Demokracja łatwo przemienia się w totalitaryzm. Wołanie o Intronizację

«Nie mamy siedzieć w letargu z założonymi rękami, tylko zrobić to, co sam Bóg przykazał Annie Dąmbskiej, powiedział: ‘Każdy z was ma działać tak, jakby od niego samego zależały losy Polski’.»

«Papież Jan Paweł II przestrzegał, że demokracja bardzo łatwo przemienia się w totalitaryzm. Jesteśmy tego świadkami.

W tej chwili sytuacja jest bardzo niebezpieczna i przypomina to działanie przed wprowadzeniem stanu wojennego za pana Jaruzelskiego.

Pomiędzy strajkujących wprowadza się uzbrojonych policjantów. Oczywiście, dla zapewnienia bezpieczeństwa i pokoju, ale co nastąpi później, tego nikt nie wie. Pewne jest tylko to, że walka pomiędzy policjantami, a rolnikami jest polskiemu narodowi na nic niepotrzebna.

Aby tej walki uniknąć konieczna jest Boża interwencja w tym celu. Konieczna jest intronizacja Chrystusa jako Króla, czyli przyjęcie innego prawa, tzn. prawa Bożego, prawa miłości i pokoju.

Czy duszpasterze zdawali sobie sprawę ze zbliżającego się niebezpieczeństwa? Przypuszczam, że nie. Bo sprawę wyborów potraktowali bardzo beztrosko. Przyzwyczajeni byli do tego, że prawda Boża jest wciąż zagłuszana przez środki masowego przekazu, podające najrozmaitsze wiadomości z całego świata. Ważne i nieważne. Prawdziwe i nieprawdziwe. Taką ilość, że nikt nie potrafi tego pomieścić w swojej głowie. A prawdę religijną raczej się pomija i staje się z nią tak, jak z ziarnem, które zasiane między ciernie ginie, jak to powiedział Pan Jezus w przypowieści o siewcy.

Nawet księża patrzący często w telewizor gubią się i nieświadomie nabierają lewicowych przekonań.

Prawda o Chrystusie Królu ginie w szumie reklam i wiadomości…»

−∗−

Demokracja łatwo przemienia się w totalitaryzm i właśnie to widzimy

Rozmawiają: Edyta Paradowska, ks. Eugeniusz Miłoś

 

−∗−

Wcześniejszy wywiad:

Polska płonie. Intronizacja do uzupełnienia – ks. Eugeniusz Miłoś
«Wydaje się, że teraz jest najodpowiedniejszy czas by uzupełnić te słowa, o które nam chodzi. Gdy widzimy co się dzieje w Sejmie, jak jest łamane prawo, jak coraz większy rozgardiasz […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!