Rząd PiS nie wyklucza “modelu hitlerowskiego”

„Tylko dla zaszczepionych”

Niezaszczepieni nie wejdą do autobusu, czy restauracji? Rząd nie wyklucza modelu hitlerowskiego nazywanego potocznie modelem francuskim.

To decyzja, która byłaby daleko idąca, ale nie mogę w pełni wykluczyć takiego wariantu

– powiedział rzecznik rządu Piotr Müller, pytany o możliwość wprowadzenie w Polsce modelu francuskiego, zgodnie z którym dostęp do niektórych miejsc możliwy jest tylko dla osób zaszczepionych.

Informację na podstawie komunikatu PAP podała Gazeta Wyborcza, która reprezentuje środowiska popierające rasizm sanitarny.

„Model hitlerowski” popiera również tzw. “Rada Medyczna” oraz Konfederacja Lewiatan

Albo model francuski teraz, albo najprawdopodobniej lockdown jesienią – mówi Maciej Witucki z Konfederacji Lewiatan, /money.pl/

członek m.in. Rady Dyrektorów Atlantic Council of the United States oraz członek Zarządu Fundacji Centrum im. Bronisława Geremka.

“Nur für Deutsche” ( „Tylko dla Niemców”) – “napis umieszczany  w okupowanych przez hitlerowskie Niemcy krajach na środkach transportu oraz budynkach i w miejscach użyteczności publicznej, takich jak: parki, kawiarnie, kina, teatry”.

Mój komentarz:

Zarażenia bakteriami i wirusami są rzeczą znaną od setek lat i w tym sensie są normalnością. Tym, co wyróżnia wirusa Sars-CoV-2 hołubionego w mediach jest to, że zabroniono go zwalczać skutecznymi preparatami.

Zachorowania, a nawet zgony, wykluczając przypadki śmierci wynikłe z braku leczenia lub z powodu jego utrudniania, mieszczą się w normie. Nie są niczym nadzwyczajnym, wbrew temu, co głosi propagandowy przekaz w mediach 24 godz. na dobę.

“Francuska ustawa antycovidowa”? Pozornie antycovidowa. Zrobili to ludzie, którzy chcą, aby pandemia, a tak naprawdę faszystowskie /hitlerowskie/ prawa wprowadzone podczas jej trwania pozostały już na zawsze. “Walka z covidem” przypomina “walkę o pokój” prowadzoną swego czasu przez Związek Zdradziecki /ZSRR/komunistyczny twór nazywany państwem „socjalizmu realnego”/. Tworzy to pozór walki o deklarowane dobro, lecz w rzeczywistości służy budowaniu “nowego” totalitaryzmu. Model francuski opiera się na podobnej zasadzie segregacji pozbawiającej praw obywatelskich co model hitlerowski. Inne są tylko kryteria na podstawie których dokonuje się wykluczenia tworzącego uzasadnienie do prześladowania na poziomie państwowym.

Tymczasem w mediach od kilku tygodni trwa kampania nienawiści…

Dochodzi do prześladowań w instytucjach państwowych podległych ekipie Kaczyńskiego

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne