Zespół stresu postpandemicznego czyli nie bądźcie cyniczni

… chodzi o to, że wszystkie główne szczepionki przeciw Covid są znane z tego, że mają skutki uboczne związane z sercem. I tak, niektórzy lekarze przewidują teraz poważny wzrost problemów zdrowotnych związanych z sercem, ale są to kwestie całkowicie niepowiązane.

−∗−

W menu na dziś danie sercowe. Informacja o nowym schorzeniu o nazwie “zespół stresu postpandemicznego”. Wiele wskazuje na to, że będąca jeszcze w fazie rozpoznania choroba może być odpowiedzialna za spodziewany wzrost poważnych incydentów kardiologicznych. Jednocześnie ze środowisk medycznych płyną zapewnienia, że powyższe zjawiska nie powinny być łączone ze szczepieniami przeciw covid.

Zapraszam do lektury.

_________________***_________________

Kiedy szczepionka zespół stresu postpandemicznego uderza…

 

„Postpandemiczne zaburzenie stresowe”… poważnie?

Jest powód, dla którego ataki serca i zakrzepy krwi staną się DUŻO bardziej powszechne… ale szczepionka nie ma z tym nic wspólnego. Jak mogłoby się zdawać.

Lekarze ostrzegają, że setki tysięcy ludzi w Wielkiej Brytanii może być narażonych na zwiększone ryzyko chorób serca lub incydentów kardiologicznych.

W rozmowie z Evening Standard psycholog terapeuta Mark Rayner i chirurg naczyniowy Tahir Hussein powiedzieli, że w najbliższej przyszłości Wielka Brytania może doświadczyć „300 000 nowych pacjentów z problemami kardiologicznymi”.

Jakie są powody? Cóż, miałoby to być „post-pandemiczne zaburzenie stresowe”. Nowa dolegliwość „w stadium rozpoznania”, chociaż „wielu ekspertów już ją uznało”.

To jak najbardziej realna rzecz. A nie, że od razu całkowicie wymyślona. Nie bądźcie cyniczni.

Zrozumcie, cały ten lęk i stres związany z „pandemią” odbił się na społeczeństwie do tego stopnia, że lekarze przewidują 5% wzrost chorób serca w całym kraju, i to nie tylko wśród osób starszych czy niedołężnych.

Dr Hussein już zauważa…

duży wzrost chorób naczyniowych związanych z zakrzepicą w swojej praktyce. Przyjmowani są znacznie młodsi pacjenci, wymagający interwencji chirurgicznej i medycznej, niż było to przed pandemią.

Niektórzy z was, obłąkani antyszczepionkowcy, mogą zadawać szalone pytania, takie jak „czy ten wzrost zakrzepów krwi i chorób serca może być powiązany z wstrzyknięciem milionom ludzi nieprzetestowanej szczepionki?

Ale to przecież absurd. I kazałam wam przestać być cynicznymi.

No, dobrze już. W porządku. W imię sprawiedliwości powinniśmy wspomnieć, że niedawno doniesiono, że szczepienie Astra Zeneca może powodować zakrzepy krwi.

Wszyscy ci ludzie, którzy mówili o tym już w marcu, okazali się wcale nie być teoretykami spiskowymi rozpowszechniającymi dezinformację. Mieli całkowitą rację. Ale zakrzepy są rzadkie, więc nie martwcie się. A teraz producent wie, czym to jest powodowane, więc następne partie mogą być już w porządku.

I tak, również w imię uczciwości, prawdą jest, że zarówno szczepionki Pfizera, jak i Moderny mogą także powodować problemy z sercem. Obie, według CDC, mogą powodować zapalenie osierdzia i zapalenie mięśnia sercowego, których powikłania obejmują zawał, niewydolność serca i udary.

Rząd Wielkiej Brytanii opracował nawet specjalne wytyczne dotyczące postępowania w przypadku miokardii „po szczepieniu przeciwko Covid19”.

Ale, podobnie jak zakrzepy krwi, jest to bardzo rzadkie. Oczywiście, że nie tak rzadkie, abyście nie potrzebowali specjalnego przewodnika jak sobie z tym radzić, ale to nadal zjawisko bardzo, bardzo rzadkie.

… chodzi o to, że wszystkie główne szczepionki przeciw Covid są znane z tego, że mają skutki uboczne związane z sercem. I tak, niektórzy lekarze przewidują teraz poważny wzrost problemów zdrowotnych związanych z sercem, ale są to kwestie całkowicie niepowiązane.

Szczerze mówiąc, sam pomysł, że może to być wyprzedzająca medialna operacja psychologiczna [psy-op] mająca na celu ukrycie powikłań, jest absurdalny.

Przestańcie. Być. Cyniczni.

Jakikolwiek związek między problemami z sercem a szczepionkami jest po prostu pechem lub koincydencją. To naprawdę tylko stres.

Nie zadawajcie pytań dotyczących szczepionki. Nie decydujcie się na niezaszczepienie. I na pewno nie zamartwiajcie się tym, co jest w szczepionce. Martwienie się powoduje stres, który, w przeciwieństwie do szczepionek, właśnie powoduje problemy z sercem.

Po prostu przyjmijcie szczepienie. I następnie drugą dawkę. A, i ‘wzmacniaczco trzy miesiące. No, i zaktualizowane dawki dla wariantów.

Aby zachować bezpieczeństwo, przyjmujcie cztery zastrzyki rocznie, przez resztę swojego naturalnego życia i/lub dopóki nie umrzecie na atak serca.

…z powodu stresu, rzecz jasna.

Nie bądźcie cyniczni.

_________________

“Post Pandemic Stress Disorder”…seriously?, Kit Knightly, Dec 3, 2021

 

Uzupełnienia:

Korelacje inokulacyjne czyli skąd ta fala?
Biorąc pod uwagę, że eksplodująca liczba przypadków koreluje z wysokimi wskaźnikami zaszczepiania, rodzi się podejrzenie, że to właśnie szczepionki mogą być odpowiedzialne za rekordową liczbę przypadków. […]

_________________

Po co ci kolejny booster czyli “apel do zaszczepionych”
Każdy z nas — czy to zaszczepiony, czy niezaszczepiony — jest postrzegany przez sprawców tego przestępstwa jako Untermensch, chyba że zgodzimy się na doszczepianie tym ich indukującym patogeny produktem mRNA, […]

_________________

Gotowi na czwartą kolejkę?
Rażąca porażka szczepionki wyziera z każdej strony, a mimo to wiele osób wciąż nie jest w stanie tego rozpoznać. Nie mogą tego dostrzec, ponieważ zostali wystraszeni, a covidowy establishment wyprał […]

_________________

Czy chcą nas zabić?
Co do kampanii masowych szczepień, jest to najbardziej maniakalnie ludobójczy projekt, jaki kiedykolwiek wymyślił człowiek. Po prostu nie ma sposobu, aby obliczyć ilość cierpienia i śmierci, z jaką przyjdzie nam […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!