Powrót degeneratów

Tytuł może się wydawać niektórym kontrowersyjny z powodu słowa „powrót”. Nie powrócili. Od lat tkwią w tym samym miejscu. Na różnych stanowiskach. Wszyscy przy korycie.

Tak wygląda “powrót odry” według niektórych ekspertów Naganiacze zrobią wszystko, aby społeczeństwo szczepiło się, jak najczęściej i jak najwięcej, bez dyskusji nt. korzyść/ryzyko Straszą chorobami zakaźnymi i uprawiają propagandę – “czempioni produktu”. Piotr Witczak/TT

Eksperci ogłosili “powrót odry”. Szkoda, że dziennikarze nie weryfikują tych wypowiedzi… Absolutny hit to wypowiedź pewnego profesora, że spadek zachorowań w 2020 r. to wpływ lockdownu, który jak widać z wykresu musiał działał wstecz! Tak wygląda ekspercki “powrót odry”! Marek Sobolewski/TT

Nie bądź sknera, daj zarobić

Ależ farsa! Usiądź, zanim przeczytasz. W ramach „Funduszu Przeciwdziałania C-19″ w 2023 r. Polska wyda 25 MILIARDÓW zł, z czego 17 MILIARDÓW zł rozdysponuje @KPRM_CIR, czyli Pan@MorawieckiM. Przecież to jest jakiś absurd! 25 MILIARDÓW zł?! Czy ktoś w @pisorgpl oszalał?

– zadaje pytanie Grzegorz Płatek , a tymczasem

 WOW! Wczoraj w całym kraju przeciw C-19 zaszXXepiło się 20 OSÓB! W magazynie @MZ_GOV_PL przechowuje obecnie 25 mln dawek, a już wkrótce… nowe dostawy i kolejne miliony dawek. Panie ministrze @a_niedzielski – to jak? Naraził Pan budżet Polski na ogromne straty, czy nie?

Niestety, to co powiedział Prezes Charité, Heyo Kroemer nie jest prawdą.Według wiedzy i opinii niezależnych (niesponsorowanych) środowisk lekarskich i naukowych wiadomo już jak nie działa: nie chroni przed jakimkolwiek zakażeniem, nie zatrzymuje transmisji, nie chroni przed hospitalizacją i nie chroni przed zgonem. Wiemy już (nie wszystko) jak działa: obniża naturalną odporność i jest szkodliwa dla zdrowia w sensie licznych udokumentowanych powikłań oraz wielu przypadków śmiertelnych.

Osobom zaszczepionym materiałem mRNA powyższe informacje należy dawkować z umiarem, z równoczesną sugestią odtrucia organizmu.

__________________________________________________________________________________________

 

 

O autorze: Redakcja