Człowiek 2.0 czyli GMO Sapiens nadchodzi

W końcu, i to raczej wcześniej niż później, niezmienione, naturalne ciało ludzkie zostanie uznane za zagrożenie biologiczne, a pełna kontrola nad ludzkim genomem stanie się nową normalnością.

***

W menu na dziś danie genetyczno-ostrzegawcze. Krótki film omawiający operacje i symulacje, które przeprowadzane były na przestrzeni ostatnich lat, a najwyraźniej przygotowujące świat do obecnych wydarzeń. Artykuł stanowi transkrypcję komentarza z filmu. Polecam również artykuły uzupełniające, gdzie Czytelnicy znajdą szerszy kontekst omawianych zjawisk. Podkreślenia i odnośniki pochodzą od tłumacza [nie wszystkie występują w języku polskim].

Zapraszam do lektury (i oglądania).

_____________________________***_____________________________

Johns Hopkins Center for Health Security, think tank założony w 1998 roku, przeprowadził dziesiątki ćwiczeń na temat symulowanych pandemii i ataków bronią biologiczną, w tym Operację Dark Winter w 2001 roku, w której jednym z głównych celów było wymuszenie szczepienia osób w sprzeciwiającej się populacji.

„Atlantic Storm” w 2005r. dotyczyła logistyki szczepień masowych i kwarantann wojskowych. „Clade X” w 2018 r. kładła nacisk na radykalne przyspieszenie produkcji szczepionek. „Crimson Contagion” było masowym ćwiczeniem rozpoczętym w styczniu 2019 roku. Obejmowało ono dziesiątki organizacji, publicznych i prywatnych, zarówno na poziomie federalnym, jak i stanowym. „Szkarłatna zaraza” trwała ponad pół roku i była oparta na poważnej pandemii, która miała swój początek w Chinach.

18 października 2019 roku Johns Hopkins Center nawiązał współpracę ze Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów, aby sponsorować Event 201, symulację, w której wybuch zarazy koronawirusa pochodzącego od nietoperza zabija 65 milionów ludzi.

Okładka MIT Technology Review 2015

Podsumowanie wszystkich tych badań zostało opublikowane w listopadzie 2019r. Komisja CSIS ds. wzmocnienia amerykańskiego bezpieczeństwa zdrowotnego apeluje do rządu Stanów Zjednoczonych o „Zastąpienie cyklu przeplatających się kryzysów i samozadowolenia, które od dawna szkodzą gotowości w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego, doktryną ciągłego zapobiegania, ochrony i odporności”.

Innymi słowy, wzywają do medycznej tyranii, którą teraz widzimy wokół nas. Podpisany przez byłych przedstawicieli wojska, Big Pharmy i Stanów Zjednoczonych, dokument CSIS wzywa do ciągłych szybkich szczepień, jednocześnie ostrzegając, że szczepionki mogą się nie powieść i zacząć rozprzestrzeniać jeszcze więcej chorób.

A trzymając się tematu, o jakiej chorobie mówimy? Po roku zarażeń COVID-19 liczby pokazują, że nie jest on bardziej śmiertelny niż przeziębienie, a nawet WHO przyznaje, że wszystkie testy PCR z 2020r. są bez znaczenia – i mieli szczepionkę, zanim doszło do tajemniczej epidemii!

Obecny program wyraźnie ma na celu niekończące się szczepieniach dla wszystkich. Nowe szczepionki mRNA, które do tej pory nigdy nie przeszły testów na ludziach, ta sama kontrowersyjna technologia co CRISPR, w której można łatwo łączyć ludzkie DNA i trwale je modyfikować. Mówi się, że możliwości są nieograniczone.

Jennifer Doudna, która zdobyła Nagrodę Nobla za CRISPRC, poparła apel o ogólnoświatowe moratorium na jakiekolwiek zastosowanie jakiejkolwiek edycji genów za pomocą CRISPR, ale nikogo to nie obchodziło. Wydaje się, że nie dość, że nie ma żadnych regulacji prawnych, to w dodatku każdy może tanio kupić i zdobyć odpowiednie informacje w Internecie, aby trwale zmienić genom praktycznie każdego żywego stworzenia.

Szczepionka mRNA oparta jest na technologii CRISPR. Chiny niedawno wykorzystały technologię CRISPR do genetycznej modyfikacji dzieci tak, aby były odporne na HIV – i w rezultacie skróciły ich długość życia, tak jak ostrzegał CSIS: wszystko może pójść źle, a kiedy to się stanie, Big Pharma et consortes są wolni od jakiejkolwiek odpowiedzialności. Rozwiązaniem będą kolejne szczepionki, jeszcze bardziej zmieniające geny, aż wreszcie uzyskają prawidłowy wynik – lub nie.

W końcu, i to raczej wcześniej niż później, niezmienione, naturalne ciało ludzkie zostanie uznane za zagrożenie biologiczne, a pełna kontrola nad ludzkim genomem stanie się nową normalnością.

Bezsprzecznie żyjemy teraz w erze genetycznie zmodyfikowanych ludzi i podczas gdy miliony radośnie ustawiają się w kolejce, aby uzyskać eksperymentalną szczepionkę edytującą gen, inni są oznakowywani jak żywy inwentarz ruchomy. Paszporty szczepień, świadectwa szczepień i „bransoletki wolności” wykonane przez tę samą firmę, która specjalizuje się w bransoletkach monitorujących więzienia.

A teraz mamy nową symulację think tankuSpars Pandemic” [pdf]. Kolejna epidemia i kolejna szczepionka z ostrzeżeniami o ruchu antyszczepionkowym. I nie zapomnij o „Scenariuszach przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” Fundacji Rockefellera [pdf]; „Lock Step”, gdzie ilustrują plany wykorzystania pandemii i Big Pharmy, aby zapoczątkować „Świat ściślejszej, odgórnej kontroli rządowej i bardziej autorytarnego przywództwa”.

Przygotuj się na kolejną rundę, bo jeśli nie nastąpi jakikolwiek opór, będziemy staczać się dalej – prosto w przepaść.

The Age of Genetically Modified Humans Has Arrived, Alexandra Bruce FORBIDDEN KNOWLEDGE, March 28, 2021

Bezpośredni link do filmu – Greg Reese: The Age of Genetically Modified Humans Has Arrived

Uzupełnienia (i rozszerzenia):

Dno DNA czyli Homo Sapiens GMO – pozwala lepiej zrozumieć powyższy tekst

Szczepionka c19 – kiedy się to zaczęło? – co było wcześniej choroba czy szczepionka

Jak głęboko sięga kłamstwo? – o (nie-)wyizolowaniu wirusa

Covid: prawdziwe korzenie? – o pochodzeniu zjawiska covid

Clade X nie mylić z Disease X

MIT Technology Review, 2015-05-2 [pdf]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!