‘Starych ni ma, chata wolna’ czyli kto zaprasza gości

„Członkowie organizacji Maison du Peuple (Dom Ludowy) zarekwirowali nieruchomość w pobliżu parku Grand-Blottereau w zachodniej części Nantes, twierdząc, że nie mieli innego wyjścia, ponieważ władze nie odpowiedziały na ich obawy dotyczące braku tymczasowych mieszkań dostępnych dla osób ubiegających się o azyl”

__________***__________

Lewicowi aktywiści we Francji zarekwirowali dom należący do pary staruszków i zakwaterowali uchodźców

Wnuk właścicieli domu zastanawia się, czy nadal istnieje praworządność.

Lewicowi aktywiści we Francji, niezadowoleni z traktowania przez rząd osób ubiegających się o azyl, włamali się i „zarekwirowali” dom należący do starszej pary, aby pomieścić tam migrantów.

„Członkowie organizacji Maison du Peuple (Dom Ludowy) zarekwirowali nieruchomość w pobliżu parku Grand-Blottereau w zachodniej części Nantes, twierdząc, że nie mieli innego wyjścia, ponieważ władze nie odpowiedziały na ich obawy dotyczące braku tymczasowych mieszkań dostępnych dla osób ubiegających się o azyl” – donosi Remix News.

Nieruchomość należy do starszego małżeństwa w wieku 87 i 89 lat, choć obecnie stoi pusta, ponieważ przebywają oni w domu opieki (co nie ma znaczenia, ponieważ własność prywatna to własność prywatna).

Organizacja wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​zajęcie domu było „koniecznością”, ponieważ rząd nie odniósł się odpowiednio do ich obaw związanych z napływem nowych migrantów do tego obszaru.

„Z tego powodu i z braku innych możliwości, pomimo naszej niechęci, zajmujemy teraz prywatny dom, pusty i opuszczony od ponad roku” – czytamy w oświadczeniu.

Do domu wprowadziły się teraz dwie syryjskie rodziny i kongijska rodzina z trójką dzieci.

Wnuk właścicieli domu potępił „niedopuszczalną, nielegalną sytuację” i zastanawiał się, czy we Francji nadal obowiązują rządy prawa.

„Czy powinniśmy sami wymierzać sprawiedliwość?” pytał, dodając, że „bezczynność władz publicznych i nielegalne przejęcia dokonywane przez organizacje bojówkarzy mogą doprowadzić do prawdziwych tragedii”.

„Stowarzyszenie nie ma prawa zastępować władz publicznych i rekwirować mieszkań. Nieświadomie zagrażają również ludziom, których chcą przesiedlić” – powiedział.

Może aktywiści powinni zacząć od przejmowania rezydencji bogatych globalistów, którzy wspierają masową migrację i zakwaterować tam osoby ubiegające się o azyl i zobaczyć, jak daleko zajdą. Powodzenia.

Tymczasem Francja nadal czerpie cudowne korzyści z różnorodności.

Kilka osób zostało rannych w ataku nożownika na dworcu kolejowym Gare du Nord w Paryżu dziś rano po tym, jak zaatakował ich mężczyzna wykrzykujący arabskie zwroty, co stało się teraz rutynowym zdarzeniem.

Policja w Paryżu wyraziła również zaniepokojenie ogromną liczbą przestępstw w stolicy popełnianych przez młodych migrantów.

„Około 2000 rzekomych nieletnich migrantów, z których wielu uważa się za nieletnich, mieszka na ulicach Paryża i odpowiada za nieproporcjonalnie wysoką liczbę przestępstw w mieście w ostatnich latach, w tym 30 procent włamań, 44 procent kradzieży kieszonkowych i 32 procent rozbojów z użyciem przemocy w 2020 roku” – podaje Breitbart.

Jak niedawno podkreślaliśmy, największy żyjący autor francuski, Michel Houellebecq, może mieć kłopoty prawne po tym, jak Wielki Meczet w Paryżu skarżył się na niego, ponieważ stwierdził, że Francuzi po prostu chcą, aby muzułmańscy migranci „przestali ich okradać i atakować”.

__________________

Leftist Activists in France Requisition House Belonging to Elderly Couple to House Refugees, Paul Joseph Watson, 11 January, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Great Replacement czyli kto jest przyszłością
Coraz trudniej zaprzeczyć, że masowa migracja ma na celu zniszczenie kultur lokalnych i narodowych poprzez ich rozcieńczenie. Mamy wystarczająco dużo danych historycznych z ostatnich kilkudziesięciu lat, aby wiedzieć, że europejskie […]

__________________

Afrykanizacja EU czyli jadą goście
Ursula von der Leyen promuje „afrykanizację” Europy, ostrzega niemiecki eurodeputowany Gunnar Beck. W szokującym raporcie ujawnia plany KE dotyczące zastąpienia ludności Europy afrykańskimi azylantami. […]

__________________

„Musimy przyspieszyć tempo” czyli jadą goście 2
W poniedziałek Komisja Europejska przedstawiła 20-punktowy plan działania, aby poradzić sobie ze wzrostem napływu migrantów przez Morze Śródziemne. Ponad 90 000 migrantów przybyło w tym roku do Unii Europejskiej, pokonując […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!