Czasy się zmieniają czyli kto zagarnia nasze życie i przyszłość

Wygląda na to, że nie są ukontentowani z demolowania wszystkim obecnego życia, powodowania problemów i niestabilności w rodzinach, wśród przyjaciół, w miejscach pracy oraz przejmowania czasu wolnego, edukacji, religii, podróży i nie tylko. Chcą iść dalej. Wydaje się, że jest bardzo prawdopodobne stworzenie sterylnego, kontrolowanego, pozbawionego radości środowiska i społeczeństwa.

−∗−

 

Czasy się zmieniają

Pojawiły się już dwa moje artykuły na ten temat, omawiające, co wydaje się być teraz i co może nadejść.

Krok po kroku oraz Monitorowanie.

Przegląd rzeczy, które zaobserwowałam, uwzględniając małe obszary zainteresowania, a które wydają się być częścią większego obrazu. Można odnieść wrażenie, że nie u wszystkich wzbudzają obawy, ale zastanawiam się, czy może ktoś nie jest w stanie rozważyć konsekwencji, dokąd to prowadzi. Jest też inny artykuł na ten temat, jeśli jesteście zainteresowani.

Przezorność i konsekwencje

Ale ten dotyczy spekulacji na temat rzeczy, które są tu i teraz oraz tych, które nadchodzą. Rzeczy, które były otwarcie dyskutowane, zgłaszane i przydarzają się nam, czy tego chcemy, czy nie.

System kredytu społecznego – rób, co mówią, albo zostaniesz ukarany

Zakaz posiadania samochodu – ogranicza możliwości podróżowania i zdolność do mobilizacji

Przepisy dotyczące ogrzewania i jedzenia – utrzymają cię w zimnie i głodzie

Opieka u schyłku życia – oni decydują, czy według ich standardów „swoje najlepsze lata masz już za sobą”.

Nadzór przy pomocy dronów – aby obserwować i ograniczać to, co robisz i dokąd się udajesz

Cyfrowa waluta – aby mogli monitorować twoje pieniądze, a następnie ostatecznie kontrolować je za ciebie

Wszystko to jest zamiatane pod początkowym pozorem „pandemii” i jest zgrabnie splecione z ich programem „zmian klimatu”. Jakież to wygodne. Ale bez wątpienia jest to kompletna przesada i wykracza poza wszystko, co naprawdę myślałam, że zobaczę w moim życiu. A jednak oto jesteśmy świadkami czegoś, co można określić jedynie jako przejęcie [zagarnięcie]. Naszego życia i naszej przyszłości. Ingerencja na zupełnie nowym poziomie, którego niektórzy nie są w stanie pojąć, nie chcą dostrzec lub co gorsza, dołączyli do nowego reżimu.

Wygląda na to, że nie są ukontentowani z demolowania wszystkim obecnego życia, powodowania problemów i niestabilności w rodzinach, wśród przyjaciół, w miejscach pracy oraz przejmowania czasu wolnego, edukacji, religii, podróży i nie tylko. Chcą iść dalej. Wydaje się, że jest bardzo prawdopodobne stworzenie sterylnego, kontrolowanego, pozbawionego radości środowiska i społeczeństwa. Minimalny kontakt z innymi, informacje dostarczane tylko przez upoważnione grupy, twoje wybory dokonywane za ciebie, wiedza kontrolowana i ograniczona, jak wszystko inne. To, że większa część ludzi nie jest tym zaniepokojona, jest już problemem samym w sobie. Reakcja nie była w ogóle proporcjonalna do wydarzenia.

W końcu jednak niektórzy ludzie wykazują taki poziom publicznego zainteresowania, który musimy zobaczyć w zorganizowanej i spokojnej formie. Kanada. Również to pokazuje mi bardzo wyraźnie, dlaczego mogą chcieć odbierać ludziom pojazdy, zamieniać na elektryczne lub dodawać wyłącznik awaryjny [kill switch]. Bardzo pewny sposób na wyeliminowanie czegoś takiego [tj. protestów] w przyszłości. Wydaje się jednak, że sytuacja się nasila, ponieważ ludzie u władzy sprawiają wrażenie dalekich od spokoju. Jakby czas im się kończył czy coś w tym rodzaju.

Mamy też znów do czynienia z odwracaniem uwagi i zarabianiem pieniędzy, gdy mówi się o wojnie. Czasami trudno nadążyć za tworzoną przez nich zagładą. W moim życiu wydarzyło się już tak wiele, ale sfabrykowana zagłada to nie to samo, co nieprzewidziane wydarzenie. Słyszymy wiele rozmów o resetowaniu rzeczy, co sprawiło, że pomyślałam o wszystkich innych wydarzeniach w historii. Tych, które postanowili gloryfikować i umieścili przed nimi przedrostek „Wielki”. Kiedy naprawdę zaczniesz przyglądać się ich wersji przeszłości i temu, jak sprytnie oszukali wszystkich, aby myśleli, że to prawda – możesz zobaczyć, dlaczego myślą, że przyszłość jest zaklepana.

Jak mówi stare powiedzenie „kto kontroluje przeszłość, kontroluje przyszłość” i istnieje wiele innych powiedzeń, starych opowieści i mitów, do których należy wrócić i spojrzeć na nie z innego punktu widzenia. Nic nie jest takie, jakie się wydaje.

 

_______________

Times are changing, Katrina Wicks, February 26, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Techniki zniewolenia. Kradzież czasu
W biurokratycznym paradygmacie państwa totalitarnego kradzież czasu jest oficjalną techniką kontroli i zniewolenia stosowaną przez „obsługujące” obywatela urzędy niższego i średniego szczebla. Niestety, większość urzędników nie ma zielonego pojęcia, że uczestniczy w tym niecnym i jakże odrażającym procederze okradania obywatela z cennych minut, godzin, tygodni, a nawet miesięcy. […]

_______________

Dziesięć kroków do totalitaryzmu
Jakakolwiek wiara w siłę wyższą zagraża państwu. Jeśli istnieje „wyższe prawo”, które ma pierwszeństwo przed nakazami rządowymi, to moralność osobista jest uzasadnioną przyczyną nieposłuszeństwa państwu. […]

_______________

Jak traktować ‘elity’, które nas nienawidzą?
Co lewica uważa za zło, ja wierzę, że Bóg tworzył jako dobro. Chwalmy się chrześcijańskim nacjonalizmem i wyznawajmy go, i żądajmy od naszych krytyków odpowiedzi, jaki system wolą w zamian. Pogańską plemienność? Panteistyczny imperializm? Hedonizm utylitarny? A może po prostu darwinowski nihilizm? […]

Odsłony: 1073

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!