Komentarz Pani/Pana Z S – dyskusje na temat grzechu i skutków jego…

.

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy mojego bloga,

pozwoliłam sobie przenieść tutaj – do odrębnej notki – komentarz Pani/Pana o nicku ZS.

Zrobiłam to z tego powodu, aby uszanować Ofiarę Najświętszego Serca Pana naszego Jezusa Chrystusa, zachowując ciszę… zachowując kontemplacyjny i medytacyjny charakter notki:

+ +

Droga Krzyżowa – według wizji bł. Anny Katarzyny Emmerich

+ +

Jeżeli życzą sobie Państwo szerszej dyskusji, to bardzo proszę w tej notce, pod komentarzem Pani/Pana ZS:

_____________________________________________________________________________________________________________

Z.S.

10 kwietnia 2021 godz. 16:14

Niewolnicy już zaczynają płacić za swoje grzechy. co by nie mówić o naszych poganiaczach typu Morawiecki, w jednym ma rację, niewolnicy się upaśli, a poza tym dali się odciągnąć od Boga nie z tego świata w kierunku bożka tego świata: chleb i mamona. Za dobrze żeśmy mieli i Bóg rękami owych diabłów w ludzkich skórach wymierza nam teraz karę.

Wyrzucamy masę żywności do śmieci, w tym kraju gdzie kruszynę chleba… jak mawiał poeta. Tego kraju już dawno nie ma.

A tu, zbliża się perspektywa sztucznie wywołanego głodu, by zmniejszyć populację niepotrzebnego niewolnika, ci co przeżyją będą karmieni robakami, jak już od pewnego czasu mówi się w Stanach, że czas przerzucić się na karaczany. Karaczany dla karaczanów ludzkich. Oto nasza nagroda – całkiem zasłużona.

Wiadomość o tym, że Komisja Europejska mogłaby zakazać produkcji mięsa, zaniepokoiła Krajową Radę Izb Rolniczych. Według przytaczanych przez rolników nieoficjalnych informacji KE ma rozważyć niekorzystne dla nich rozwiązanie, ponieważ dział promocji DG AGRI, należący do unijnej organizacji rolniczej Copa-Cogeca pozostaje pod silną presją wiceprzewodniczącego wykonawczego KE Fransa Timmermansa, zwolennika likwidacji hodowli zwierząt na mięso.

W związku z tymi obawami KRIK zwróciła się z prośbą do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi o wydanie stanowiska w tej sprawie. Resort napisał:

Ocena polityki wykazała, że zasadniczo osiągnęła swoje cele. Ocena nie wykazała większych niespójności z innymi politykami UE, ale stwierdzono, że polityka promocyjna może być lepiej dostosowana do priorytetów politycznych i w szczególności przyczynić się do realizacji celów strategii „od pola do stołu”. Przegląd polityki powinien zwiększyć jej wkład w zrównoważoną produkcję i konsumpcję, zgodnie ze zmieniającą się dietą, przy jednoczesnym utrzymaniu lub nawet zwiększeniu skuteczności polityki we wspieraniu konkurencyjności sektora rolno-spożywczego.

https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/ue-zaka%c5%bce-produkcji-mi%c4%99sa-pytanie-brzmi-kiedy-to-nast%c4%85pi/ar-BB1ftIOR?ocid=msedgdhp

Kobiety zwiedzione diaboliczną propagandą, porzuciły swoje dzieci i oddały je na pastwę propagandy, której same uległy. Mężczyźni zachłysnęli się łatwym dostępem do kobiet, bez zobowiązań. Nie ma niewolników bez winy. Poznajemy właśnie gniew Boży.

______________________________________________________________________________________________________

 

.

 

.

O autorze: intix

Dzięki Panu Bogu... Polka. Na Ziemi Polskiej urodzona, narodowość polska. Sygnatariusz Aktu Konfederacji Gietrzwałdzkiej. Przeciwniczka fałszywego, ślepego posłuszeństwa i tzw. "świętego spokoju" - w każdej dziedzinie życia. Jednym z moich drogowskazów jest myśl św. Augustyna: "Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu". Któż jak Bóg! https://i.pinimg.com/originals/25/81/e6/2581e6ab451156d7aca4b7199dac5cd1.jpg