Sianie spustoszenia czyli kto ma plany na przyszły rok

Aby poradzić sobie z obecnymi kaskadowymi kryzysami, ale co ważniejsze, aby doprowadzić do namacalnych, pozytywnych dla systemu zmian w perspektywie długoterminowej, Światowe Forum Ekonomiczne organizuje w styczniu swoje 53. Doroczne Spotkanie, aby potwierdzić wartość oraz imperatyw dialogu oraz współpracy publiczno-prywatnej.

−∗−

Tłumaczenie tekstu z serwisu TruthTalk na temat zbliżającego się dorocznego zjazdu elit w Davos i przewidywanego porządku obrad. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

_______________***_______________

Zima w Davos

WEF ujawnia program Davos 2023

Cóż mogę powiedzieć? Z dużym zainteresowaniem brałem udział w różnych sesjach tegorocznej imprezy w Davos. Niestety Davos 2023 odbędzie się już za niecałe 44 dni. Czy możesz w to uwierzyć?

Odliczanie…

Tegoroczne wydarzenie nosiło tytuł „Historia w punkcie zwrotnym” i wszyscy pamiętamy, kiedy szwajcarskie wojsko otrzymało rozkaz ochrony Schwaba i globalnych elit za pomocą 5000 żołnierzy. Schwab ostrzegł również tych, którzy trywializują lub przeinaczają kluczowe przesłania wydarzenia, takie jak często wspominany Wielki Reset, że będą traktowani z pogardą.

_

W kluczowym przemówieniu Klaus Schwab powiedział: „Ta wojna jest naprawdę punktem zwrotnym w historii i „przekształci” nasz krajobraz polityczny i gospodarczy w nadchodzących latach.” – Klaus Schwab.

Współpraca w podzielonym świecie” będzie tematem dorocznego spotkania Davos 2023, w Klosters w dniach 16-20 stycznia. W wydarzeniu weźmie udział ponad 2500 liderów z rządów, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego.

Odbywające się w kluczowym momencie dla świata Doroczne Spotkanie 2023 zgromadzi ponad 2500 liderów z rządów, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego. Pandemia Covid-19 i wojna na Ukrainie spowodowały duże zmiany. Obietnica „dekady działania” może zamienić się w dekadę niepewności i niestabilności, jeśli nie zostaną uwzględnione zagrożenia systemowe.

Aby poradzić sobie z obecnymi kaskadowymi kryzysami, ale co ważniejsze, aby doprowadzić do namacalnych, pozytywnych dla systemu zmian w perspektywie długoterminowej, Światowe Forum Ekonomiczne organizuje w styczniu swoje 53. Doroczne Spotkanie, aby potwierdzić wartość oraz imperatyw dialogu oraz współpracy publiczno-prywatnej.

Głównymi tematami na rok 2023 będą:

 1. Kryzysy energetyczne i żywnościowe w kontekście nowego systemu dla energii, klimatu i przyrody
  _
 2. Wysoka inflacja, niski wzrost, gospodarka wysokiego zadłużenia w kontekście nowego systemu inwestycji, handlu i infrastruktury
  _
 3. Trudności w przemyśle w kontekście nowego systemu wykorzystywania pionierskich technologii na rzecz innowacji i odporności sektora prywatnego
  _
 4. Słabości społeczne w kontekście nowego systemu pracy, umiejętności i opieki
  _
 5. Zagrożenia geopolityczne w kontekście nowego systemu dialogu i współpracy w wielobiegunowym świecie

Możecie spodziewać się, że Klaus Schwab i uczestnicy jego konferencji przylecą do Davos samolotami o dużej emisji dwutlenku węgla i zjedzą polędwicę mignon, jednocześnie wskazując nam jazdę na rowerze i jedzenie robaków.

W ubiegłym roku odbyło się ponad 400 sesji, wszystkie zgodne z celami zrównoważonego rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wszyscy pracują nad globalnym rządem i kontrolą cyfrową za pośrednictwem oenzetowskich SDG.

Mówią, że jesteśmy dziś w krytycznym punkcie zwrotnym. Sama liczba kryzysów wymaga odważnych działań.

Podczas dorocznego spotkania liderzy rządów, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego będą dyskutować o stanie świata i priorytetach na ten rok. Dzięki ich ulubionej współpracy publiczno-prywatnej zapewniona będzie platforma dla konstruktywnego, przyszłościowego dialogu.

Budują rozwiązania problemów, które sami stworzyli. Ludzie z Davos zostali wyszkoleni, by wierzyć i wspierać globalistyczną formę niewybieralnego rządu, w którym biznes jest siłą napędową.

Nie zapominajcie również, że WEF to nie tylko miejsce jałowych dyskusji, jak to niektórzy weryfikatorzy faktów [fact checkers] i media głównego nurtu przekonują. WEF ma taki sam formalny status jak oficjalna instytucja międzynarodowa, chociażby taka jak Czerwony Krzyż czy Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

Dlatego będzie to kolejna runda globalistycznych zapowiedzi, siejących spustoszenie bez faktycznego naprawiania czegokolwiek. Zobaczcie, jak podejmują decyzje poza ramami demokracji i wprowadzają z góry określone rozwiązania, takie jak tożsamość cyfrowa, CBDC [cyfrowa waluta banku centralnego] i śledzenie emisji dwutlenku węgla. Dzięki temu mogą kontrolować i zniewalać rządy i ludzi.

TruthTalk.UK będzie relacjonować to wydarzenie.

_______________________

The WEF reveals the agenda for Davos 2023, Sikh For Truth, December 2, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Rekalibracja totalna czyli Lista Przebojów WEF
Przez lata ludzie z WEF głosili kilka bardzo niepokojących rzeczy, z których żadna nie wzbudziła należytej uwagi mediów. W rzeczywistości, kiedy zestawimy razem tematy promowane przez WEF, wyłania się nadrzędny […]

_______________________

CBDC czyli ostateczna kontrola nad stadem
Jeśli CBDC ostatecznie stanie się nowym systemem monetarnym, jego podstawowe cechy sprawią, że światowe rządy nie będą już potrzebować czegoś takiego jak globalny kryzys zdrowotny, aby drukować pieniądze lub zamykać […]

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!