Mieszanka firmowa czyli spacer po newsach 6

Postawili na szali swoją karierę i życie, aby mówić prawdę o obecnie dokonywanym ludobójstwie i zbrodniach przeciwko ludzkości(…)

− ∗ −

(…)jeśli nadal wprowadzacie w błąd naszych obywateli, opowiadając im na przykład bajki, że szczepionki są bezpieczne i że posiadacie pozwolenie na dopuszczenie do obrotu, macie świadomy udział w kilku przestępstwach, z których najpoważniejszym może być nawet ludobójstwo.

− ∗ −

W menu na dziś kolejna edycja ‘Mieszanki firmowej…’. Tym razem o odważnych lekarzach i naukowcach, którzy nie są tak bardzo ‘wyszczepieni’ jak to podają oficjalne statystyki, a także o pewnym parlamentarzyście, który odważył się nazywać rzeczy po imieniu.

Zapraszam do lektury (i oglądania).

_______________________________***_______________________________

Kanadyjscy bohaterowie

Jeden z wielu naszych kanadyjskich subskrybentów wysłał mi e-mailem link do konferencji prasowej, która odbyła się wczoraj w Ontario w Parliament Hill.

Jeden z parlamentarzystów, Derek Sloan, zorganizował konferencję prasową i zaprosił dra Bryana Bridle’a, dra Patricka Phillipsa i dra Donalda Welsha do pokazania krótkich prezentacji na temat cenzurowania dobrych lekarzy i naukowców w Kanadzie, nękania i gróźb za mówienie prawdy, które nie przebijają się do szerszych mas.

Ci mężczyźni to prawdziwi bohaterowie! Postawili na szali swoją karierę i życie, aby mówić prawdę o obecnie dokonywanym ludobójstwie i zbrodniach przeciwko ludzkości w związku z działaniami wobec COVID-19 i zastrzykami broni biologicznej.

Parlamentarzysta Derek Sloan stwierdził:

„Konsekwentnie stawałem w obronie Kanadyjczyków, czego nie zrobiłaby żadna inna partia federalna”.

Wysłał zaproszenie do informatorów [sygnalistów] ze społeczności medycznej i naukowej w Ontario, aby się z nim skontaktowali. Opowiedziano szokujące historie i wszyscy zgodzili się, że ich historie nie były przedstawiane ani w Parlamencie, ani w krajowych mediach.

Tak więc zorganizował konferencję prasową w Parliament Hill.

Następnie przemówił dr Bryan Bridle, wyjaśniając, w jaki sposób był oczerniany, nękany i atakowany za pomocą fałszywych kont w mediach społecznościowych zakładanych na jego nazwisko. Jego koledzy zaatakowali go i przekazali poufne informacje medyczne o jego własnych rodzicach. Jego kariera została zniszczona za publiczne wypowiedzi. Stwierdził:

„Nie rozpoznaję kraju, w którym się urodziłem”.

Dr Patrick Phillips był następny i stwierdził, że z powodu lockdownów:

„Nigdy nie widziałem tylu dzieci o skłonnościach samobójczych”.

Opowiedział również, jak 30 kwietnia College of Physicians and Surgeons of Ontario wydało bardzo „mrożące oświadczenie”, zasadniczo stwierdzając, że tylko zatwierdzone środki dotyczące COVID mogą być omawiane z pacjentami. Nie można dyskutować o udowodnionych i skutecznych wczesnych metodach leczenia, takich jak Iwermektyna [Ivermectin], a witamina D to fake news i nie wolno im było powiedzieć nic negatywnego na temat szczepionek przeciw COVID-19.

Po prostu chcą, żeby ludzie umierali. To jest widoczny cel.

Mimo zagrożenia, że odbiorą mu prawo wykonywania zawodu za promowanie wczesnych terapii, takich jak Iwermektyna, nie chciał pozwolić pacjentom umierać:

„W tym momencie chodzi o coś więcej niż moja kariera medyczna, ponieważ ludzie tracą życie i musimy o tym mówić”.

Dr Donald Welsh był następny i wygłosił żarliwe przemówienie na temat śmierci nauki w Kanadzie.

 

Alternatywnie materiał można obejrzeć na Bitchute channel.

Canadian Politician Derek Sloan Uses Parliament Hill to Give Voices to Censored Doctors and Scientists Blowing the Whistle on COVID-19 Genocide and Crimes Against Humanity, Brian Shilhavy, June 18, 2021

_

_______________________________***_______________________________

Zgodnie z badaniem większość amerykańskich lekarzy odrzuca zastrzyki COVID

Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy i Chirurgów

Spośród 700 lekarzy, którzy wzięli udział w ankiecie internetowej przeprowadzonej przez Association of American Physicians and Surgeons (AAPS), prawie 60 procent stwierdziło, że nie są „w pełni zaszczepieni” przeciwko COVID.

Kontrastuje to z twierdzeniem Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego, że 96 procent praktykujących lekarzy jest w pełni zaszczepionych. Badanie w oparciu o 300 respondentów.

Żadne z badań nie stanowi losowej próby dla wszystkich amerykańskich lekarzy, ale badanie AAPS pokazuje, że poparcie lekarzy dla kampanii masowych iniekcji jest dalekie od jednomyślności.

Błędem jest nazywanie osoby, która odmawia zastrzyku «antyszczepionkowcem»” – stwierdza dyrektor wykonawcza AAPS Jane Orient, MD „Praktycznie żaden lekarz nie jest «anty-antybiotykowcem» ani «anty-chirurgiem», podczas gdy wszyscy sprzeciwiają się terapiom, które uważają za niepotrzebne lub które prawdopodobnie bardziej zaszkodzą niż przyniosą korzyść pojedynczemu pacjentowi lub które są nieodpowiednio przetestowane”.

Badanie AAPS wykazało również, że 54 procent lekarzy respondentów było świadomych, że część pacjentów cierpi na „istotną reakcję niepożądaną”. Spośród niezaszczepionych lekarzy 80 procent powiedziało: „Uważam, że ryzyko ze strony szczepień przewyższa ryzyko choroby, a 30% stwierdziło: „Miałem/-am już COVID”.

Inne powody odmowy przyjęcia szczepionki to: nieznane skutki długoterminowe, wykorzystanie tkanek abortowanych płodów, „to jest eksperyment”, dostępność skutecznego wczesnego leczenia oraz doniesienia o zgonach i zakrzepach krwi.

Spośród 560 praktykujących lekarzy 56 procent stwierdziło, że oferuje wczesne leczenie COVID.

Do udziału w badaniu zaproszono również osoby niebędące lekarzami. Spośród około 5300 wszystkich uczestników, 2548 zgłosiło uwagi na temat powiązanych działań niepożądanych, których byli świadomi. Obejmowały one zgon, amputację, paraliż, urodzenie martwego dziecka, zaburzenia miesiączkowania, utratę wzroku, drgawki i problemy z sercem.

Przyczynowość nie została udowodniona. Jednak wiele z tych epizodów mogło skutkować ogromną odpowiedzialnością ze strony produktu lub być wynikiem błędów w sztuce lekarskiej, jeśli miały miejsce po [zastosowaniu] nowego medykamentu” – stwierdziła dr Orient. „Dostawcy tych produktów przeciw COVID są chronieni przed procesami sądowymi”.

Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy i Chirurgów od 1943 roku reprezentuje lekarzy wszystkich specjalności. Jego dewizą jest omnia pro aegroto, wszystko dla pacjenta.

Więcej informacji na stronach Stowarzyszenia AAPS.

Survey: Majority of American Physicians Decline ‘CV Jabs‘, June 20, 2021

_

_______________________________***_______________________________

Członek parlamentu Finlandii ostrzega rząd, że jest winny ludobójstwa przez wprowadzenie w błąd opinii publicznej w sprawie szczepionek przeciw COVID-19

Ano Turtiainen, poseł do parlamentu Finlandii, wygłosił 9 czerwca 2021r. szczere przemówienie na temat możliwego ludobójstwa związanego ze szczepionką przeciw COVID w Finlandii.

Ostrzegł wszystkich członków fińskiego parlamentu i media, informując ich, że jeśli nadal będą wprowadzać w błąd obywateli, opowiadając im bajki o bezpiecznych szczepionkach, będą uznani za świadomie zamieszanych w kilka różnych przestępstw, z których najpoważniejszym może być nawet ludobójstwo.

Dzięki Bogu za tego człowieka Ano Turtiainena, który ośmiela się powiedzieć prawdę!

Oto jego pełne przemówienie pokazane na filmie:

[Transkrypcja poniżej]

© Rapsodia.fi

„Szanowny przewodniczący, raport komisji wspomina o szerokim zakresie prawdziwych wyzwań dla bezpieczeństwa Finlandii. W sprawozdaniu tym brakuje jednak bardzo poważnego wyzwania dla bezpieczeństwa Finlandii i Finów w naszym obecnym życiu codziennym. Odnoszę się do tych tak zwanych szczepionek przeciw COVID, które również podzieliły naszych obywateli na dwie grupy: świadomych i wprowadzonych w błąd.

Drodzy posłowie do Parlamentu (MP), teraz przekażę wam następujące informacje, abyście nigdy więcej nie mogli powołać się na niewiedzę po zapoznaniu się z tymi informacjami w zakresie ryzyka, na jakie narażeni są obywatele fińscy. Finlandia obecnie wstrzykuje swoim obywatelom toksyny nazywane szczepionkami przeciw COVID.

Słuchajcie uważnie. Żadna z tych wstrzykiwanych trucizn nazywanych szczepionkami przeciw COVID nie ma pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w Finlandii, a jedynie warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu wydane przez Europejską Agencję Leków (EMA). Przepisy licencji warunkowej stwierdzają kiedy zezwolenie jest warunkowe, cytuję: „Dostępne informacje muszą wykazywać, że korzyści płynące z produktu medycznego przewyższają ryzyko”.

Po drugie, drodzy koledzy, mimo niustannych powtórzeń medialnych mamy do tej pory oficjalnie zerową liczbę zgonów na COVID w Finlandii. Według THL (odpowiednik amerykańskiej CDC) oficjalne przyczyny zgonów z 2020 roku zostaną opublikowane dopiero w 2022 roku.

Jednak według Fimea (odpowiednik amerykańskiego VAERS) 78 osób zmarło z powodu szczepionek przeciw COVID w Finlandii i jest 1306 zgłoszeń poważnych działań niepożądanych i 3630 zgłoszeń nieprzetworzonych. Szacuje się, że około 57% przetworzonych zgłoszeń mówi o poważnych działaniach niepożądanych. Źródłem tych danych jest Fimea (www.fimea.fi).

Po trzecie, warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu tych toksycznych substancji, które są maskowane jako szczepionki przeciw COVID, również mówi, cytuję: „Wnioskodawca musi być w stanie dostarczyć wyczerpujące informacje kliniczne w przyszłości”.

Drodzy koledzy, ten tekst pochodzi bezpośrednio ze strony internetowej Europejskiej Agencji Leków (EMA). Mówiłem tu wiele razy, że jest to eksperyment na ludziach. Z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego Finom nie powiedziano, że jest to eksperyment na ludziach.

Teraz tym przemówieniem uświadomiłem wam wszystkim, a także mediom, że jest to eksperyment na ludziach i że jego rezultaty są straszne. Dla porównania, wcześniej nieudany eksperyment szczepionkowy z Pandemrix’em został zatrzymany przy 32krotnie mniejszej liczbie skutków ubocznych niż obecnie. Więc teraz pytam was wszystkich: ilu jeszcze osób powinno umrzeć lub odnieść obrażenia, zanim przerwiemy to zabijanie ludzi?

Drodzy koledzy, jesteście teraz świadomi tego ekstremalnie poważnego zagrożenia bezpieczeństwa, przed którym stoi nasz naród, i że szkody wywołane tymi szczepionkami przeważają nad korzyściami. Nie macie już powodu, aby nie działać na rzecz ratowania naszego narodu.

Wreszcie, jeśli nadal wprowadzacie w błąd naszych obywateli, opowiadając im na przykład bajki, że szczepionki są bezpieczne i że posiadacie pozwolenie na dopuszczenie do obrotu, macie świadomy udział w kilku przestępstwach, z których najpoważniejszym może być nawet ludobójstwo. Jeszcze raz przypominam wam wszystkim tutaj: zbrodnia staje się umyślna, gdy jest popełniona świadomie. Teraz wszyscy jesteście świadomi. Dziękuję wam.”

– fiński poseł, Ano Turtiainen

Member of Parliament in Finland Warns Government that They are Guilty of Genocide for Misleading Public on COVID-19 Injections, June 16, 2021

Alternatywnie materiał do obejrzenia: rapsodia.fi lub tokentube.net

_

_______________________________***_______________________________

Uzupełnienia:

Zanim “TO” zrobisz…

Szczepionki: potrzeba, skuteczność, bezpieczeństwo i… cenzura

Prof. Luc Montagnier: „…to szczepienie tworzy warianty”

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!