Cud słońca w Trevignano Romano 3. 10. 2020. Nowe Orędzia.

Cud pulsującego słońca w Trevignano Romano (patrz linki obok)

Cud pulsującego słońca podczas uroczystości koronacji figury Matki Bożej w Trevignano Romano 3 października 2020 r.https://www.youtube.com/watch?v=njYwsJ78jHY&feature=emb_title  (od 1:50 )

Podobne zdarzenia miały miejsce  3 sierpnia 2020 r. https://www.youtube.com/watch?v=UY5LZU1jFW0&t=7s

i 17 września 2019 r. https://www.youtube.com/watch?v=OInzpsUGah8&t=5s

ORĘDZIA:

Trevignano Romano, 3 października 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Umiłowane dzieci, otwórzcie swoje serca na Pana Boga waszego, Jedyną Drogę, Prawdę i Życie. Moje dzieci, nie lękajcie się miłości Boga, która jest waszym jedynym prawdziwym zbawieniem. Dzieci, pozwólcie się powoli przemieniać, jedynie przez otwieranie swych serc możecie otrzymać nowego ducha, nowe serce, nowe życie. Dzieci, dzisiaj zostanę ukoronowana przed wami i przed światem, Królowa po raz kolejny. Módlcie się za Kościół, a przede wszystkim za moje osoby konsekrowane, aby Ciało Mojego Syna nie było bezczeszczone, On tę Łaskę pozostawił dla was wszystkich. Teraz was zostawiam z moim Świętym i Macierzyńskim Błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Matka Boska tzw. Siekierkowska w Warszawie

Trevignano Romano, 10 października 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na wezwanie w waszych sercach. Drogie dzieci, zstępuję ponownie i dotykam tej grzesznej ziemi, by wam dopomóc a także prosić was i błagać o pomoc w ratowaniu zagubionych dusz moich dzieci. Zło pochwyciło moje dzieci jak nigdy dotąd, dziś diabeł jest bardziej rozzuchwalony niż kiedykolwiek przedtem, bo zdaje sobie sprawę, że jego dni są policzone. Wasza miłość musi być całkowita. Zobaczycie ludzi oszalałych, zobaczycie ich dziwaczne reakcje, jak złorzeczyć będą Bogu bez powodu, to wszystko są wytwory diabelskie, wy macie kochać, wybaczać i ofiarować cały swój ból, tak aby Jezus mógł go przemieniać w Dziękczynienie. Bóg ludzkości został zastąpiony technologią. Bądźcie w każdej chwili gotowi na Prześwietlenie Sumień. Dzieci, wasze modlitwy łagodzą przyszłe wydarzenia; módlcie się, módlcie się, módlcie się, nie rozmyślajcie o błahych rzeczach i więcej czasu poświęcajcie modlitwie niż mówieniu. Módlcie się za Amerykę. Dzieci, wszystko jest gotowe do wojny, módlcie się, módlcie się, módlcie się! Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Trevignano Romano, 13 października 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie. Moje dzieci, jaki głęboki jest mój ból, gdy widzę, ile moich dzieci ginie; módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo i nie ustawajcie w modłach przede wszystkim za Kościół, by odnalazł światło. Umiłowane dzieci, znowu  krzyżujecie Mojego Syna, Jezusa swym postępowaniem przeciwko Pismu Świętemu i Bożym Przykazaniom. Ciemność zapada nad światem, a w was wciąż nie ma wiary. Chcę was przygotować, bo czasy, które nadejdą, będą bardzo ciężkie, masoneria i sataniści chcą rządzić waszymi umysłami, wszystko, co teraz się dzieje, od dawna było przygotowywane, wy jednak nie lękajcie się, ufajcie [Bożemu] przebaczeniu i Miłosierdziu, pamiętajcie o jak najszybszej spowiedzi i nawróceniu się. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Przekład z jęz. ang. (symultanicznie z oryginałem włoskim)                      Pokutujący Łotr

Odsłony: 37

O autorze: pokutujący łotr