Covid: prawdziwe korzenie?

W ten sposób naukowcy mogą twierdzić, że odkryli dziesiątki „nowych wirusów”, które wymagają szczepionek. Od testów do masowej produkcji szczepionek – kwestia kilku miesięcy, a nie lat

W menu na dziś artykuł Jona Rappoporta o pochodzeniu i prawdziwych korzeniach zjawiska covid. Czy i na ile tekst jest kontrowersyjny (a może nie?) niech ocenią Czytelnicy. Notka biograficzna o autorze pod adresem źródłowym. Podkreślenia i odnośniki pochodzą od tłumacza.

Zapraszam do lektury.

_______________________***_______________________

Wiedza o trwającej przestępczości wewnątrz korporacji zamienia się w zmowę milczenia, którą podziela wielu pracowników…

Ale kiedy wspinasz się po drabinie korporacyjnej, KTOŚ nie tylko wie, ale ZAMIERZA popełniać przestępstwo.

Taki jest mój wniosek po 30 latach badania przestępczych zachowań medycznych, w tym masowych morderstw.

Oto głębokie tło, które ilustruje obecną wiodącą rolę przemysłu farmaceutycznego w oszustwach i dewastacjach przy pomocy covid:

W 1933 roku największy kartel na świecie, IG Farben, umożliwił Hitlerowi dojście do władzy. Farben: farmaceutyki, barwniki, chemikalia, syntetyki.

Podczas drugiej wojny światowej Farben wysyłał więźniów z Auschwitz do pobliskiego zakładu, gdzie przeprowadzano na nich przerażające eksperymenty medyczne / farmaceutyczne.

Relacje można znaleźć w książkach The Devil’s Chemists, autorstwa Josiah DuBois, oraz The Crime and Punishment of IG Farben, autorstwa Josepha Borkina.

Pod koniec wojny kierownictwo Farben stanęło przed sądem i pomimo wysiłków Telforda Taylora, głównego prokuratora USA i zastępcy prokuratora Josiaha DuBois, wydane wyroki były niskie.

Na przykład Fritz Ter Meer, wysoki rangą dyrektor Farben, został osądzony za masowe morderstwo medyczne i niewolnictwo i skazany na marne siedem lat więzienia. Został zwolniony po trzech latach i objął stanowisko przewodniczącego rady doradczej firmy Bayer, „gałęzi na drzewie” IG Farben.

Były wyraźne powody do łagodnych wyroków dla kadry kierowniczej Farben. Po pierwsze, odbudowa Europy była postrzegana jako bastion przeciwko agresywnemu sowieckiemu komunizmowi. Zbrodniarze wojenni Farben byli „potrzebni” do zorganizowania nowej Europy.

Co ważniejsze, powstawał cały nowy świat, a jego sercem były megakorporacje i kartele. Były motorem napędzającym globalną gospodarkę i kontrolującym zasoby naturalne planety. To był kolonializm z innym obliczem, Kompania Wschodnioindyjska działająca w oparciu o technologię i przemysł, o zasięgu planetarnym przekraczającym wszystko, czego kiedykolwiek próbowano.

Tak więc magnaci Farben i im podobni byli postrzegani przez wielu jako wysoce kompetentni projektanci nowego „pokoju i dobrobytu”.

O tak! Był jeszcze trzeci powód, dla którego kierownictwo Farben tak lekko z tego wyszło. Ich potężni partnerzy z karteli na całym świecie chcieli kontynuować korzystne relacje z tymi nazistowskimi braćmi.

Kilku z bardzo wpływowych partnerów międzynarodowych: Dow, DuPont, Imperial Chemical Industries i, co najważniejsze, Imperium Rockefellera.

Można powiedzieć, że po wojnie pojawiający się globalny kolos farmaceutyczny był reinkarnacją wzorca Farben:

Zysk ważniejszy niż bezpieczeństwo; śmiertelne eksperymenty medyczne wykraczające poza jakiekolwiek prawne ograniczenia; stosowanie leków / szczepionek jako środków kontroli.

Ten modus operandi przetrwał do dziś i rozwija się poza wszelkimi przewidywaniami. Uszkodził, zniszczył i zabił znacznie więcej ludzi, niż marzył nazistowski Farben.

Często cytowałem artykuł dr Barbary Starfield z 26 lipca 2000 r. w Journal of the American Medical Association: „Czy zdrowie w Stanach Zjednoczonych jest naprawdę najlepsze na świecie?

Starfield konserwatywnie twierdziła, że każdego roku amerykański system medyczny zabija 106 000 osób poprzez bezpośrednie podawanie leków zatwierdzonych przez FDA.

To przekłada się na ponad milion zgonów na dekadę. I nie mówimy nawet o kolejnych milionach poważnie okaleczonych. Szczepionki również nie są częścią tych szacunków.

Przerażający program medyczny jest bezpośrednią kontynuacją planu IG Farben.

A teraz mamy oszustwo o nazwie covid-19. Zabijanie – słabych i starszych – następuje poprzez przerażającą diagnozę „choroby pandemicznej” oraz przymusową izolację od rodziny i bliskich. Żaden wirus nie jest potrzebny.

Okaleczanie i zabijanie towarzyszy również podawaniu ulubionego toksycznego leku Remdesivir oraz stosowaniu respiratorów i środków uspokajających. W jednym dużym badaniu nowojorskim śmiertelność wśród starszych pacjentów podłączonych do respiratorów wyniosła oszałamiające 97,2%.

Medycznie uzasadniane uwięzienia z powodu covid-19 zrujnowały życie milionów ludzi.

Ta uwięziona publiczność jest obecnie poddawana największemu eksperymentowi medycznemu w historii: podaniu szczepionki, która została pośpiesznie zatwierdzona i która wykorzystuje technologię RNA, która nigdy wcześniej nie została zatwierdzona do użytku publicznego – ze względu na jej niebezpieczeństwa.

Główne zyski z tej szczepionki przypadają na grupę firm farmaceutycznych nowoczesnego Farben: technologia RNA, ostatecznie zatwierdzona, pozwala na znacznie szybszą, łatwiejszą i tańszą produkcję szczepionek i leków.

W ten sposób naukowcy mogą twierdzić, że odkryli dziesiątki „nowych wirusów”, które wymagają szczepionek. Od testów do masowej produkcji szczepionek – kwestia kilku miesięcy, a nie lat.

Poważne niepożądane reakcje na nowe szczepionki covid piętrzą się – jak dotąd zgłoszono 3% osób, które otrzymały zastrzyki. Możesz ŁATWO pomnożyć to przez współczynnik dziesięciokrotny, aby uzyskać dokładniejszy obraz.

Urzędnicy zajmujący się zdrowiem publicznym i przywódcy rządowi zapiszą te reakcje jako „chorobę covid” i będą nadal promować eksperymentalną szczepionkę – i ostrzegą, że powszechna odmowa przyjęcia zastrzyków spowoduje konieczność wprowadzenia nowych poziomów obostrzeń i lockdownów.

Cały ten program zniszczenia – od drugiej wojny światowej – a właściwie od 1910 roku i niesławnego Raportu Flexnera – miał na celu osłabienie populacji i ułatwienie jej kontrolowania.

Cały ten program był zamierzony i to na najwyższych poziomach.

Ciągłe administrowanie programem było zasadniczo prowadzone przez ignorantów, ślepych, po wypraniu mózgów, tchórzy – którzy tworzą ogromną bezimienną biurokrację, która przypomina strukturę nazistowskiej machiny: „Ja tylko wykonywałem rozkazy”.

Ale znów, na najwyższych szczeblach jest to zamierzone.

Wojna, tylko innymi sposobami.

IG Farben: the roots of the COVID plan, Jon Rappoport, January 4, 2021

_________________

Uzupełnienia:

Polecam! – Remdesivir is a scam like Tamiflu, dr Joseph Mercola, 15 Dec 2020

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!