Rekalibracja totalna czyli Lista Przebojów WEF

Przez lata ludzie z WEF głosili kilka bardzo niepokojących rzeczy, z których żadna nie wzbudziła należytej uwagi mediów. W rzeczywistości, kiedy zestawimy razem tematy promowane przez WEF, wyłania się nadrzędny temat: całkowita kontrola ludzkości za pomocą mediów, nauki i technologii przy jednoczesnym przekształcaniu demokracji w celu utworzenia globalnego rządu.

−∗−

W menu na dziś danie z zestawieniem. Tym razem tzw. ‘Top 10’ największych hitów lansowanych przez Światowe Forum Ekonomiczne. Czy z tej listy wynika, że chodzi ‘tylko‘ o przejęcie władzy nad planetą i zamianę populacji w hordy niewolników pod kontrolą technologii i czy wydarzenia przerosły już wyobraźnię Georga Orwella?

Zapraszam do rekalibr… to znaczy do lektury.

[Opracowane w kolejną rocznicę Pierwszego Wydania]

__________***__________

 

‘Top 10’ najbardziej przerażających i dystopijnych rzeczy promowanych przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF)

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) to jedna z najpotężniejszych organizacji na świecie. Przez lata ludzie z WEF szerzyli naprawdę szalone i dystopijne rzeczy. I udało im się wyrazić to wszystko w możliwie najbardziej przerażający sposób. Oto 10 najbardziej szalonych rzeczy, które wygłaszało WEF.

Kiedy mówi się o „globalnej elicie”, zwykle odnosi się to do wąskiej grupy bogatych i wpływowych jednostek, które działają ponad granicami państwowymi. Za pośrednictwem różnych organizacji te niewybieralne [nonelected] osoby zbierają się na poły potajemnie, aby decydować o polityce, którą chcą wprowadzać na poziomie globalnym.

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) jest w samym środku tego wszystkiego. Rzeczywiście, poprzez swoje coroczne spotkania w Davos, WEF stara się legitymizować i normalizować swój wpływ na demokratyczne narody świata, organizując panel światowych przywódców uczestniczących i przemawiających w ramach tego wydarzenia.

Proste spojrzenie na listę uczestników tych spotkań ujawnia niesamowity zasięg i wpływ tej organizacji. W WEF reprezentowane są największe nazwiska z mediów, polityki, biznesu, nauki, technologii i finansów.

Strona 34 (z 58) listy uczestników spotkania w Davos w 2022r. Wielkie nazwiska, wielkie firmy, wielkie wpływy.

 

Jak podają środki masowego przekazu, spotkania w Davos gromadzą ludzi w celu omówienia kwestii takich jak „nierówność, zmiany klimatyczne i współpraca międzynarodowa”. Ten uproszczony opis wydaje się być wykonany na zamówienie, aby przeciętny obywatel ziewał z nudów. Ale tematy poruszane na WEF idą znacznie dalej niż „nierówność”.

Przez lata ludzie z WEF głosili kilka bardzo niepokojących rzeczy, z których żadna nie wzbudziła należytej uwagi mediów. W rzeczywistości, kiedy zestawimy razem tematy promowane przez WEF, wyłania się nadrzędny temat: całkowita kontrola ludzkości za pomocą mediów, nauki i technologii przy jednoczesnym przekształcaniu demokracji w celu utworzenia globalnego rządu.

Jeśli brzmi to jak naciągana teoria spiskowa, czytaj dalej. Oto 10 najbardziej dystopijnych rzeczy, które są obecnie forsowane przez WEF. Posortowana lista nie jest uporządkowana w określonej kolejności. Wszystkie one są tak samo szalone.

#10 Penetracja rządów

Powiedzieć, że Klaus Schwab, założyciel i szef WEF, nie jest fanem demokracji, to nic nie powiedzieć. W rzeczywistości postrzega to jako przeszkodę dla w pełni zglobalizowanego świata.

W raporcie WEF z 2010r. zatytułowanym „Global Redesign” [Globalne Przeprojektowanie] Schwab postuluje, że zglobalizowanym światem najlepiej zarządza „samodzielna koalicja wielonarodowych korporacji, rządów (w tym poprzez system ONZ) i wybranych organizacji społeczeństwa obywatelskiego (CSO)”. To jest dokładne przeciwieństwo demokracji.

Argumentował, że rządy nie są już „w przeważającej mierze dominującymi aktorami na scenie światowej” i że „nadszedł czas na nowy paradygmat interesariuszy międzynarodowego zarządzania”. Z tego powodu Instytut Transnarodowy (TNI) określił WEF jako „cichy globalny zamach stanu”, by przejąć rządy.

W 2017 roku na Harwardzkiej John F. Kennedy School of Government Schwab otwarcie przyznał się do tego, co jest stale odrzucane przez środki masowego przekazu jako „teoria spiskowa”: WEF „penetruje” rządy na całym świecie.

Przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab w Harvard’s John F. Kennedy School of Government w 2017r.:

„Jesteśmy bardzo dumni z tego, że na całym świecie penetrujemy gabinety krajów poprzez naszych młodych globalnych liderów WEF… jak Trudeau” pic.twitter.com/D6odR5mqI6

— Maajid أبو عمّار (@MaajidNawaz) 25 stycznia 2022r.

Schwab powiedział:

„Muszę powiedzieć, że kiedy wymieniam teraz nazwiska, takie jak pani (Angela) Merkel, a nawet Władimir Putin itd., wszyscy oni byli Młodymi Globalnymi Liderami Światowego Forum Ekonomicznego. Ale to, z czego obecnie jesteśmy bardzo dumni, to młode pokolenie, jak premier [Justin] Trudeau, prezydent Argentyny i tak dalej.

Przenikamy do gabinetów. Tak więc wczoraj byłem na przyjęciu z premierem Trudeau i wiem, że połowa jego gabinetu, a nawet ponad połowa, to w rzeczywistości Młodzi Globalni Liderzy Światowego Forum Ekonomicznego. (…) Tak jest w Argentynie i tak jest we Francji, z Prezydentem – Młodym Globalnym Liderem”.

W tej bardzo ważnej rozmowie Schwab otwarcie stwierdził, że Angela Merkel z Niemiec, Władimir Putin z Rosji, Justin Trudeau z Kanady i Emmanuel Macron z Francji zostali „przygotowani” przez WEF. Dodaje nawet, że co najmniej połowa kanadyjskiego gabinetu składa się z przedstawicieli sprzedanych do agendy WEF. To nie jest teoria spiskowa. To jest prawda absolutna, potwierdzona przez samego szefa WEF.

#9 Kontrolowanie umysłów za pomocą fal dźwiękowych

W 2018 roku jednym z tematów dyskusji na WEF była „Kontrola umysłu za pomocą fal dźwiękowych” (przeczytaj pełny artykuł na ten temat tutaj). Nie zmieniłem tego tytułu dla taniej sensacji, to są dokładne słowa, którymi posługuje się WEF.

[To faktyczny tytuł artykułu opublikowanego na oficjalnej stronie WEF. Został usunięty z niejasnych powodów, ale nadal można go przeglądać w archiwach internetowych.]

W artykule technologia jest reklamowana jako możliwe leczenie choroby Parkinsona i Alzheimera. Jednak artykuł stwierdza również, że „to może cię wyleczyć, to może cię uzależnić i może cię zabić”. Może być również używana do całkowitej zdalnej kontroli umysłu danej osoby. Artykuł stwierdza:

„Widzę, że nadchodzi dzień, w którym naukowiec będzie mógł kontrolować to, co człowiek widzi oczami umysłu, wysyłając odpowiednie fale we właściwe miejsce w mózgu. Domyślam się, że większość zarzutów będzie podobna do tych, które słyszymy dzisiaj o przekazach podprogowych w reklamach, tylko o wiele bardziej gwałtowna.

Ta technologia nie jest pozbawiona ryzyka niewłaściwego użycia. Może to być rewolucyjna technologia opieki zdrowotnej dla chorych lub doskonałe narzędzie kontroli, za pomocą którego bezwzględni kontrolują słabych. Tym razem jednak kontrola byłaby dosłowna”.

Konkluzja artykułu: Nikt nie może powstrzymać naukowców przed opracowaniem tej technologii. Aby zapobiec nadużyciom, powinna być regulowana przez organizacje takie jak… WEF. Jest to wygodne, ponieważ niektóre firmy rozwijające tę technologię są częścią WEF. Czy widzisz, dokąd to zmierza?

#8 Pigułki zawierające mikroczipy

I znów. Ten tytuł brzmi jak naciągana teoria spiskowa, sprytnie sformułowana dla sensacji. Ale tak nie jest. Oto wideo ze spotkania WEF w 2018, na którym Albert Bourla, dyrektor generalny Pfizera, opowiada o pigułkach zawierających mikroczipy.

 

Bourla mówi:

„FDA zatwierdziła pierwszą ‘elektroniczną pigułkę’, jeśli mogę to tak nazwać. Jest to w zasadzie biologiczny chip, który znajduje się w tabletce, a po wzięciu tabletki i rozpuszczeniu jej w żołądku wysyła sygnał, że zażyłeś tabletkę. Więc wyobraź sobie zastosowania tego, podporządkowanie się. Firmy ubezpieczeniowe wiedziałyby, że leki, które pacjenci powinni przyjmować, biorą je. To, co dzieje się na tym polu, jest fascynujące”.

Czy ta dziedzina naprawdę jest fascynująca? Czy całkowicie dystopijna? Jak powiedział sam Bourla: Wyobraź sobie podporządkowanie się. Tego rodzaju technologia może z łatwością otworzyć drzwi do wszelkiego rodzaju nikczemnych zastosowań. Od tamtego czasu COVID dał firmie Pfizer pozycję niespotykaną wcześniej dla firmy farmaceutycznej.

Podobnie jak Pfizer, WEF również wykorzystuje COVID do realizacji swojego programu.

# 7 Pochwała ogromnych lockdownów

W 2020 i 2021 roku miasta na całym świecie były poddawane masowym i drastycznym lockdownom, powodującym utratę pracy, samobójstwa, przedawkowanie narkotyków, izolację, problemy ze zdrowiem psychicznym, przemoc domową, bankructwa i bezdomność. W tym strasznym okresie dzieci nie mogły chodzić do szkoły przez wiele miesięcy i zasadniczo nie miały kontaktu z innymi dziećmi. Mnóstwo małych i średnich firm zostało zniszczonych, podczas gdy wielkie korporacje trwały.

Mimo to WEF nie mógł ukryć swojej miłości do drastycznych, niszczących życie lockdownów. W rzeczywistości opublikowali wideo surrealistycznie zatytułowane „Lockdowny po cichu usprawniają miasta na całym świecie”. Oto kawałek tego kompletnego szaleństwa.

 

Film stwierdza: „Lockdowny znacznie zmniejszyły aktywność człowieka… prowadząc do najspokojniejszego okresu na Ziemi od dziesięcioleci”, pokazując jednocześnie dystopijne obrazy pustych miast i uziemionych samolotów.

Całkowicie ignorując ogromne ludzkie cierpienie spowodowane tymi lockdownami, WEF uznało, że to wszystko jest tego warte, ponieważ „emisje dwutlenku węgla spadły o 7% w 2020 roku”.

Kiedy ta rzecz została opublikowana po raz pierwszy, wywołała intensywny sprzeciw. Więc WEF usunął powyższe wideo i opublikował poniższy tweet.

Jak widać, pomimo usunięcia wideo, WEF wciąż chwaliło lockdowny. To dlatego, że WEF chciałoby, aby życie „covidian” weszło na stałe.

#6 „Rzuć okiem w przyszłość”

Sądząc po komentarzach na YouTube i mediach społecznościowych, ludzie szczerze nienawidzą filmów tworzonych przez WEF. Ale one wciąż tworzą nowe. Ponieważ nie obchodzi ich, co myślisz. Chcą po prostu zasiać w twoim umyśle swoje ziarno szaleństwa. W filmie zatytułowanym „Jak nasze życie może wkrótce wyglądać” (przeczytaj pełny artykuł na ten temat tutaj) WEF zaprasza widzów do „spojrzenia w przyszłość”. A wygląda to ponuro. Chodzi o to, aby życie z COVID było na stałe.

Tak może wkrótce wyglądać nasze życie.

Zerknij w przyszłość: https://t.co/lOLgPc95VB pic.twitter.com/sR7l66C95C

— Światowe Forum Ekonomiczne (@wef) 17 sierpnia 2021r.

Film jest wypełniony zamaskowanymi ludźmi, dozownikami płynów dezynfekujących i kodami QR. To jest przyszłość, której oni chcą. Następnie pojawia się ta perełka szaleństwa.

Film z dumą mówi:

„NASA wynalazła system, który może zidentyfikować cię na podstawie bicia serca za pomocą lasera”.

Jakby tego było mało, wideo pokazuje dzieci uwięzione w domach i uczone przez ekrany. Film kończy się ukazaniem ludzi noszących maski na zewnątrz, niczym szaleńcy.

# 5 Forsowanie Wielkiego Resetu

Jak wspomniano powyżej, WEF postrzega pandemię jako „szansę”. Jest to nie tylko okazja do przekształcenia naszej osobistej egzystencji, ale do przebudowy całej struktury świata zgodnie z ich zasadami. WEF nazywa to „Wielkim Resetem”. Aby promować ten Reset (którego absolutnie nikt nie chce) WEF opublikowało propagandowe wideo (to naprawdę pasuje do definicji „propagandy”). Oto pełnia ich szaleństwa.

 

Kiedy opublikowałem artykuł o tym filmie w 2021 roku, komentarze nie zostały jeszcze wyłączone. I zrobiłem zrzuty ekranu tych najlepszych.

Ten krótki film zawiera niesamowitą ilość wywrotowych wiadomości. Wyśmiewa nawet „teorie spiskowe”, jednocześnie, co zdumiewające, te teorie potwierdzając.

Zrzut ekranu z filmu. Mówicie poważnie?

 

Wideo zapowiadało także „śmierć kapitalizmu”.

Kolejny surrealistyczny zrzut ekranu z wideo.

 

Podczas gdy kapitalizm opiera się na samoregulującym systemie podaży i popytu, Wielki Reset ma na celu przedefiniowanie sposobu, w jaki przedsiębiorstwa są oceniane za pomocą nowych parametrów. Główne to: zgodność z programami społecznymi i politycznymi elit.

Na koniec narrator wypowiada to zagadkowe zdanie:

„A to wszystko po to, aby znaleźć właściwych ludzi we właściwym miejscu we właściwym czasie”.

Chociaż wideo nie wyjaśnia do końca, co to zdanie faktycznie oznacza w rzeczywistych sytuacjach, jego konsekwencje są raczej przerażające. Zamiast pozwalać odnoszącym sukcesy jednostkom i firmom na organiczny rozwój, system elit ingerowałby w „pozyskiwanie właściwych ludzi we właściwym miejscu we właściwym czasie”, zgodnie z swoją agendą. Innymi słowy, system byłby sfałszowany, a zgodność z szerszą agendą byłaby obowiązkowa w nowej gospodarce.

Film kończy się wezwaniem widzów do zaangażowania. Jednakże nie jesteś zaproszony do WEF. W rzeczywistości chcą jedynie „przekalibrować” twoją wolność słowa.

#4 „Rekalibracja” wolności słowa

Łatwym sposobem na zidentyfikowanie światowych liderów, których przygotowuje WEF, jest ich nieustanne pomstowanie przeciwko wolności słowa. Absolutnie tego nienawidzą i nieustannie nawołują do cenzury i ścisłego uregulowania Internetu. Na spotkaniu w Davos w 2022r. australijska „komisarz ds. bezpieczeństwa elektronicznego” Julie Inman Grant stwierdziła, że ​​potrzebujemy „ponownej kalibracji wolności słowa”.

Australijska komisarz ds. bezpieczeństwa elektronicznego, Julie Inman Grant, mówi Światowemu Forum Ekonomicznemu, że potrzebujemy „ponownej kalibracji” wolności słowa. pic.twitter.com/zEq72wFhNf

— Andrew Lawton (@AndrewLawton) 23 maja 2022

Grant powiedziała:

„Znajdujemy się w miejscu, w którym wszędzie mamy rosnącą polaryzację i wszystko wydaje się binarne, kiedy nie musi tak być. Myślę więc, że będziemy musieli pomyśleć o rekalibracji całego szeregu praw człowieka, które rozgrywają się w Internecie. Wiesz, od wolności słowa po wolność od przemocy w sieci”.

Tutaj Grant zasadniczo wzywa do cenzury. Uważa nawet, że wolność słowa jako prawo człowieka należy „przekalibrować”, używając jako wymówki „przemocy w Internecie”. Nie ma czegoś takiego jak „przemoc w sieci”. Uwielbiają utożsamiać mowę z przemocą. Jest to niezwykle manipulacyjny sposób usprawiedliwiania cenzury w stylu chińskim.

Wolność słowa jest w rzeczywistości binarna. Albo istnieje, albo nie. I wyraźnie nie chcą, aby istniała.

#3 Śledzenie ubrań

WEF chce kontrolować twoje ubrania. I nawet nakręcili o tym film. Czy wspomniałem, że ludzie absolutnie nienawidzą filmów WEF? Oto kolejny, po którym w ludziach się gotuje.

 

Wykorzystując środowisko jako wymówkę (jak zwykle), WEF ogłosiło nadejście ubrań z „cyfrowymi paszportami”, które można prześledzić w każdej chwili. Wspierane przez Microsoft (oczywiście), ubrania te prawdopodobnie zaleją rynek do 2025 roku.

Naprawdę chcą wszędzie chipów RFID i kodów QR.

 

Według WEF chipy te pozwolą markom modowym na odsprzedaż swoich ubrań. Nie mam pojęcia, jak to zadziała. W filmie nie można wspomnieć, że ta technologia byłaby świetnym sposobem na śledzenie tych, którzy porzucili swoje smartfony.

Ale porzucenie smartfona może stać się… niemożliwe.

#2 „Smartfon będzie w twoim ciele do 2030 roku”

Na spotkaniu w Davos w 2022r. dyrektor generalny Nokii Pekka Lundmark twierdził, że do 2030r. „smartfony zostaną wszczepione bezpośrednio w ciało”. Zbiegłoby się to z pojawieniem się technologii 6G, która ma zostać uruchomiona pod koniec dekady.

 

Ta strona od lat dokumentuje nieustanne dążenie elit do transhumanizmu, czyli łączenia ludzi z maszynami. Chcą przyspieszyć to przejście, udostępniając rzeczy, bez których ludzie nie mogą żyć (takie jak smartfony), w transhumanistycznej formie.

Czy też zauważacie tę ich przerażającą chęć wkładania rzeczy do naszych ciał?

# 1 „Nie będziesz nic posiadać. I będziesz szczęśliwy.”

To prawdopodobnie najbardziej dystopijny moment w historii WEF. W 2016 roku Ida Auken, posłanka do parlamentu Danii, powiedziała:

„Witamy w 2030 roku. Nic nie posiadam, nie mam prywatności, a życie nigdy nie było lepsze”.

WEF tak bardzo pokochał ten cytat, że napisał o nim na Twitterze.

WEF stworzył również wideo (które wszyscy znienawidzili) zatytułowane „8 prognoz dla świata w 2030”. Oto zrzut ekranu.

WEF uwielbia formułować swoje „przewidywania” w bezwarunkowej formie, jakby były nieuniknione. Ale spójrz na tego uśmiechniętego faceta. Jest wyraźnie szczęśliwy. Dziękuję WEF!

 

Artykuł na stronie WEF wyjaśnia:

„Nic nie posiadam. Nie posiadam samochodu. Nie posiadam domu. Nie posiadam żadnych urządzeń ani ubrań”, pisze duńska posłanka Ida Auken. Zakupy to odległe wspomnienie w mieście 2030 roku, którego mieszkańcy nabyli czystą energię i na żądanie pożyczają to, czego potrzebują. Brzmi utopijnie, dopóki nie wspomni, że każdy jej ruch jest śledzony, a poza miastem żyją całe rzesze niezadowolonych, ostateczna wizja społeczeństwa podzielonego na dwie części.

W tej dystopijnej przyszłości nie ma produktów, które możesz posiadać. Tylko „usługi”, które są wynajmowane i dostarczane za pomocą dronów. Ten system sprawi, że wszyscy ludzie będą całkowicie zależni od korporacji kontrolowanych przez WEF w zakresie każdej podstawowej potrzeby. Nie byłoby żadnej autonomii, wolności ani prywatności. A ty będziesz szczęśliwy.

Wyróżnienie honorowe: Indywidualne urządzenie do śledzenia śladu węglowego

Na spotkaniu w Davos w 2022r. prezes Alibaba Group J. Michael Evans ogłosił opracowanie „indywidualnego urządzenia do śledzenia emisji dwutlenku węgla”.

Prezes Alibaba Group, J. Michael Evans, chwali się na Światowym Forum Ekonomicznym opracowaniem „indywidualnego narzędzia do śledzenia śladu węglowego” w celu monitorowania tego, co kupujesz, co jesz oraz gdzie/jak podróżujesz. pic.twitter.com/sisSrUngDI

— Andrew Lawton (@AndrewLawton) 24 maja 2022r.

Po raz kolejny WEF wykorzystuje środowisko do promowania mikrozarządzania ludzkim zachowaniem. Evans mówi, że urządzenie to może monitorować „dokąd oni podróżują, jak podróżują, co jedzą i co spożywają w ramach platformy”.

Zauważ, że użył zaimka „oni”, a nie „my”, ponieważ nie ma mowy, aby sam używał tej rzeczy. Ja też nie mam zamiaru.

Na zakończenie

Przeglądając tę ​​listę, dwa wspólne tematy stają się oczywiste. Pierwszym tematem jest „penetracja”. WEF chce penetrować rządy za pomocą „Global Leaders” (czyli Kandydatów Mandżurskich, «nawiązanie do filmu i książki -tłum.»). Chcą również przeniknąć do naszego ciała poprzez pigułki, mikroczipy i szczepionki. Chcą też przeniknąć do naszych umysłów za pomocą fal dźwiękowych, cenzury i propagandy.

Drugim tematem jest „kontrola”. Chcą kontrolować to, co myślimy, dokąd idziemy, co mówimy, co jemy i co ubieramy.

Czy wiesz, kto zgadza się z WEF? Chiny. Cenzura jest powszechna, system kredytu społecznego kontroluje zachowania ludzi, a COVID jest nadal używany jako wymówka dla masowych lockdownów i całkowitej kontroli populacji. Nie wspominając o dosłownych obozach koncentracyjnych. Mimo to chińscy urzędnicy są stale obecni na spotkaniach WEF. Czemu? Ponieważ Chiny to w zasadzie laboratorium polityki WEF.

Biorąc to wszystko pod uwagę, jak możemy przeciwdziałać szaleństwu WEF? Jak możemy ich odsunąć od władzy, jeśli nigdy nie zostali wybrani? Pierwszym krokiem byłoby wybory – na wszystkich szczeblach władzy – przedstawicieli, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z WEF. Gdyby nasi wybrani urzędnicy traktowali WEF jako nieuczciwą, nielegalną organizację, jaką jest, jej wpływ byłby znacznie zmniejszony.

Po drugie, możemy bojkotować każdą firmę należącą do WEF. Zdaję sobie sprawę, że łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ponieważ wiele z tych firm to faktyczne monopole. Jeśli jednak przestaniemy dawać im nasze pieniądze, oni przestaną używać naszych pieniędzy do zatruwania naszego życia.

Wtedy nie będą niczego posiadać. I wszyscy będziemy szczęśliwi.

_______________

The Top 10 Creepiest and Most Dystopian Things Pushed by the World Economic Forum (WEF), Vigilant Citizen, June 1, 2022

 

Uzupełnienia:

Uczynimy Twoje życie tak okropnym, że zapragniesz nowego porządku
Po klęsce głodu dobroczyńcy ludzkości rzucą na rynek w swojej szczodrobliwości nową żywność. Smaczną, ekologiczną i niedrogą, lecz przede wszystkim w wystarczającej ilości. Nowy zielony standard będzie oznaczać pożywienie bez najmniejszego dodatku mięsa, […]

_______________

Zapiski z kalendarza (globalistów) czyli bezmiar nadchodzących atrakcji
Kiedy zdasz sobie sprawę, że wszystkie propozycje przyznania większej władzy małej klice biurokratów, którzy nie odpowiadają przed nikim, są wprowadzane w ten sposób, czyli „nigdy nie dopuść, aby poważny kryzys […]

_______________

Transhumanizm chrześcijański czyli co się nie uda Klausowi
Transhumanizm stał się fenomenem. Społeczeństwo zachodnie staje się coraz bardziej zsekularyzowane, z wykładniczym wzrostem liczby młodych „bezreligijnych”. Taka zmiana społeczna ma swoje konsekwencje. Usunięcie Boga z ludzkiej tożsamości przynosi bezsensowność […]

_______________

Dr Malone: musimy się ich pozbyć
Musimy pociągnąć do osobistej odpowiedzialności wszystkich polityków, agencje zdrowia i korporacje za ich zbrodnie przeciwko ludzkości, zaszczepianie siłą naszych obywateli, atakowanie naszych dzieci, niszczenie małych przedsiębiorstw i załamywanie się gospodarki. […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!