Mieszanka firmowa czyli spacer po newsach 5

W menu na dziś przegląd zwyczajowych doniesień ze świata Nowej Normalności, a więc kolejne fazy tyranii, przecieki o planach cenzury i ‘skruszeni’ naukowcy.

Zapraszam do lektury.

__________________________***__________________________

Pięć faz przestrzegania zaleceń dotyczących szczepień: obecnie znajdujemy się w fazie 3, a ostatnia faza obejmie aresztowania po domach tych, którzy odmawiają wstrzyknięcia białka kolczastego

Dzięki nowym informacjom, dostarczonym przez kontakt w rządzie federalnym, byłem w stanie dopracować hierarchię eskalacji przestrzegania szczepień, do której dąży reżim Bidena. Eskalację można podzielić na pięć różnych etapów:

Faza 1 – Dobrowolna (popychana przez propagandę medialną, opłacanie ‘influencerów’ w mediach społecznościowych, lekarzy itp.). Ta faza usidla tych, którzy są na tyle łatwowierni, że sądzą, że wstrzyknięcie im broni biologicznej z białkiem kolczastym w jakiś sposób ich „uratuje” lub uwolni.

Faza 2 – Zachęty (bilety na loterię, darmowe piwo, darmowe pączki itp.). Ta faza usidla tych, którzy są na tyle głupi, by zamienić swoje życie na piwo i pączki. Takich ludzi jest wielu i nawet globaliści zdają sobie sprawę, że ludzie o niskim IQ nie mają nic do wniesienia do cywilizacji ludzkiej.

Faza 3 – Kary sektora prywatnego – na tym etapie wykorzystują korporacje do odmawiania ludziom dostępu do usług (takich jak podróże lotnicze, statki wycieczkowe, restauracje, imprezy sportowe, koncerty itp.). Ta faza ma sprawić, że bycie niezaszczepionym będzie wyjątkowo niewygodne. JESTEŚMY NA TYM ETAPIE TERAZ.

Faza 4 – Kary grzywny lub więzienia (sektor rządowy) – Ta faza rozpocznie się po tym, jak fałszywe media obwinią niezaszczepionych za ciągłe wybuchy epidemii białka kolczastego, które zabijają ludzi. W niektórych jurysdykcjach zostaną przyjęte przepisy, które wymuszą stałe szczepienia i zastrzyki przypominające [boosters]. Każdy, kto odmówi podporządkowania się, zostanie ukarany grzywną lub więzieniem. Możesz spodziewać się, że ten impuls będzie pochodził z niebieskich stanów [Blue States – stany rządzone przez Demokratów -tłum.].

Faza 5) – Kinetyczna (sektor wojskowy) – otwarta wojna biologiczna z narodem amerykańskim, prowadzona przez „obudzone” [‘woke‘] wojsko przeciwko obywatelom. Ta faza będzie miała miejsce po tym, jak szczepionkowe głębokie państwo wejdzie we współpracę z reżimem Bidena / Obamy, aby zainscenizować akcję fałszywej flagi: tragedię masowej strzelaniny, za którą będzie można obwinić antyszczepionkowców i posiadaczy broni. Po przeprowadzeniu tej operacji Biden i Demokraci wezwą armię do zwrócenia się przeciwko obywatelom USA i przeprowadzenie ogólnokrajowej konfiskaty broni i wymuszenia szczepień przeciwko Covid-19 pod groźbą użycia broni.

Jak mi powiedział rządowy insider, reżim Bidena otrzymał rozkaz osiągnięcia 70% wskaźnika szczepień wśród dorosłych Amerykanów, bez względu na wszystko. Atak fałszywej flagi zaprojektowany przez głębokie państwo posłuży do zapewnienia narracji o „moralnym uzasadnieniu” naruszania wszelkich pozostałych strzępów praw obywatelskich, praw człowieka lub etyki medycznej, w zakresie atakowania niewinnych Amerykanów śmiertelnymi zastrzykami z białkiem kolczastym (zwanymi również „szczepionkami”).

W istocie ten plan to holokaust szczepionkowy.

Rezultatem tego nikczemnego planu ma być wyludnienie, po którym następuje załamanie gospodarcze i zniszczenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Ludzie, którzy realizują ten plan, to ci sami ludzie, którzy sfałszowali wybory w 2020r. i dokonali politycznego zamachu stanu, aby nielegalnie przejąć władzę. Teraz używają tej władzy, aby obrócić Amerykę przeciwko sobie w akcie narodowego samobójstwa.

Situation Update podcast, 05/31/2021

− ∗ −

Na podstawie:

The five phases of vaccine compliance: We are currently in phase 3, and the last phase involves door-to-door arrests of those who refuse spike protein injections, Mike Adams, 05/31/2021

 

 

__________________________***__________________________

Sygnaliści ujawniają plany Facebooka dotyczące cenzurowania postów o wahaniach dotyczących szczepień

Demaskatorzy potwierdzili to, co wielu z nas od dawna podejrzewało: Facebook systematycznie cenzuruje posty na temat wahania wobec szczepień, uniemożliwiając ludziom poznanie niebezpieczeństw związanych ze szczepionkami i potencjalnie narażając ich zdrowie.

Dwóch anonimowych pracowników Facebooka ujawniło dokumenty Project Veritas, pokazując w jaki sposób firma wykorzystuje algorytm, którego celem są antyszczepionkowcy. Według dokumentów wersja beta algorytmu została przetestowana na 1,5% z 3,8 miliarda użytkowników Facebooka, a także na innej platformie należącej do Fb, Instagramie. Jeden z informatorów powiedział, że tak zwany „wynik wahania wobec szczepień”, który oblicza algorytm, służy do degradowania komentarzy użytkowników lub pozostawiania ich w spokoju w zależności od treści komentarza.

Dokument, zatytułowany Vaccine Hesitancy Comment Demotion [Degradacja komentarzy dotyczących wahania wobec szczepień -tłum.], zawiera sekcję podsumowującą z nieukrywanym celem. Stwierdza, że ​​chodzi o „drastyczne zmniejszenie narażania użytkowników na zjawisko wahania wobec szczepień (VH) w komentarzach”.

W dokumencie stwierdza się, że „zmniejszenie widoczności tych komentarzy stanowi dla nas kolejną znaczącą szansę na usunięcie barier w szczepieniach, z którymi mogą się spotkać użytkownicy platformy”.

Platforma chce wykluczyć tych, którzy odważą się wypowiedzieć przeciwko szczepionkom: „Narracja [brzmi] przyjmij szczepionkę, szczepionka jest dobra dla ciebie, każdy powinien ją otrzymać. Jeśli tego nie zrobisz, zostaniesz odrzucony jako wróg społeczeństwa”.

Jeden z sygnalistów wyraził obawy, że Facebook jest bardziej zainteresowany budowaniem społeczności, „w której wszyscy się podporządkowują”, niż prowadzeniem otwartych dyskusji na temat ważnych decyzji i problemów naszych czasów.

Użytkownicy są umieszczani na poziomach, które oceniają ich stopień niezdecydowania wobec szczepień

Użytkownicy platformy mediów społecznościowych są klasyfikowani według poziomów [tiers], które oceniają ich komentarze na podstawie stopnia, w jakim zniechęcają innych do przyjmowania szczepionek. Przy czym poziom 0 jest przyznawany komentarzom promującym podważanie podawania szczepionek, takim jak różne wydarzenia lub grupy zakładane w tym celu, podczas gdy poziom 1 jest zarezerwowany dla komentarzy wyrażających krytykę lub wręcz panikę w związku ze szczepionkami oraz dla komentarzy, które sugerują lub implikują, że są one niebezpieczne lub nieskuteczne.

Poziom 2 jest przyznawany komentarzom, które zawierają „pośrednie zniechęcenie” do szczepień poprzez spekulacje na temat skutków ubocznych lub śmierci – i nieważne, że skutki uboczne i zgony związane ze szczepionką COVID są faktami, a nie spekulacjami. Dokument sugeruje użycie mapowania działań w celu degradacji lub całkowitego usunięcia komentarzy w zależności od tego jak poważne jest naruszenie.

Wypowiadając się w Fox News, szef projektu Veritas, James O’Keefe, powiedział: „To, co jest niezwykłe w tych prywatnych dokumentach, o których Facebook nie chciał, abyś wiedział aż do dziś, to to, że „Poziom 2” [naruszenie] mówi, że nawet jeśli fakty są prawdziwe, to trafisz na celownik i będziesz zdegradowany — a konkretnie twoje komentarze”. Dodał, że „jeszcze więcej przed nami”.

Facebook ogłosił wiosną, że doda etykiety informacyjne do postów o szczepionkach, aby przeciwdziałać temu, co nazywa „dezinformacją”. Dodali również narzędzie, które pomaga użytkownikom znaleźć szczepienia, łącząc je z informacjami o lokalizacjach i datach podania szczepionek.

Co ciekawe, Facebook oświadczył, że zakazuje „twierdzeń, że szczepionki COVID-19 zabijają lub poważnie szkodzą ludziom (np. powodują zakrzepy krwi)”, mimo że organy nadzoru zdrowia na całym świecie zbadały szczepionki pod tym właśnie kątem, a nawet umieściły oficjalne ostrzeżenia na opakowaniu z informacją, że rzeczywiście mogą powodować zakrzepy krwi.

Innymi słowy, Facebook nie chce, abyś powtarzał prawdę o szczepionkach i wielu innych kwestiach, a to tylko kolejny dowód na to, że gigant mediów społecznościowych wywiera znaczny wpływ, próbując kontrolować narrację publiczną za pomocą cenzury.

− ∗ −

Źródła artykułu:

Facebook ‘tried to censor posts about vaccine hesitancy, internal memos leaked by whistleblowers claim’, Ariel Zilber, 25 May 2021

BREAKING: Facebook Whistleblowers Expose LEAKED INTERNAL DOCS Detailing New Effort to Secretly Censor Vaccine Concerns on a Global Scale, May 24, 2021 [polecam!]

− ∗ −

Na podstawie:

Whistleblowers expose Facebook’s plans to censor vaccine hesitancy posts, Cassie B., 05/30/2021

[ O ‹vaccine hesitancy› pisaliśmy wcześniej tutaj: Sprzeciw czyli nowa choroba w rejestrze -tłum.]

 

 

__________________________***__________________________

Brytyjski komitet doradczy ds. nauki żałuje, że za pomocą strachu kontroluje ludzi. Przyznają, że stosowali „nieetyczne” i „totalitarne” metody

W marcu 2020r. Scientific Pandemic Influenza Group on Behaviour (SPI-B) poinstruowała urzędników państwowych w całej Europie, aby zaszczepili strach w populacji i zwiększyli „postrzegany poziom osobistego zagrożenia”. Gdy kraje przygotowywały się do lockdownów, komitet naukowy oświadczył rządowym ministrom, że „znaczna liczba ludzi nadal nie czuje się wystarczająco [i] osobiście zagrożona” przez covid-19. Aby kontrola przez lockdown zadziałała, komisja poinstruowała urzędników państwowych, aby wykorzystywali strach na swoją korzyść.

Teraz, zaledwie rok później, Scientific Pandemic Influenza Group on Behaviour (SPI-B) ŻAŁUJE używania strachu do kontrolowania ludzi i przyznaje, że stosowali „nieetyczne” i „totalitarne” metody, aby izolować, oszukiwać i zastraszać ludzi do uległości.

Jeden z członków grupy, psycholog Gavin Morgan, powiedział: „Oczywiście, że używanie strachu jako środka kontroli nie jest etyczne. Używanie strachu ma posmak totalitaryzmu. To nie jest postawa etyczna dla jakiegokolwiek nowoczesnego rządu”.

Dyktatorzy rządowi zaczynają odczuwać sprzeciw opinii publicznej

Te wyznania pojawiają się w czasie intensywnych publicznych protestów. Ludzie oskarżają urzędników państwowych o zwiększanie strachu przed ryzykiem chorób zakaźnych w celu bezprawnego przetrzymywania jednostek i pozbawiania ich wolności obywatelskich. Ta rządowa taktyka strachu wykorzystywała zastraszanie do dyskryminowania i blokowania wybranych firm i działań, zmuszając ludzi do przestrzegania niespójnych i głupich nakazów medycznych. Ludzie w Wielkiej Brytanii domagają się pociągnięcia urzędników państwowych do odpowiedzialności za nielegalne, totalitarne metody, które doprowadziły do ​​łamania praw człowieka.

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson został zmuszony do ogłoszenia publicznego, niezależnego śledztwa w sprawie afery Covid-19. Johnson potwierdził, że rząd ustanowi niezależne dochodzenie na podstawie istniejących przepisów, z pełnymi uprawnieniami zgodnie z ustawą o dochodzeniach z 2005r. W ramach dochodzenia zebrane zostaną materiały poprzez publiczne przesłuchania „pod przysięgą” i zobowiązanie stron do przedstawienia wszystkich istotnych materiałów. Początek prac w 2022r.

SPI-B jest podkomitetem, który początkowo wzbudzał silne obawy Sir Patricka Vallance’a, głównego doradcy naukowego Naukowej Grupy Doradczej ds. Nagłych Wypadków (SAGE). Sianie strachu było wykorzystywane do manipulowania społeczeństwami w celu podporządkowania się władzom rządowym. Jeden z naukowców z SPI-B zeznał: „W marcu [2020] rząd bardzo martwił się o zdyscyplinowanie i myślał, że ludzie nie będą chcieli pozwolić się zamknąć. Odbyły się dyskusje na temat strachu, który jest potrzebny, aby zachęcić do posłuszeństwa i podjęto decyzje dotyczące zwiększenia strachu. Sposób, w jaki wykorzystaliśmy strach, jest dystopijny. Używanie strachu z pewnością budziło wątpliwości etyczne. Wyglądało to jak jakiś dziwny eksperyment.”

Jeden z członków SPI-B przyznał, że celem komitetu jest wykorzystanie psychologii do „kontroli umysłu”. „To właśnie robimy… normalnie staramy się zajmować tym w pozytywny sposób, ale w przeszłości było to wykorzystywane nikczemnie” – powiedział.

Strach, kontrola i utrata wolności to nie rozwiązania, a czynniki przyczyniające się do chorób, hospitalizacji i śmierci

Inny członek SPI-B powiedział, że „pandemia” została wykorzystana przez rząd do „przejęcia władzy”. „Musimy bardzo uważać na zakradający się autorytaryzm” – powiedział doradca. Strach przed patogenami i strach przed rządem doprowadziły do ​​utraty wolności, która przyczyniła się do zachorowań, hospitalizacji i śmierci. Rząd udaje, że te metody służą „bezpieczeństwu” wszystkich, ale metody te w najmniejszym stopniu nie okazały się być rozwiązaniami dla zdrowia publicznego. Zamiast tego kontrola wywołała społeczne niepokoje, narkomanię, przemoc domową, przedawkowania, samobójstwa, wysokie ciśnienie krwi, przyrost masy ciała i niezliczone problemy zdrowotne, które często przyczyniają się do śmiertelności związanej z COVID-19.

Rzeczywiście, rządy zasypały opinię publiczną tylko samymi przerażającymi wiadomościami, liczbą przypadków, ale nigdy nie ujawniły, w jaki sposób testy PCR na Covid-19 zostały pokrętnie skalibrowane z wysokim cyklem, aby wygenerować falę fałszywie pozytywnych wyników. Liczba osób, które wyzdrowiały także nigdy nie została podana, jak również żadne informacje, aby zachęcić do zdrowej odpowiedzi immunologicznej i skutecznego powrotu do zdrowia.

Rząd wykorzystał dane dotyczące hospitalizacji i zgonów, ale nie wyjaśnił w pierwszej kolejności powodów tych hospitalizacji, ani nie omówił czynników, które przyczyniły się do zgonów w szpitalach. Śmierć była wykorzystywana dla korzyści politycznych i stymulowania większego strachu, mimo że systemy medyczne oszukańczo liczyły ludzi, którzy „umarli z covid” jako ludzi, którzy „zmarli na covid”. Prawda zawsze była ukrywana przez program strachu i kontroli. Ciągłe bombardowanie strachem i kontrolą zniszczyło niezliczone ludzkie życia, hamując naturalne funkcje odpornościowe i czyniąc ludzi psychicznie i fizycznie podatnymi na choroby i powikłania. Jest to niedopuszczalny sposób traktowania przez rządy swoich obywateli.

− ∗ −

Źródła artykułu:

Use of fear to control behaviour in Covid crisis was ‘totalitarian’, admit scientists, Gordon Rayner, 14 May 2021

Boris Johnson: I’ll hold a full public independent inquiry into Covid, Ben Riley-Smith, 12 May 2021

New study claims that six-foot social distancing rule indoors is ineffective in preventing coronavirus transmission, Ramon Tomey, May 18, 2021

SCIENCE FAIL: Portuguese court rules PCR tests are unreliable, unlawful “evidence” of alleged Covid-19 infections, Ethan Huff, November 19, 2020

− ∗ −

Na podstawie:

UK Science advisory committee REGRETS using fear to control people, admit they used “unethical” and “totalitarian” methods, Lance D Johnson, 05/19/2021

 

_______________________________________________________

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!