

Wykład ks. prof. Tadeusza Guza m. in. o ideologii nazizmu niemieckiego oraz o jej powrocie we współczesnych metodach paraliżowania umysłów, w próbach odbierania praw człowieka Polakom i innym narodom w formie zakazów, nakazów sanitarnych, ekologicznych oraz innych.

Każdy kto zakazuje na terenie RP wydobycia węgla, każdy kto chce nam założyć maski na twarz, zakazuje korzystania z żywego ognia, ogranicza hodowlę zwierząt, roślin, uprawę ziemi, każdy jest rodowodem spokrewniony z bestialskimi ideologiami III Rzeszy Niemieckiej

Ksiądz profesor Tadeusz Guz rozpoczął wykład zgodnie z zasadą: …najlepiej jest ukazać zagadnienie słowami samych sprawców. Zresztą tak pracuje wielka i prawdziwa nauka, że wydobywa ze źródeł te treści, które należy przeanalizować, rozważyć czy wyjaśnić, używając m.in. następujących cytatów:

Nie istnieją prawdy wieczne. (Kościół katolicki) okazuje się światem ducha przeciwny europejskiemu… Alfred Rosenberg

– hitlerowski dygnitarz, Minister Rzeszy do Spraw Okupowanych Terytoriów Wschodnich, teoretyk socjalizmu, zbrodniarz wojenny/link/

Socjalizm narodowy jest religią. Brakuje nam jeszcze  tylko geniuszu religijnego, który roztrzaska stare przeżyte formuły i utworzy nowe… Moja partia jest moim kościołem.

Zbyt dużo mózgu nie ma naród amerykański. Musi się z nim rozmawiać w sposób najbardziej prymitywny. Joseph Goebbels

…program partii socjalistyczno – narodowej jest w świadomości jej członków na zawsze ważnym wyznaniem wiary. Adolf Hitler

W drugiej części, w czasie poświęconym dyskusji ksiądz profesor mówi m.in. o “premierze Morawieckim” w kontekście zakazów odbierających prawa człowieka Polakom.

—–Link od momentu dyskusji: Dyskusja od 1.16.02.

  • TECHNIKI PARALIŻOWANIA UMYSŁU /”covid19″/
  • ZWYCIĘSTWA POLITYCZNO-MILITARNE SĄ MOŻLIWE W MOMENCIE SIĘGANIA PO BOSKĄ WSZECHMOC /ŁASKA BOŻA/
  • ŹRÓDŁA NAZIZMU. MASZYNERIA IDEOLOGICZNA DEPRAWUJĄCA UMYSŁY.
  • POWODY ZAKAZU WYDOBYWANIA WĘGLA. PRÓBA ODEBRANIA CZŁOWIECZEŃSTWA LUDZIOM
  • KAŻDY KTO ZAKAZUJE NA TERENIE POLSKI WYDOBYCIA WĘGLA, KAŻDY KTO CHCE NAM ZAŁOŻYĆ MASKI NA TWARZ, KAŻDY KTO ZAKAZUJE NAM KORZYSTANIA Z ŻYWEGO OGNIA, OGRANICZA HODOWLĘ ZWIERZĄT, ROŚLIN, UPRAWĘ ZIEMI, KAŻDY JEST RODOWODEM SPOKREWNIONY Z BESTIALSKIMI,  IDEOLOGIAMI III RZESZY NIEMIECKIEJ.
  • OBECNY KSZTAŁT IDEOLOGII NEOKOMUNISTYCZNEJ…SKONKRETYZOWANEJ W OSTATNICH 3 LATACH  POD KRYPTONIMEM COVID19 POLEGA NA TYM SAMYM, NA ODEBRANIU LUDZIOM CZŁOWIECZEŃSTWA.

—–Poniżej: całość wykładu

 

Odsłony: 12

O autorze: Redakcja