Prof. Luc Montagnier: „…to szczepienie tworzy warianty”

Szczepionki nie zatrzymują wirusa, argumentuje wybitny wirusolog, działają odwrotnie – „karmią wirusa” i ułatwiają jego rozwój w silniejsze i bardziej zdolne do transmisji warianty. Te nowe warianty wirusa będą bardziej odporne na szczepienia i mogą mieć większe konsekwencje zdrowotne niż ich „oryginalne” wersje.

Ι−−−∗∗∗−−−Ι

W menu na dziś danie o pochodzeniu wariantów. Przypomnienie wypowiedzi prof. Luca Montagnier, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny, n/t szczepień przeciw covid-19 i tworzenia się nowych wariantów wirusa. W materiale fragment wywiadu blokowanego w głównych mediach internetowych, a także komentarze innych naukowców dotyczące szczepień.

Zapraszam do lektury.

____________________________***____________________________

France’s Luc Montagnier / AP Images

Zdobywca nagrody Nobla ostrzega, że szczepionki ułatwiają rozwój bardziej śmiercionośnych wariantów COVID, wzywa społeczeństwo do odrzucenia zastrzyków

Luc Montagnier, francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny z 2008 roku, za odkrycie ludzkiego wirusa niedoboru odporności (HIV), niedawno ujawnił niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami COVID-19. Montagnier omówił tę kwestię w wywiadzie udzielonym Pierre’owi Barnériasowi z Hold-Up Media na początku tego miesiąca, który został przetłumaczony z francuskiego na angielski wyłącznie dla RAIR Foundation USA.

Szczepionki nie zatrzymują wirusa, argumentuje wybitny wirusolog, robią odwrotnie – „karmią wirusa” i ułatwiają jego rozwój w silniejsze i bardziej zdolne do transmisji warianty. Te nowe warianty wirusa będą bardziej odporne na szczepienia i mogą mieć większe konsekwencje zdrowotne niż ich „oryginalne” wersje.

Podczas wywiadu profesor Montagnier odniósł się do programu szczepień przeciwko koronawirusowi nazywając go „niedopuszczalnym błędem”. Masowe szczepienia są „błędem naukowym, jak również medycznym” – powiedział. „Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty”. Montagnier wyjaśnił, że „istnieją przeciwciała stworzone przez szczepionkę”, zmuszając wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. Tutaj tworzone są warianty. To warianty, które „są tworem i wynikiem szczepień”.

Montagnier wyjaśnia, że ​​mutacja i wzmocnienie wirusa następuje z powodu zjawiska znanego jako ‘wzmocnienie zależne od przeciwciał‘ (ADE). ADE to mechanizm, który zwiększa zdolność wirusa do wnikania do komórek i powoduje pogorszenie choroby. ADE występuje, gdy przeciwciała wytwarzane podczas odpowiedzi immunologicznej rozpoznają patogen i wiążą się z nim, ale nie są w stanie zapobiec infekcji. Zamiast tego przeciwciała te działają jak „koń trojański”, umożliwiając patogenowi przedostanie się do komórek i zaostrzenie odpowiedzi immunologicznej.

W Ameryce rutynowo zalecane szczepionki nie powodują ADE. Gdyby tak działały, zostałyby wycofane z obiegu. Faza III badań klinicznych nowych szczepionek ma na celu ujawnienie częstych lub poważnych skutków ubocznych, zanim szczepionka zostanie dopuszczona do użytku. Zazwyczaj ocena czy szczepionka jest bezpieczna, zajmuje 2-4 lata, ale w przypadku szczepionek przeciw COVID-19 producenci poświęcają na testy około sześciu miesięcy lub nawet mniej.

Według Uniwersytetu Cambridge ADE występuje w zakażeniach i szczepieniach wirusami SARS-CoV-1, MERS, HIV, Zika i Denga.

Dane z całego świata potwierdzają, że ADE występuje w SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, mówi Montagnier. „Widzisz to w każdym kraju, jest tak samo: po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów. Dokładnie się temu przyglądam i przeprowadzam eksperymenty w Instytucie z pacjentami, którzy zachorowali na koronę po szczepieniu”.

W dokumencie medycznym Hold Up: Return of the Chaos, opublikowanym we Francji 11 listopada 2020r., Montagnier odrzucił będącą wówczas w przygotowaniu szczepionkę przeciwko COVID, mówiąc, że nie przyjmie szczepienia. „Moje sumienie mówi mi, żebym tego nie robił” – powiedział. Montagnier zwrócił się również do swoich francuskich kolegów, wzywając ich, by „zachowali swoje [medyczne] tytuły lekarzy, a nie [zachowywali się jak] owce”.

Film omawia pochodzenie wirusa, krytykuje szkodliwe i irracjonalne nakazy stosowania masek, a także lockdowny, kwarantanny, nadużycia rządowe i bada skuteczne metody leczenia COVID, takie jak hydroksychlorochina. Film został zablokowany na YouTube, prawdopodobnie dlatego, że twórcy sugerują, że Światowe Forum Ekonomiczne wykorzystało pandemię do ustanowienia dominacji nad światem w ramach globalnego planu znanego jako Wielki Reset.

Montagnier był głośnym krytykiem kampanii masowych szczepień. W liście do Prezydenta i sędziów Sądu Najwyższego Państwa Izrael, który rozwinął najszybszą i najbardziej masową kampanię szczepień na świecie, Montagnier wezwał do jej zawieszenia:

„Chciałbym podsumować potencjalne zagrożenia związane z tymi szczepionkami w polityce masowych szczepień.

1. Krótkotrwałe skutki uboczne: nie są to normalne miejscowe reakcje występujące w przypadku jakiejkolwiek szczepionki, ale poważne reakcje obejmujące życie biorcy, takie jak wstrząs anafilaktyczny związany ze składnikiem szczepionki, ciężkie alergie lub nasilenie reakcji autoimmunologicznej aż do aplazji komórek.

2. Brak ochrony szczepionkowej:

2.1 Indukcja przeciwciał ułatwiających – indukowane przeciwciała nie neutralizują infekcji wirusowej, a wręcz przeciwnie, ułatwiają ją, w zależności od biorcy. Ten ostatni mógł już być narażony na wirusa bezobjawowo. Niski poziom naturalnie indukowanych przeciwciał może konkurować z przeciwciałami indukowanymi przez szczepionkę.

2.2 Wytwarzanie przeciwciał wywołane szczepieniem w populacji wysoce narażonej na wirusa doprowadzi do selekcji wariantów opornych na te przeciwciała. Te warianty mogą być bardziej zjadliwe lub zaraźliwe. I to właśnie teraz obserwujemy. Niekończący się wyścig wirusowo-szczepionkowy, który zawsze obróci się na korzyść wirusa.

3. Skutki długoterminowe: wbrew twierdzeniom producentów szczepionek z informacyjnym RNA [mRNA], istnieje ryzyko integracji wirusowego RNA z ludzkim genomem. Rzeczywiście, każda z naszych komórek ma endogenne retrowirusy zdolne do odwrotnej transkryptazy z RNA do DNA. Chociaż jest to rzadkie zdarzenie, nie można wykluczyć jego przejścia przez DNA komórek rozrodczych i przekazania go przyszłym pokoleniom.

W obliczu nieprzewidywalnej przyszłości lepiej zachować wstrzemięźliwość”.

W zeszłym roku Montagnier przedstawił przekonujący przypadek dowodzący, że SARS-CoV2 może być jedynie koronawirusem zmodyfikowanym genetycznie, dlatego strategia szczepień powinna opierać się na tym fakcie.

Jak donosi French Soir, w wywiadzie telewizyjnym z 17 kwietnia 2020 roku Montagnier zwrócił uwagę na obecność co najmniej pół tuzina mini-sekwencji wirusa HIV zgrupowanych razem w krótkim odcinku genomu SARS-Cov2. Ta obserwacja została opublikowana przez matematyka Jean-Claude’a Pereza w lutym 2020r. pod tytułem „Synthetic origin of Covid-19 and Evolution”. Badacze uważają, że te mini-sekwencje mogą być egzogennymi elementami informacji (EIA), to znaczy mogą mieć znaczenie genetyczne. Twierdzą, że ta bezsporna obecność skoncentrowanych EIA w odniesieniu do HIV, ale także pasożyta Yoeli Plasmodium, czynnika odpowiedzialnego za malarię, nie jest naturalna i dlatego wymagałoby to odpowiedniej strategii do opracowania bezpiecznej i skutecznej szczepionki. Montagnier i Perez wyjaśniają naukowe wyzwania i złożoność przy opracowywaniu szczepionek przeciwko HIV i malarii, które wciąż nie mają swoich szczepionek zwalczających infekcje.

Montagnier twierdzi, że koronawirus uciekł podczas „wypadku przemysłowego”, podczas gdy chińscy naukowcy z laboratorium miasta Wuhan próbowali opracować szczepionkę przeciwko HIV.

W kwietniu 2020 roku Montagnier wezwał ludzi do odmowy przyjęcia szczepionek przeciwko COVID-19, kiedy staną się dostępne, ponieważ „zamiast zapobiegać infekcji, przyspieszyliby ją”. Dziś nowo pojawiające się warianty SARS-CoV-2, które dotykają osoby zaszczepione, potwierdzają jego tezę. W takim przypadku masowe szczepienia mogą wywołać nową, bardziej śmiercionośną falę pandemii.

Tę samą tezę podziela belgijski wirusolog Vanden Bossche, który również wzywa do zaprzestania programów masowych szczepień. Uważa on, że ​​jeśli nie powstrzyma się tych wstrzyknięć, mogą one doprowadzić do ewolucji coraz silniejszych wariantów wirusa, dopóki „superwirus” nie przejmie władzy i zlikwiduje ogromną liczbę ludzi.

Nobel Prize Winner Warns Vaccines Facilitate Development of Deadlier COVID Variants, Urges Public to Reject Jabs, Veronika Kyrylenko, May 20, 2021

 

Ι−−−∗∗∗−−−Ι

 

Prof. Luc Montagnier powiedział, że epidemiolodzy wiedzą, ale „milczą” na temat tego zjawiska, znanego jako „Wzmocnienie zależne od przeciwciał” (ADE).

Chociaż wiadomo, że wirusy mutują, powodując warianty, francuski wirusolog i zdobywca nagrody Nobla Luc Montagnier twierdzi, że „to szczepienie tworzy warianty”.

Laureat Nagrody Nobla z 2008r. zamieścił porażające komentarze w ramach szerszego wywiadu z Pierrem Barnériasem z Hold-Up Media na początku tego miesiąca. Klip został przetłumaczony wyłącznie dla RAIR Foundation USA i jest mocno potępiający dla lewicowego establishmentu.

Jak donosi RAIR w kwietniu ubiegłego roku, prof. Montagnier przedstawił znaczący przypadek na dowód, że koronawirus powstał w laboratorium. Jego komentarze w tamtym czasie uraziły lewicowy establishment tak bardzo, że agresywnie usiłowano zdyskredytować jego oświadczenie. Teraz media wycofują się z twierdzeń o pochodzeniu koronawirusa po tym, jak wybitni naukowcy wezwali do dalszej analizy.

Szczepionki tworzą warianty

Prof. Montagnier określił program szczepień przeciwko koronawirusowi jako „niedopuszczalny błąd”. Masowe szczepienia są „błędem naukowym, jak również medycznym” – powiedział. „To niedopuszczalny błąd. Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty” – kontynuował prof. Luc Montagnier.

Wybitny wirusolog wyjaśnił, że „istnieją przeciwciała stworzone przez szczepionkę”, zmuszające wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. Tutaj tworzone są warianty. To warianty, które „są tworem i wynikiem szczepień”.

Wzmocnienie zależne od przeciwciał

Prof. Montagnier powiedział, że epidemiolodzy wiedzą, ale „milczą” na temat zjawiska znanego jako „Antibody-Dependent Enhancement” (ADE). W artykułach, które wspominają o ADE, oddalono obawy prof. Montagniera. „Naukowcy twierdzą, że ADE praktycznie nie stanowi problemu w przypadku szczepionek COVID-19”, donosi artykuł w Medpage Today z marca.

Prof. Montagnier wyjaśnił, że trend ma miejsce w „każdym kraju”, gdzie „po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów”.

Twierdzenie laureata Nagrody Nobla zostało uwypuklone przez informacje ujawnione w liście otwartym, wysłanym przez długą listę lekarzy do Europejskiej Agencji Leków. W liście stwierdzono częściowo, że „pojawiły się liczne doniesienia medialne z całego świata o domach opieki zaatakowanych przez COVID-19 w ciągu kilku dni po zaszczepieniu mieszkańców”.

Na początku tego miesiąca RAIR poinformował o oświadczeniu francuskiej wirusolog Christine Rouzioux:

„… Wzrost liczby nowych przypadków ma miejsce u zaszczepionych pacjentów w domach opieki w Montpellier, w Sarte, w Rheims, w Mozeli…”

Prof. Luc Montagnier kontynuował twierdząc, że przeprowadza własne eksperymenty z osobami, które zaraziły się koronawirusem po otrzymaniu szczepionki. „Pokażę wam, że [szczepionki] tworzą warianty odporne na szczepionkę” – powiedział.

Obejrzyj film (transkrypcja poniżej):

(Pytania w tekście pogrubione)

Jeśli spojrzymy na krzywą WHO, od czasu rozpoczęcia szczepień w styczniu, krzywa pokazująca nowe infekcje (zakażenie) eksplodowała wraz ze zgonami.

Szczególnie wśród młodych ludzi.

– Tak. Z zakrzepami itp.

Jak ocenia pan program masowych szczepień? Masowych szczepień w porównaniu z leczeniem, które działa i nie jest drogie.

– To ogromny błąd, prawda? Błąd naukowy, a także błąd medyczny. To niedopuszczalny błąd. Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty.

– W przypadku wirusa chińskiego istnieją przeciwciała wytworzone przez szczepionkę. Co robi wirus? Czy umiera lub znajduje inne rozwiązanie?

Nowe warianty są tworem i wynikiem szczepień. Widać to w każdym kraju, jest tak samo: po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów.

– Śledzę to uważnie i przeprowadzam eksperymenty w Instytucie z pacjentami, którzy zachorowali na koronawirusa po szczepieniu. Pokażę wam, że tworzą warianty odporne na szczepionkę.

Czy powinniśmy się szczepić podczas pandemii?

To nie do pomyślenia.

– Milczą… Wiele osób o tym wie, wiedzą epidemiolodzy.

– To przeciwciała wytwarzane przez wirusa umożliwiają nasilenie się infekcji.

– To właśnie nazywamy wzmocnieniem zależnym od przeciwciał, co oznacza, że ​​przeciwciała sprzyjają określonej infekcji. Przeciwciało przyczepia się do wirusa, od tego momentu ma receptory, przeciwciała, mamy je w makrofagach itp.

– To pobudza wirusa i to nie przypadkowo, ale dlatego, że jest połączony z przeciwciałami.

– Jest oczywiste, że nowe warianty są tworzone przez selekcję za pośrednictwem przeciwciał w wyniku szczepienia. Jasne?

Bombshell: Nobel Prize Winner Reveals – Covid Vaccine is ‘Creating Variants’, Renee Nal, May 18, 2021

 

Ι−−−∗∗∗−−−Ι

Zagrożenia, ostrzeżenia i teorie związane ze szczepionkami: dr Merritt, dr Madej, dr McCullough, dr Montagnier oraz dr Bhakdi

 1. Dr Lee Merritt omawia zakażanie przez zaszczepionych [shedding] i wszystkie nietypowe przypadki krwawienia.
 2. Dr Lee Merritt omawia jak Australia zaszczepiła myszy w celu zmniejszenia ich populacji przez roznoszenie zakażenia przez osobniki zaszczepione [shedding].
 3. Dr Merritt omawia historię dziecka zmarłego po karmieniu piersią.
 4. Alex Newman starszy redaktor w New American Magazine opowiada o potajemnej próbie sterylizacji w Kenii.
 5. Dr Peter McCullough mówi, że zgony spowodowane szczepionką były wcześniej tuszowane.
 6. Dr Carrie Madej o tym, czym jest szczepionka i jak ją stworzono.
 7. Dr Carrie Madej opowiada o tym, jak składniki szczepionki sugerują, że wpłynie ona na płodność.
 8. Dr Madej omawia coś, czego nigdy wcześniej nie widziała w szczepionce.
 9. Dr Luc Montagnier, zdobywca nagrody Nobla, twierdzi, że szczepionki ułatwiają rozwój bardziej śmiercionośnych wariantów COVID.
 10. Dr Sucharit Bhakdi mówi, że wirus nie dziesiątkuje przez krew, ale zaczyna się w płucach.
 11. Dr Sucharit Bhakdi prezentuje ostrzeżenie.

Disclaimer/Zastrzeżenie: Poglądy i opinie wyrażone w programie The Ben Armstrong Show są wyłącznie poglądami gospodarza i niekoniecznie reprezentują poglądy The New American. TNA nie ponosi odpowiedzialności i nie weryfikuje dokładności przedstawionych informacji.

Vaccine Dangers, Warnings, and Theories From Dr. Merritt, Dr. Madej, Dr. McCullough, Dr. Montagnier, and Dr. Bhakdi, Ben Armstrong, May 27, 2021

Uzupełnienia:

To nie są szczepionki, to jest terapia genowa (filmy usunięte przrez YT)

Warianty strachu

Największy eksperyment w dziejach

Dno DNA czyli Homo Sapiens GMO

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!