‘Mięso’ będzie potrzebne czyli co dalej z nami – Leszek Żebrowski

W 2022r., czyli mniej więcej dwa lata temu, może trochę mniej, Jarosław Kaczyński obwieścił: “Mamy wojnę!”. Czyli przyznał wprost, że Polska jest stroną tak jakby walczącą. Nie na froncie. My mamy tzw. komponenty, jak to mówią wojskowi. Wysyłamy tam policję, jakieś grupy doradców, nie wiadomo kogo. Ale udostępniliśmy wszystko właściwie, co mieliśmy. Prezydent Duda oznajmił, że oddaliśmy wszystko ‘z sercem’, co mieliśmy. Wojsko zostało w znacznym stopniu rozbrojone. Nakupiliśmy sobie różnych zabawek, sprzętów, który będzie eksploatowany przez kilka następnych lat, ale pamiętajmy o tym, że są to środki odtwarzalne.

W jakim jesteśmy stanie tej wojny? Do czego się przygotowujemy? Na czyje oczekiwanie i żądanie mamy udział w tej wojnie wziąć? Ci, którzy o tym decydują zabezpieczyli się. Oni mają ustawę, że ich to nie dotyczy. Oni do wojska nie pójdą, ale mięso będzie potrzebne. I coraz bardziej wszystko na to wskazuje, że ta wojna, niezależnie od tego, czy my chcemy czy nie chcemy, ona do nas przyjdzie. Bo jeśli my wkładamy palce między drzwi, to nie możemy później narzekać, że to bolało, że nam te palce połamali.

Jeśli Polska jest krajem neutralnym wobec tej wojny, a jest faktycznie, tak samo jak NATO jest neutralne wobec tej wojny, ale nie jest, to konsekwencje tego będą bardzo dotkliwe, bardzo bolesne, ale my na to wszystko nie mamy wpływu.

Minione 35 lat pokazały, że ten czas został przez nas całkowicie stracony. Jak to się mogło stać i dlaczego?

−∗−

Ostatnie doświadczenia. Wykład – Leszek Żebrowski

 

−∗−

Warto porównać:

Obawiam się operacji fałszywej flagi w Polsce – prof. Andrzej Zapałowski
«Przecież premier Tusk powiedział wprost, że mamy sytuację w Polsce ‘przedwojenną’. Czyli jeżeli mamy sytuację ‘przedwojenną’, to zaraz dojdzie do wojny. czyli on sobie zdaje sprawę w co ‘pakuje’ państwo […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!