‘W pełni zaszczepieni’ – ewolucja definicji

Oczywiście nie będzie to nazywane „sezonem grypowym”. To wszystko zostanie sklasyfikowane jako „covid”. W połączeniu z tą nową definicją „zaszczepionego”, „czwartą falą” lub „wariantem sigma” (lub jakkolwiek to nazwą), będzie to można teraz wykorzystać do stworzenia zupełnie nowej zmanipulowanej statystyki.

−∗−

W menu na dziś danie lekko profetyczne. Artykuł Kit Knightly z Off-Guardian wskazujący na ewolucję definicji pandemicznych, które zdają się służyć jedynie wywoływaniu kolejnych ‘fal’ zagrożenia. W tekście próba nakreślenia przyszłych wydarzeń w związku z tak ‘elastycznym’ podejściem władz do używanych pojęć i własnych nakazów.

Zapraszam do lektury.

______________________***______________________

Jak (i dlaczego) Izrael zmienił znaczenie terminu „w pełni zaszczepieni”?

Definicja zaczerpnięta z nowomowy otwiera drzwi do bardziej autorytarnej kontroli, ogromnych zysków Big Pharmy i… potencjalnie najgorszego oszustwa całej „pandemii”.

Izrael jest na czele forsowania szczepień już od listopada 2020r., kiedy to podpisał umowy z firmą Pfizer, aby przeprowadzić w gruncie rzeczy eksperymenty medyczne na własnej ludności cywilnej.

Był pierwszym krajem, który wdrożył szczepionkę Pfizera. Był pierwszym krajem, który wypróbował (do czasu rezygnacji) system segregacji medycznej pod nazwą „Zielona przepustka”. A teraz jest pierwszym krajem, który zmienił warunki umowy „zaszczep się i odzyskaj wolność”.

Zgadza się. Tak jak „trzy tygodnie na spłaszczenie krzywej” zamieniły się w około 18 miesięcy (i nadal rośnie), „podwójne dawka” ewoluuje teraz w „potrójną dawkę”.

Cytując dr Salmana Zarka, izraelskiego „cara koronawirusa”:

„Aktualizujemy, co to znaczy być zaszczepionym.”

I tak to właśnie wygląda. Oficjalnie w Izraelu osoby, którym wstrzyknięto dwie dawki tak zwanej szczepionki firmy Pfizer, nie są już liczone jako zaszczepione.

Co to oznacza?

Cóż, po pierwsze, oznacza to, że wszyscy „zaszczepieni” ludzie mogą pożegnać się ze swoją niedawno nabytą wolnością, chyba że zechcą przyjąć przynajmniej jeszcze jeden zastrzyk przypominający [booster].

Według Wall Street Journal [artykuł płatny, dostępny tylko fragment]:

„Posiadacze izraelskich paszportów szczepionkowych muszą otrzymać trzecią dawkę szczepionki Pfizer-BioNTech w ciągu sześciu miesięcy od drugiej dawki lub stracić tak zwaną zieloną przepustkę, która daje im większą swobodę”.

Należy również zauważyć, że trzecia dawka przypominająca nie jest uważana za ostatnią. Izraelskie Ministerstwo Zdrowia „nie wykluczyło kolejnych dawek przypominających w przyszłości”, a trzecia dawka przedłuży tylko status „zaszczepionego” o sześć miesięcy, a nie na stałe.

Tak więc, zasadniczo, ustanowiono precedens, że wasze swobody mogą zostać odebrane w razie gdyby państwo miało taki kaprys. A jeśli zastosujesz się do tego, to po prostu wykorzystają waszą uległość jako pretekst by odebrać wam jeszcze więcej swobód.

Izrael od początku był szalką Petriego. Jeśli to zadziała, oczekuj, że „wymóg dawki przypominającej” zostanie dość szybko wprowadzony w innych krajach na całym świecie.

Do wszystkich ludzi, którzy wzięli szczepionkę i teraz zdają sobie sprawę, że mogli zrobić coś głupiego.

Przepraszamy, ale staraliśmy się was ostrzec, że tak się stanie.

Z finansowego punktu widzenia jest to kolejne dobrodziejstwo w tym złotym roku dla firmy Pfizer, która może teraz wysyłać jeszcze więcej dawek eksperymentalnej i niepotrzebnej terapii genowej osobom, które są dosłownie prawnie zobowiązane do jej stosowania. A jeśli nie chcesz brać zastrzyku, to po prostu w zamian weź kilka nowych magicznych tabletek przeciw covidowi… firmy Pfizer.

Nie martw się więc śmiercią wolności i demokracji w imię prawie całkowicie nieszkodliwej choroby. Przynajmniej udziałowców Pfizera stać na drugą prywatną wyspę i złote kostiumy do swoich żywych szachów.

Jednak przewidywalna konfiskata wolności i oczywiste motywy finansowe, które za tym stoją, nie są jeszcze najgorszą częścią.

Potencjalnie znacznie bardziej cyniczna część pojawi się później. Za mniej więcej trzy miesiące, kiedy nadejdzie sezon grypowy, a osoby starsze i niedołężne zaczną umierać, jak każdej zimy.

Oczywiście nie będzie to nazywane „sezonem grypowym”. To wszystko zostanie sklasyfikowane jako „covid”. W połączeniu z tą nową definicją „zaszczepionego”, „czwartą falą” lub „wariantem sigma” (lub jakkolwiek to nazwą) będzie to można teraz wykorzystać do stworzenia zupełnie nowej zmanipulowanej statystyki.

Pomyśl: każdy obywatel Izraela, który zachoruje i/lub umrze, po podwójnej dawce szczepienia, ale nie potrójnej, zostanie oficjalnie zakwalifikowany jako „nie w pełni zaszczepiony”.

Mogliby zatem twierdzić, że covid dotyka przede wszystkim „ludzi niezaszczepionych”, nawet jeśli większość osób chorujących dostała dwie dawki koktajlu mRNA firmy Pfizer.

Tak jak używali sztuczek językowych, aby zamienić „zgony z jakiejkolwiek przyczyny” w „zgony związane z Covid”, a „bezobjawowe pozytywne testy” w „przypadki Covid”, teraz stworzyli lukę prawną, aby zmienić „osoby zaszczepione”, które zachorowały w „osoby niezaszczepione”.

Co gorsza, istnieje możliwość, że nadchodzącej zimy osoby „zaszczepione” będą umierać w jeszcze większym tempie niż normalnie.

Jeśli teoria, że ​​szczepionki mRNA mogą powodować wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE), okaże się słuszna, tej zimy wiele osób może zostać zabitych przez wirusy bezpośrednio w wyniku „szczepienia”… a następnie zostanie to wykorzystane jako dowód na poparcie idei „skuteczności szczepionek”.

W ciągu dwudziestu miesięcy oczywistych nadużyć naukowych, manipulacji danymi, statystycznej nieuczciwości i pełnego odwrócenia językowego… możemy zobaczyć kłamstwo najgorsze ze wszystkich.

W tym momencie to wszystko jest oczywiście tylko przypuszczeniem. Ale każdemu, kto sądzi, że „oni nigdy by czegoś takiego nie zrobili”, przypominam, że człowiekowi, który strzelił sobie w głowę przypisano śmierć z powodu Covid. Dosłownie nie ma takiego poziomu, poniżej którego rządzący nie mogliby zejść.

Nawet jeśli czas pokaże, że moja teoria jest błędna, to twarda, obiektywna rzeczywistość systemu szczepień uzupełniających [boosters] i tak jest wystarczająco zła. Wolność już na zawsze pod wiszącym mieczem Damoklesa i kolejny atak na język w ramach wieloletniej kampanii mającej na celu ograbienie naszych słów ze znaczenia.

I chociaż to wszystko może wydawać się niesamowicie cyniczne, jeśli sami nie staliście się niesamowicie cyniczni w ciągu ostatnich dwóch lat, to coś musieliście przeoczyć…

_________________________

How (and why) Israel changed what “fully vaccinated” means, Kit Knightly, Sep 2, 2021

 

Uzupełnienia:

Trzecia dawka czyli dokąd zmierzamy
„To właśnie widzimy teraz. Niekończący się wyścig wirusów ze szczepionkami, który zawsze będzie działał na korzyść wirusa”. −∗− (…)szczepienia są „najbardziej śmiertelnym, toksycznym, biologicznym środkiem, jaki kiedykolwiek wstrzyknięto do ludzkiego ciała […]

_________________________

Booster czyli jak wywołać syntetyczną śmierć komórki
„Ludzie niezaszczepieni nie są niebezpieczni. To zaszczepione osoby są niebezpieczne dla innych. Udowodniono to teraz w Izraelu – mam kontakt z wieloma tamtejszymi lekarzami – mają duże problemy, ciężkie przypadki […]

_________________________

No… to na trzecią nóżkę
„W związku z tym potrzebujemy trzeciego zastrzyku, aby ponownie zwiększyć ochronę szczepionkową do prawie 100%”(…) „A potem spodziewam się, że prawdopodobnie konieczne będzie przyjmowanie kolejnej dawki przypominającej co roku lub […]

_________________________

Szczepionki: potrzeba, skuteczność, bezpieczeństwo i… cenzura
Dlatego skuteczności szczepionki nie można ocenić, ponieważ nie ustaliliśmy jeszcze, jak ją mierzyć. ### W przypadku szczepionek mRNA, praktycznie gwarantuje to, że ryzyko wystąpienia poważnych zdarzeń niepożądanych będzie wzrastać z […]

_________________________

Czyste, niczym niezmącone zło
Martwię się, że to przegramy, ponieważ ludzie nie będą sobie radzić ze świadomością, że istnieje ktoś aż tak zły… (…) „Myślę, że ostatecznym etapem będzie: «każdy otrzyma szczepionkę»… […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!