” Won z Polski “. Grzegorz Braun zablokował antypolski “wykład”

Lewicowe media od kilku godzin mają temat do biadolenia. Przyczyną nagłego wzmożenia jest zdecydowana reakcja polskiego posła Grzegorza Brauna na  kolejny “antypolski event” w Niemieckim Instytucie Historycznym. Wykład pod tytułem „Polski … problem z historią Holokaustu”miał być kolejną odsłoną w długim cyklu antypolskich prowokacji. Jak podaje Najwyższy Czas:

Zaczynając wykład Grabowski zdążył powiedzieć o „micie powszechnej pomocy Żydom”, który ma panować w Polsce. „Po około 10 minutach na salę wdarł się poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Najpierw wyrwał historykowi mikrofon i zaczął nim uderzać w mównicę. Następnie zniszczył kable do głośnika, a sam głośnik zrzucił na ziemię” – informuje „Gazeta Wyborcza”.

– Nie ma zgody na obrażanie Polaków. Przerywam wykład, to jest Polska, nie będziemy pod niemieckim butem – powiedział poseł Konfederacji.

Po kilkunastu minutach, w czasie których uczestnicy wykładu wyzywali posła, nazywając go „ruską onucą”, na miejscu zjawiła się policja.

W sposób typowy zareagował medialny poplecznik PiS-u pochodzenia żydowskiego, Jakub Augustyn Maciejewski podtrzymując narrację o winie Grzegorza Bruna

Pytaniem, które się nasuwa jest: Dlaczego po raz kolejny formalna władza ( PiS) dopuszcza do antypolskich ekscesów, a na domiar złego atakuje głosem swoich narratorów jedynego posła, który przerwał prowokację?

Wkroczyłem działając w stanie wyższej konieczności, bo za wyższą konieczność uważam kładzenie kresu tego typu prowokacjom wobec narodu polskiego w momencie kiedy znany notorycznie z antypolskiej, łajdackiej kontrfaktycznej, historycznej propagandy osobnik zdecydował snuć narrację, w której jak zwykle w jego twórczości Polscy patrioci zostali obsadzeni w roli czarnych charakterów i ja temu przysłuchiwać się biernie NiE zamierzam. Grzegorz Braun

„Grabowski, Gross, Engelking. Antypolonici, którzy w dodatku służą Niemcom. Ktoś musiał w końcu powiedzieć stop! Brawo poseł Braun” Tomasz Sommer

__________________________________________________________________________________________________________

Zdjęcie w ikonie wpisu: Twitter

O autorze: Redakcja