Trevignano Romano: Orędzia z 1, 3 i 4 sierpnia 2020 r.

Trevignano Romano, 1 sierpnia 2020 r.

Virgen Dolorosa, kościół Santa María de la Victoria, Málaga (Hiszpania, XVII w.)

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie i słuchacie mego wołania w waszych sercach. Okazujcie miłość, okazujcie miłość, moje dzieci, swoim braciom i siostrom; tym, którzy potrzebują waszego pocieszenia; niech miłość będzie obecna w waszych modlitwach. Miłość i nadzieja muszą być częścią waszego życia! To miłość porusza wszystkie dobre rzeczy, miłość osłabia diabła, który pragnie tylko nienawiści i gniewu. Pamiętajcie, że Bóg osiąga Swe cele poprzez miłość. Drogie dzieci, ziemia będzie się trząść, trząść coraz bardziej, ale nie ma zbawienia bez pokuty. Teraz was zostawiam z moim matczynym błogosławieństwem Imieniem Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 3 sierpnia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach i jesteście tu zjednoczeni na modlitwie. Moje dzieci, wiele razy was prosiłam, abyście byli gotowi, ale gdy patrzę na was, widzę, że nadal gotowi nie jesteście. Proszę was, moje dzieci, nie marnujcie już czasu i nie patrzcie na rzeczy tego świata, to nie w nich znajdziecie prawdę, a w Słowie Bożym i w modlitwie, tylko w tym odnajdziecie wszystko, czego wam potrzeba. Moje dzieci, czasy, które nadejdą, będą straszne. Boża sprawiedliwość zagrzmi wtedy, gdy najmniej się tego spodziewacie. Proszę was o wasze nawrócenie! Spójrzcie na kościoły, są puste, a trzoda jest w

Poniedziałek Wielkanocny 2020 r. – przepisowe 5 osób podczas mszy św. w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Dobrzeń Wlk. k. Opola

popłochu, bo wielu kapłanów odwróciło się od Ewangelii. Pomóżcie im głosić [Ją] odważnie. Jesteście moimi dziećmi, moimi dziećmi i chcę, abyście wszyscy byli zbawieni. Nie lękajcie się, jestem blisko każdego z was. Teraz moje błogosławieństwo spłynie na was, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen. Wasza Matka.

Potem Matka Boża powiedziała, że wiele łask zstąpi dziś z Nieba na obecnych i prosi, aby dawać wszystkim świadectwo o Jej rzeczywistej obecności w tym miejscu.

Trevignano Romano, 4 sierpnia 2020 r.
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Moje dzieci, dokonuje się podział, dokonuje się apostazja i wy także zwracacie się przeciw sobie; miejcie zawsze wiarę, tylko z wiarą będziecie mogli wszystko pokonać. Moje dzieci, z winy swych rządzących, Ameryka poniesie wielkie straty. Módlcie się, módlcie się za Kościół, bo już słychać bębny śmierci. Wojna jest bardzo blisko. Ale nie bójcie się, dzieci, jestem tu, aby was ochronić. Zostawiam was teraz z moim błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Przekład z j. ang. symultanicznie z oryg. włoskim  Pokutujący Łotr

O autorze: pokutujący łotr