Ideologia tożsamości czyli gdzie te kobiety

Scott wyraziła frustrację z powodu obecnego stanu społeczeństwa, w którym dzieci są uczone, że mogą być kimkolwiek zechcą, nawet udając koty lub inne byty niebędące ludźmi. Wyraziła również zaniepokojenie rządem, systemami szkolnymi i personelem medycznym uczącym dzieci, że mogą zmieniać płeć.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

_____________***_____________

 

„Aby kobiety znów były kobietami”

W niedawnym wywiadzie dla RAIR Foundation USA Joanne Scott opowiedziała o swojej decyzji noszenia koszuli z napisem „Make Women Female Again”. Nosiła tę koszulkę podczas rozprawy sądowej Harolda Yunkera, któremu postawiono zarzuty związane z konwojem wolności [Freedom Convoy] w kanadyjskiej Ottawie, w styczniu i lutym 2021r.

Pani Scott wyjaśniła, że ​​koszulka jest dla niej ważna ze względu na obecny stan indoktrynacji dzieci w społeczeństwie. Uważa, że ​​dzieci są okaleczane i sterylizowane i że ludzie muszą być tego świadomi, nawet jeśli wspierają społeczność LGBTQ. Pani Scott wyjaśniła dalej, że jej brat, który był gejem i zmarł na AIDS w 1993 roku, nigdy nie poparłby obecnego stanu, w jakim znajduje się społeczność LGBTQ.

Pani Scott wyraziła frustrację z powodu obecnego stanu społeczeństwa, w którym dzieci są uczone, że mogą być kimkolwiek zechcą, nawet udając koty lub inne byty niebędące ludźmi. Wyraziła również zaniepokojenie rządem, systemami szkolnymi i personelem medycznym uczącym dzieci, że mogą zmieniać płeć.

Zapytana o reakcje, jakie otrzymuje, gdy nosi koszulkę w miejscach publicznych, pani Scott stwierdziła, że ​​to zależy od tego, gdzie się znajduje. Na jej przedmieściach ludzie nie doceniają jej poglądów i często przewracają oczami lub wyrażają dezaprobatę. Opowiedziała nawet o sytuacji, w której restauracja poprosiła ją o założenie swetra na koszulkę.

Pani Scott podkreśliła, że ​​jej koszulka nie ma na celu nikogo urazić, ale raczej opowiadać się za faktem, że płeć biologiczna jest fundamentalną cechą ludzkiej tożsamości. Przyznała również, że niektórzy mężczyźni dziękowali jej za noszenie tej koszulki. Wyrażali nawet ulgę, że ma na sobie taką koszulkę, ponieważ mieli doświadczenia na portalach randkowych, gdzie osoby identyfikujące się jako kobiety nie są biologicznie kobietami. Wyjaśniła, że ​​ci mężczyźni boją się etykietki transfobów z racji tego, że nie chcą umawiać się z osobami, które nie są biologicznie kobietami.


Wywiad z Joanne Scott rzuca światło na rosnące zaniepokojenie ideologią tożsamości płciowej i indoktrynacją dzieci. Podkreśla również znaczenie opowiadania się za rzeczywistością i podstawowymi cechami ludzkiej tożsamości. Gotowość pani Scott do wypowiadania się i noszenia koszulki pomimo dezaprobaty innych jest inspiracją dla pozostałych, którzy wierzą w znaczenie ochrony dzieci i prawdy o płci biologicznej.

______________

‘Make Women Female Again’, Amy Mek, May 14, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!