11.06.2021 r. !!! Pierwsza Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców

 

Taką konferencję powinien był już w zeszłym roku, w początkowym okresie plandemii zwołać Episkopat. Niestety, gdy cała Polska zamarła w przerażeniu wobec wypuszczonych przez gnoma magików,  w rodzaju morawetza, szumowinowskiego i zgrai pseudoekspertów o pięknych polskich nazwiskach, jak z przedwojennej komedii na Nalewkach, nasi dostojnicy w mitrach także wskoczyli pod tapczany i wraz z innymi, strachliwie popiskiwali o maseczkach i braniu Komunii Św. na rękę, dla “dobra narodu”.

Do dziś krew się mrozi na wspomnienie Prymasa, zapowiadającego, że nie odwiedzi własnej matki podczas Świąt Wielkanocnych, dla tego właśnie “dobra”.

Dzielni, samotni lekarze, którzy widzieli ten odbywający się na oczach narodu szwindel, byli wyśmiewani, banowani, szykanowani przez środowisko i przez swe władze, nie mając też żadnego wsparcia ze strony duchownych, którzy w tym czasie zastraszania ludzi, przecież mogli byli zrobić tak wiele. Tak, jak niegdyś, w czasach Solidarności, kiedy to właśnie kościoły polskie były bastionami oporu i wsparcia dla walczących.

Teraz tego wsparcia zabrakło. Za to wielu kapłanów, jako jedni z pierwszych nakleili sobie hańbiące przywry na twarz, niemające żadnego znaczenia ochronnego a jedynie będące znakiem zniewolenia, i czynili to nawet na ołtarzu i wobec Najświętszego Sakramentu. Wierni to widzieli i tym bardziej wierzyli w kłamstwa władzy. Także biskupi, którzy mogli wtedy – wobec powagi sytuacji a także masy pytań, wątpliwości, kontrowersji i ewidentnych bujd, zwołać taką konferencję pod egidą KEP, na przykład u stóp naszej Matki i Hetmanki w Częstochowie, z udziałem najwybitniejszych autorytetów.  Od pierwszych dni przecież w niezależnych mediach rozbrzmiewał głos sprzeciwu takich najwybitniejszych światowych specjalistów, jak Dr Didier Raoult we Francji, Dr John Ioannidis czy Dr Michael Yeadon w USA, Prof. Matteo Bassetti czy Stefano Montanari we Włoszech, że wymienię tylko paru (od początku plandemii cytował ich Legion św. Ekspedyta). Te głosy poszłyby w  świat z Jasnej Góry, stanowiąc wielką, potężną odpowiedź obrońców prawdy, na szczekanie gatesowskich szakali. Świat by tego Polsce nie zapomniał.

Niestety, zamiast tego bito czołem przed władzą, gdy tymczasem blokowała ona w aptekach skuteczne leki antycovidowe (plaquenil, amantadyna) i hurtem pakowała  tysiące podejrzanych pod respiratory, gdzie niejeden  zginął w mękach, bez własnych przyjmowanych dotąd leków, które też odstawiano. Biskup Długosz publicznie porównał tych niegodziwców do „apostołów”, a rzekomo “niezależny” koncern medialny Ojca Rydzyka w najlepszym razie nabierał wody w usta, choć częściej zamiast tego usłużnie powtarzał oficjalną zmanipulowaną narrację mainstreamową. Myślę, że zapłaci za to wysoką cenę utraty prestiżu i słuchaczy. A całkiem niedawno, najwyraźniej nieoczytany w najnowszym piśmiennictwie biskup Wróbel, nazwał niesprawdzone pseudoszczepionki, po których ludzie umierają i którą bez jakichkolwiek medycznych wskazań aplikuje się niemowlętom i kilkuletnim dzieciom, “darem od Boga”.

Gdyby więc taka konferencja się obyła – z udziałem najwybitniejszych naukowców i lekarzy dających odpór oszustwu – a takich,  jak widać, w Polsce nie brakuje – i gdyby wyniki tej narady, wykazujące, do jakiego mydlenia oczu “w imię nauki”  posuwa się władza w Polsce i na świecie, powstałby bezcenny materiał naukowy, stanowiący podstawę do kwestionowania KAŻDEGO z samowolnych, ignoranckich, ewidentnie politycznych a nie medycznych, zarządzeń szajki manipulatorów na urzędach.

Historia Polski, a pewnie i świata, potoczyłaby się inaczej.

Niestety, tej szansy nie wykorzystano.  Będzie płacić za to nasz Kościół i nasz naród przez wiele lat, może przez wieki.

Teraz, próbują to nadrobić  dzielni lekarze. Niech im Bóg błogosławi! Maryjo, otocz te swoje odważne, mądre dzieci Niebieskim Płaszczem.

Pokutujący Łotr

 

O autorze: pokutujący łotr