Bezustanny, radosny uśmiech przywódców

 1. 

Przewodnie Światła ⁂  posiadają naukę, organizację i przywództwo, które mogą naprawdę zwyciężyć. Niektórzy ludzie patrzą dalej. Przewodzą i pomagają przejrzeć na oczy innym. Popychają ludzkość naprzód, czasem kopiąc i krzycząc. Są przywódcami.

Komunizm Przewodniego Światła oznacza koniec wszelkiej zewnętrznej kontroli. Brak nieufności. Brak żądań. Brak pytań. Po co kontrolować, skoro wytwarzamy globalne zaufanie i globalne ocieplenie? Prawdziwa kontrola jest uwewnętrzniona, samokontrolująca. Prawdziwy aplauz jest wyprzedzający. Po co produkować, skoro można sprzedawać dyrektywy i dwutlenek węgla? Po co nie ufać, skoro to niepokoi? Po co żądać, skoro piękniejszym jest dawać? Po co pytać, skoro odpowiedzią jest bezustanny, radosny uśmiech przywódców? Po co wciąż wybierać, skoro lepiej wybrać raz na zawsze? Wolnośc to uświadomiona konieczność.  A tzw. potrzeba wiary? Po co wierzyć w boga, jak łatwiej wierzyć w Zmiany Klimatu? I to w niebie i to w niebie. Tylko, że pod tym niebem, to my, KC (Kontynentalna Centrala) trzymamy tacę. 

Brak ucisku płci. Płeć nie jest po to, by ją uciskać. To przecież nieludzkie…  

Brak seksizmu. Kobiety też chcą dawać wszystko z siebie. I nie tylko w wieku produkcyjnym.

Brak ucisku narodowego. Ucisk narodowy powoduje różnice i buduje animozje. Animozje przeszkadzają w ruchu towarowym i rzucają kłody pod nogi naszym Przewodnim Światłom we wprowadzaniu nas do przyszłości, która czeka na nas w różnego rodzaju Camorrach gazowych.

Brak przymusu życia i przymusu rodzenia.  Brak…odczuwania braków. Techno-kracja! Technokracja! Innowacja! Schwaab! Schwaab!!

Brak ucisku młodzieży lub starszych, zamiast tego ucisk i młodzieży i starszych.  Nikt nie może być dyskryminowany w dostępie do ucisku, który hartuje człowieka.

Brak hetero-seksizmu.  Brak ucisku Ziemi naszym homocentrycznym śladem węglowym! Precz z homocentryzmem!  Brak ucisku ziemi zapewni nam lewitacja w fotelu, mięso z trawy, myśl z partii i medytacja cyfrowego multipleksu. Przywódca z Koalicji, światłość ze światłości, lewica z prawicy. Wszystkie kajdany muszą zostać zerwane a opaska biometryczna założona. Będziemy równi w nagości. I monitorowani. Jak na sądzie ostatecznym. Pod nie zasypiającym okiem przywódców dźwigających cieżar powodzenia budowy tego świata i odpowiedzialności za doprowadzenie do jego końca. Zrównoważonego końca. 

2. 


Komunizm był zorganizowany według zasady „od każdego według jego zdolności, każdemu według jego potrzeb.” Nie udało to się nam. Teraz nie popełnimy już błędu, bo przyświeca nam zasada „od każdego poniżej jego zdolności, każdemu stworzyć potrzeby. I je wygasić.”  Kolektywizm, altruizm, niewidzialne służenie obywatelom i nieodwołalne panowanie nad ich namiętnościami i myślami. Europejska Demokracja Unijno-Parlamentarna (DUP, DUP)  oznacza brak państwa, ponieważ nie istnieją antagonistyczne siły społeczne, nie istnieją antagonistyczne sprzeczności – nie istnieje państwo. Po co państwa, skoro jest kontynent? Kontynent też ma swoją historię, swoje korzenie, swoje płyty tektoniczne, które kiedyś w swej bezrozumności natura rozdzieliła, rozerwała. Komunizm oznacza równość i wspólnotę bez granic państwowych. PANGEA. Komunizm oznacza zrównoważony rozwój. Komunizm to prawdziwa wolność.  Ojcostwo, ojcowizna, macierzyństwo i macierz, kobieta i mężczyzna to feudalne przeżytki. Po co nam mała rodzina, skoro możemy się stać rodziną wszechogarniającą?

Nasi bracia z Chin są najbliżej celu. Ich Przewodnie Światła zrozumiały, że liberalizm gospodarczy najlepiej pływa w wodach komunizmu. Czerń liberalizmu zostaje okiełznana i zamknięta w jasności wspólnoty, jak IN we wnętrzu JANG. Tego odkrycia im nie zapomnimy. Jako jedynym, w zgodzie ze swą wielką i starożytną tradycją mentalną udało im się połączyć przeciwieństwa: wolność produkowania i wspólnotę myślenia, liberalizm i bezgraniczne zaufanie do władzy, odpowiedzialność niewidocznych przywódców  i samoograniczanie się obywateli w ich potrzebach.

Nie wierzcie tym, którzy mówią, że w Chinach miliony obywateli żyją w podziemnych norach. A nawet jeśli, to spójrzcie na ich twarze. To twarze ludzi szczęśliwych, ludzi mających wolność produkcji i przywilej reprodukcji. To twarze ludzi wolnych. Wolnych od wątpliwości. Lojalnych społecznie.

Komunizm to społeczeństwo, w którym każda jednostka jest jak najlepsza, a jednocześnie służy obywatelom.  Każdy pomaga innym odnosić sukcesy, rozkwitać.  Komunizm to stare słowo. Wstępne rozwiązanie zagadki kształtu świata prometejskiego, świata jednostek wyzwolonych z niepotrzebnie nadbudowanych nad ludzkim życiem wyobrażeń.. Wyobrażeń będących źródłem zbędnej tęsknoty. Zlikwidujemy tęsknotę. Tęsknota redukuje moce produkcyjne. Zaspokoimy tęsknotę zachwytem nad obliczem i czynami naszych Przewodnich Świateł. Pomoże nam w tym dobry demon Pho-To-Shop.

Komunizm to pojęcie obarczone pewną ilością błędów. Warunki się zmieniają a Przewodnie Światła wciąż się uczą. Dlatego mówimy chętniej liberalizm, nowoczesne społeczeństwo, demokracja liberalna, parlamentaryzm, modernizacja, innowacyjność, zrównoważony rozwój, wychodzenie z kryzysu i Ład. Ale pamięć o naszych Ojcach Założycielach nigdy nie zgaśnie.

Komunizm może zaistnieć tylko na poziomie globalnym. Nowa kultura. Nowa muzyka. Nowy taniec wokół starych ognisk do rytmu znanych grzechotek. Komunizm na miarę współczesności to globalizm i kolektywistyczny liberalizm. Oznacza to całkowicie nowy sposób życia. I tam dojdziemy. Bo nam ciągle Mao i mao i mao. Więc zawiązujcie przy plecakach trocki i ruszajmy razem w drogę. Tym razem, nas nie dogoniat.

 

Podpisane: Przewodnie Światło Donald Tusk, z błogosławieństwem W. Putina, A. Merkel, U. von der Leyen, V. Nuland i ś.p. Maharishi Mahesh Yogi (महर्षि महेश योगी) oraz Jarosław Kaczyński z Błogim Sławieniem UE i Loży Kopernik

Współorganizatorzy: Transracjonalna Mediokracja  ♒

ObserwatorzyKościół Zjednoczeniowy Moona 

Poświęcone Pamięci: Świątyni Ludu Jamesa Jonesa 

 

Konsultacja: Cesarz Bolesław Walens Szczodry

Korekta:   Jürgen Habermas , Wanda Nowicka 

Inspiracja i tekst bazowy : ”Dziadek głupi przesunął góry” autorstwa Mao-Tse-Tunga

Imprimatur:  Komisja Europejska, sekcja Wolności Centralnie Zdemokratyzowanej

===================================================================

O autorze: wawel