Oficjalny pomnik szatana w USA

Satan

Amerykańscy sataniści zaprezentowali statuę Bafometa w Detroit. Mierzący prawie 3 metry wysokości, zrobiony z brązu pomnik waży ok. tony. Sataniści planują postawić pomnik w pobliżu pomnika 10 przykazań w Oklahomie. Pierwszej publicznej prezentacji dokonano w budynku przemysłowym w pobliżu rzeki Detroit. Ceremonii towarzyszyły okrzyki ”Bądź pozdrowiony, Szatanie”.

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że ta i podobne inicjatywy uzyskały w ostatnim czasie przyzwolenie władz stanowych i widoczne poparcie części establishmentu amerykańskiego.

Postanowiłem nie wklejać zdjęć z uroczystości w rodzaju prapremiery odsłonięcia pomnika, dodam tylko tyle, że atmosfera w kulminacyjnych momentach była podobna do “eventów” z gatunku “Róbta co chceta” oraz tzw. parad równości. Statua przedstawia Bafometa, bestię o ciele człowieka z głową kozła, posiadającą skrzydła. Po obu stronach zostały umieszczone posążki chłopca i dziewczynki w pozach adoracji.

Sataniści definiują szatana jako symbol wrodzonej natury człowieka, patrona buntu na drodze oświecenia i wolności osobistej. Wedle rzeczników satanistów statua ma służyć jako latarnia wzywająca do współczucia i empatii wśród wszystkich żywych stworzeń na Ziemi. Przewrotność użytego sformułowania przypomina oficjalny szyld masonerii, która jest określana mianem ponadnarodowego ruchu etycznego mającego na celu dobroczynność i budowę społeczeństwa otwartego, wolnego od przesądów.

Wyznawcy Lucyfera twierdzą, że do tego typu akcji zostali sprowokowani obecnością symboli religijnych w miejscach publicznych. Przed budynkiem Kapitolu w Oklahomie znajduje się bowiem kamienna tablica z wyrytymi  10-cioma przykazaniami, której usunięcia w imię tolerancji i równouprawnienia domagają się solidarnie lewica, ateiści i sataniści. W przeciwnym razie chcą zezwolenia na postawienie tam posągu Bafometa.

10 przykazań_10

Ten Commandments monument in Oklahoma (via James Nimmo)

Sataniści podkreślają, że diabeł jest patronem ludzi myślących, a także przyjacielem dzieci, a ja nie mogąc się powstrzymać od komentarza dodam, że pewnie w podobny sposób jak “dobry pedofil”. Poniżej zaprezentowana statua.

satanic-church

Facebook/The Satanic Temple- Detroit Chapter/Matt Anderson

NWO, czyli także „nowy porządek etyczny”

Warto nadmienić, iż członkowie The Satanic Temple rozpowszechniają materiały promujące satanizm na Florydzie, po tym jak lokalny sąd zezwolił organizacjom ateistycznym na udostępnianie swoich materiałów edukacyjnych dla dzieci. Ideolodzy nowego porządku etycznego podkreślają, że satanizm jest inną orientacją etyczną, która nie powinna być dyskryminowana. Do tego poglądu skłaniają się środowiska prawnicze o orientacji lewicowej. W tym „duchu” sąd na Florydzie zadecydował, że jeśli zezwala się organizacjom chrześcijańskim na rozpowszechnianie w szkołach Biblii i innych materiałów o charakterze religijnym, takie same prawa muszą przysługiwać innym grupom, w tym ateistycznym.

W grudniu 2014 portal pCh24.pl napisał:

„Satanistyczne dekoracje zastąpią w tym roku choinkę i szopkę bożonarodzeniową w gmachu stanowego rządu Florydy. Działająca bardzo aktywnie od roku sekta Zbór Satanistyczny otrzymała zgodę na zainstalowanie kontra-szopki w gmachu rządu Florydy. Dekoracja przedstawia anioła spadającego w płonące jezioro”.

Satanizm i lewica jedna ptica?

Sataniści i środowiska kompatybilne, a więc lewicowe, lobbują za wprowadzeniem do prawa zapisów umożliwiających rozwiązania „wolnościowe”, takie jak: aborcja w każdym stadium ciąży, prawo do eutanazji w każdym wieku, możliwość zamawiania produkowanych w trybie in vitro dzieci przez dowolną orientację seksualną i konfigurację partnerską, także wieloosobową. Wyzwolenie od opresji kulturowej i religijnej wszystkich dewiacji seksualnych. Wszystko oczywiście w ramach praw człowieka i wolności.

Bardzo wymownym jest moment kulminacji odsłonięcia pomnika w Detroit, podczas którego dwóch mężczyzn stojących przy wizerunku diabła dokonuje afirmacji homoseksualizmu. Promocja homoseksualizmu jest aktualnie najważniejszym narzędziem służącym do destrukcji naturalnej i logicznej różnicy pomiędzy normą a jej przekroczeniem, prawdą a kłamstwem, dobrem a złem.

Wydaje się również, że stary i już dziś anachroniczny lewicowy postulat z czasów rewolucji komunistycznej, określany mianem kolektywizacji kobiet, został porzucony na rzecz upaństwowienia i kolektywizacji  dzieci wraz z realizacją tzw. edukacji seksualnej oraz wprowadzaniem “alternatywy etycznej” dla religii. Sataniści podobnie jak polityczna lewica (jeden diabeł) liczą na efekt synergii uzyskany za pomocy prawa, mediów i popkultury.

Satanic bookkoszulka_s1Koszulka_ s2koszulka_s5

 

bluza_s1koszulka_s3koszulka_s4koszulka_s6

 

 

 

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

 

Źródło pierwsze i kolejne: http://www.foxnews.com; http://christiannews.net ;

koszulki dla dzieci ze  strony thesatanictemple.com

Zdjęcie pomnika : Facebook/The Satanic Temple- Detroit Chapter/Matt Anderson

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna