Sanitarny faszyzm czyli po co im nasze dusze

Po 75 latach przekształcania Hitlera i nazistowskich Niemiec w wizję czystego zła, najgorszego, jaki kiedykolwiek nawiedził ludzkość, ponownie trafiamy w ramiona faszyzmu. W tym miejscu wolność nie istnieje.

________________

W menu na dziś danie wbrew pozorom niehistoryczne, ale jednak nawiązujące do wydarzeń sprzed kilkudziesięciu lat. To, co wyłania się na naszych oczach ma swoje początki w głębokiej przeszłości. Dziś jednak przybrało formę reżimu sanitarnego. A czy cele się zmieniły?

Zapraszam do lektury.

Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. – Ewangelia wg św. Mateusza

__________________________***__________________________

Anthony Fauci

 

Po 75 latach przekształcania Hitlera i nazistowskich Niemiec w wizję czystego zła, najgorszego, jaki kiedykolwiek nawiedził ludzkość, ponownie trafiamy w ramiona faszyzmu. W tym miejscu wolność nie istnieje. Friedrich Karl Hermann Entress był niemieckim lekarzem obozowym, który wprowadził procedurę wstrzykiwania śmiertelnych dawek fenolu bezpośrednio w serca więźniów. Został schwytany przez aliantów w 1945 roku, skazany na śmierć i stracony w 1947 roku.

To było wtedy. Teraz mamy dr Anthony’ego Fauci gotowego do przeprowadzania eksperymentów ze szczepionkami na dzieciach i to bez względu na szkody, jakie szczepionki już wyrządzają starszej populacji. „Miejmy nadzieję, że zanim nadejdzie późna wiosna, wczesne lato, będziemy mogli zaszczepić dzieci zgodnie z wytycznymi FDA” – powiedział dr Fauci. Świat cierpi na masową psychozę urojeniową, a Fauci jest w znacznej części temu winny. Kiedy zostanie schwytany? Czy kiedykolwiek przestanie kłamać lub próbować oszukiwać masy ludzi?

Mamy psychopatów i socjopatów przebranych za polityków. Urzędników zdrowia publicznego i miliarderów z ego wielkości Jowisza, wbijających ludzkość w ziemię tak mocno jak to możliwe (masowe groby). Nie nazywają siebie nazistami, ale obiecują być nie mniej źli, jak wskazują wysocy urzędnicy Kościoła Katolickiego (patrz poniżej). Dlaczego pozwoliliśmy obłąkanym szaleńcom przejąć władzę nad światem? Nikt się nie domyśla, ale my tak, a ludzkość bardzo cierpi z tego powodu.

Dr Fauci jest niezwykle niebezpieczny. Okalecza / zabija wielu ludzi, a jednocześnie robi wszystko, co w jego mocy, aby zniszczyć kraj, w którym żyje ponad 300 milionów dusz. Najgorsze jest to, że politycy, inni urzędnicy służby zdrowia, lekarze i pielęgniarki, którzy powinni wiedzieć lepiej, tolerują go, pozwalając mu wyrządzać tyle krzywdy. Poziom medycznej ignorancji, którą prezentuje, przekracza skalę Richtera, ale miał swoje chwile zdrowego rozsądku, kiedy odradzał noszenie maseczek. Teraz chce, żebyś zakładał dwie.

Kiedy wielu ludzi wierzy w jawnie fałszywe i potencjalnie niepokojące rzeczy oparte wyłącznie na pogłoskach, te przekonania nie są uważane przez psychiatrów za kliniczne urojenia, ale zamiast tego są określane jako masowa histeria. Dziś opinia publiczna została w rażący sposób wprowadzona w błąd co do szeregu problemów, od zmian klimatycznych po duszące maseczki i potrzebę lockdownu i dystansowania się.

Inne wyraźne złudzenia dotyczą bezpieczeństwa szczepionek i solidności naszego systemu finansowego. Jednak najbardziej podstawowym nieporozumieniem jest przekonanie, że dobrzy ludzie są dobrzy. A następnie to, że możemy zaufać temu, co mówią do nas media.

Ogromne nieporozumienie dotyczy firmy Pfizer i innych firm farmaceutycznych. Pfizer stał się organizacją terrorystyczną, podobnie jak niemieckie firmy farmaceutyczne (IG Farben), które zbudowały obóz koncentracyjny Auschwitz. Amerykańska firma farmaceutyczna podobno prosi o bazy wojskowe i suwerenne aktywa z biedniejszych krajów w celu zagwarantowania szczepionek. Mieszkam w Brazylii, jednym z krajów, które odmówiły poddania się faszystowskim żądaniom Pfizera i było o tym w lokalnych wiadomościach.

Współczesny faszyzm ma wiele twarzy, które sprawiają, że wzmianka o nazistach w niniejszym eseju jest właściwa.

W Anglii wobec osób z trudnościami w uczeniu się wydano polecenie, aby ich nie reanimować podczas drugiej fali pandemii, i to pomimo powszechnego potępienia dla takiej praktyki i wdrożonego pilnego śledztwa przez organ nadzorujący. Mencap oświadczyło, że w styczniu otrzymali zgłoszenia od osób z trudnościami w uczeniu się, gdyż powiedziano im, że nie zostaną poddani reanimacji, jeśli zachorują na Covid-19.

Pandemia Covid ujawniła to, co najgorsze w człowieku u wielu z naszych przywódców i w znanych korporacjach, co przenosi nas z powrotem na łono faszyzmu. Gubernator Nowego Jorku jest najlepszym przykładem i wydaje się, że prawo go w końcu dosięgnie. Będzie miał szczęście, jeśli ostatecznie nie zostanie oskarżony o zabójstwo mieszkańców domów opieki i za wszystkie dodatkowe zgony, które miały tam miejsce.

Ale pamiętacie, gdy wszystko zaczęło się od kobiety, która mając nadzieję na prezydenturę, nazwała żałosnymi [słynni deplorables z kampanii Hilary Clinton w 2016 -tłum.] co najmniej 70 milionów ludzi? Prawdziwa nienawiść Hitlera dotyczyła komunistów, ale co nowy faszyzm medyczny zrobił ze starymi i młodymi? Portal The Automatic Earth pisze:

„Dla osób starszych oznacza to spędzenie ostatnich lat i dni w niemal absolutnej samotności. Gdybyś ich zapytać, wielu powiedziałoby: pal licho zakażenie tym wirusem, o ile będę mógł/a zobaczyć moje dzieci, wnuki i przyjaciół, póki jeszcze żyję. Ale nikt ich o to nie pyta. Całe życie spędzili tylko po to, by zostać uciszonym. Aby wykorzenić wirusa, eliminujemy tych samych ludzi, którzy zbudowali świat, który po nich odziedziczyliśmy”.

„Dla bardzo młodych oznacza to zahamowanie w rozwoju. Jest mnóstwo literatury o tym, jak pierwsze 5 lub 10 lat kształtuje dziecko na całe życie. Cóż, na cały rok porzuciliśmy ten model. Pewnie nigdy się nie dowiemy, w jakim stopniu to na nich wpłynie, ale na pewno jakiś skutek odniesie. Ludzie potrafią się adaptować, ale tak samo w sensie negatywnym, jak i pozytywnym. Zwierzęta w klatkach też się przystosowują. Tylko że z nerwicą. Dzieci muszą wchodzić w interakcje ze sobą i z dorosłymi, aby znaleźć swoje miejsce w świecie. Jak mają teraz znaleźć to miejsce?”

Zero Hedge pisze: „Nie, chłopak lub dziewczyna twojego nastolatka nie może zajrzeć w odwiedziny podczas pandemii”, czytamy w nagłówku CNN. To tylko kolejny z długiej serii ciągłych przypomnień ujarzmionemu społeczeństwu, że nic już nie wróci do tego, co było przed marcem 2020r. Odwiedzenie twojego chłopaka lub dziewczyny jest tym, co robią te głupki w czapkach MAGA [odniesienie do noszących charakterystyczne czapki D. Trumpa -tłum.]. To ‘dosłownie przemoc‘ – brzmi jak refren ruchu na rzecz sprawiedliwości społecznej. „Ciężko jest być młodym i zakochanym” – mówi terapeutka z San Francisco Jessica England. Trudno jest być kimkolwiek. Szczególnie teraz, gdy już wcieliliśmy się w postaci śliniących się psów Pawłowa, błagających o jedzenie pod czujnym okiem klasy rządzącej”.

W Kanadzie firma Peel Health wydała wytyczne dla rodziców, instruując ich, aby dzieci, które zostały odesłane do domu, ponieważ kolega z klasy uzyskał pozytywny wynik testu na obecność covid-19, trzymali w oddzielnym pokoju w izolacji od wszystkich pozostałych członków rodziny przez 14 dni. „To okrutna kara dla dziecka, szczególnie dla młodszych dzieci w wieku 4–10 lat” – napisała dr Susan Richardson, mikrobiolog i lekarz chorób zakaźnych, która jest również emerytowanym profesorem na Uniwersytecie w Toronto.

„Odcięcie dziecka od rodziców i rodzeństwa na okres do 14 dni w ten sposób może przynieść znaczące i długotrwałe skutki emocjonalne i psychologiczne”.

Sieg Heil

Klasa rządząca nie jest ani przyjazna, ani nie służy w najlepszym interesie ludzi. Współczesnymi narzędziami faszyzmu są lockdowny, maski (duszące kagańce) i szczepionki. Są one wspierane przez cenzurę i kampanie propagandowe w prasie głównego nurtu oraz przez gigantów cyfrowych jak Google, Facebook, Twitter czy YouTube. Co moja ulubiona osoba w typie nazistowskim ma do powiedzenia na temat szczepionek? Pandemia nie skończy się, dopóki świat nie zostanie zaszczepiony, mówi Merkel. W dobie faszyzmu covidowego prawda jest taką, jaką oni określą, że jest.

Artykuł w New York Times cytuje lekarzy, którzy twierdzą, że technologia mRNA stosowana w szczepionkach covid może powodować małopłytkowość immunologiczną, śmiertelną chorobę krwi. Biały Dom, który nawet nie próbuje ukrywać swoich faszystowskich działań, apeluje do najbardziej znanych cyfrowych mediów społecznościowych o cenzurowanie wszystkiego i czegokolwiek, co mogłoby zmniejszyć sprzedaż szczepionek przeciwko covid.

W doniesieniach z Hiszpanii czytamy: drugie dawki Pfizera zostały wstrzymane po tym, jak 46 mieszkańców domu opieki zmarło po pierwszym zastrzyku. Dentyści donoszą, że maski powodują rozległe uszkodzenia jamy ustnej u pacjentów, powodując choroby dziąseł. A w Fox News czytamy, że covidowi pacjenci z chorobą dziąseł są dziewięć razy bardziej narażeni na śmierć, jak wynika z jednego z badań! Osoby z chorobami dziąseł były 3,5 razy bardziej narażone na przyjęcie na oddział intensywnej terapii i 4,5 razy częściej wymagały użycia respiratora.

Co Kościół mówi o tym, co się dzieje?

Na początku listopada włoski arcybiskup i wróg papieża Franciszka, Carlo Maria Vigano, przypuścił atak na osoby stojące za pandemicznymi lockdownami na całym świecie, ostrzegając w liście do prezydenta Trumpa o nadchodzącym „Wielkim Resecie”, którego architekci są „globalną elitą, która chce podporządkować sobie całą ludzkość, nakładając środki przymusu, za pomocą których drastycznie ograniczyliby wolność jednostki i całej populacji”.

„Celem Wielkiego Resetu jest narzucenie dyktatury zdrowia, mającej na celu wprowadzenie środków antywolnościowych, pod przykrywką kuszących obietnic zapewnienia powszechnego dochodu i umorzenia indywidualnego zadłużenia” – kontynuuje list Vigano.

Sześć tygodni później jeden z najbardziej wpływowych katolików w Stanach Zjednoczonych, kardynał Raymond Burke, w sobotniej homilii uderzył w „świeckie siły”, które chcą „uczynić nas niewolnikami ich bezbożnego i morderczego planu”. Wygląda na to, że obaj mężczyźni mówią o powstaniu Czwartej Rzeszy.

Podsumowanie. Pragną naszych dusz, a nie tylko naszych ciał.

Jacob Appel, piszący dla Baltimore Sun, przedstawia najbardziej obrzydliwy faszystowski manifest o tym, co zrobić z 42% Amerykanów, którzy nie zgodziliby się na przyjęcie szczepionki. Równie dobrze moglibyśmy zacząć krzyczeć Heil Hitler, na dźwięk medycznych buciorów dudniących o ziemię, zmuszających nas do podwinięcia rękawów, aby zmienić nasz skład genetyczny.

British Medical Journal rozważa, czy rozpowszechnianie fałszywych informacji zdrowotnych na temat szczepionek nie powinno czasem zostać uznane za przestępstwo. Musieliby szybko zbudować więcej więzień lub obozów koncentracyjnych, aby zatrzymać wszystkich ludzi na całym świecie, którzy mają poważne wątpliwości co do szczepionek, a wielu z nich nie boi się tego powiedzieć głośno. Nie wszyscy zgadzają się, że szczepienia to cud medycyny i najlepsze wyjście z covid-19. Prawie połowa populacji krajów tzw. pierwszego świata nie podwija rękawa, a jednak media zahipnotyzowały wszystkich pozostałych w strachu i histerii.

Człowiek mieszkający w Izraelu upublicznił krótki film, w którym odtwarza część lokalnego programu radiowego wyprodukowanego przez Mordechai Sones na IsraelNewsTalkRadio(.)com. Mordechai rozpoczyna swoją audycję od przeczytania nazwisk 28 osób, które zmarły po eksperymentalnych zastrzykach covid mRNA firmy Pfizer. Lista zaczyna się od niektórych starszych rabinów, ale obejmuje również młodych ludzi, którzy podobno nie mieli żadnych problemów zdrowotnych i nagle zmarli, w tym 25-letnią kobietę.

W Nevadzie, okręg szkolny hrabstwa Clark przenosi się częściowo do ponowne otwartych szkół w odpowiedzi na wzrost liczby samobójstw uczniów. Osiemnastu studentów w hrabstwie odebrało sobie życie w ostatnich dziewięciu miesiącach 2020 roku, donosi The New York Times.

We Francji wymuszono odroczenie przepisów dyktatury zdrowotnej dotyczących szczepionek

Faszyzm medyczny zakrada się wszędzie. Radykalna ustawa zaproponowana przez rząd francuski, zgodnie z którą osobom niezaszczepionym można odmówić dostępu do podstawowych usług, takich jak transport publiczny, została zamrożona po masowej reakcji. Proponowane prawo nakłada na obywateli obowiązek posiadania dowodu negatywnego wyniku testu na obecność covid lub „leczenia zapobiegawczego, w tym podania szczepionki”, w celu „uzyskania dostępu do transportu lub do niektórych miejsc, a także do pewnych czynności”. Jednak rząd został zmuszony do odroczenia ustawodawstwa po gwałtownych protestach.

Wniosek

Robert Gore pisze: „Totalitaryzm nigdy nie przyniósł niczego poza zniszczeniem, nędzą i śmiercią i nigdy nie przyniesie, niezależnie od wzniosłej retoryki totalitarystów. Totalitaryści to sępy, a nie orły, a obecny kocioł sępów zamierza pożywić się na zwłokach najbardziej zaawansowanej cywilizacji w historii“. Na czele tego najnowszego postępu są urzędnicy ds. zdrowia i organizacje zdrowia publicznego, takie jak WHO. I bierze w tym udział większość polityków na całym świecie.

Fascist Doctors Return With Cruel Treatment, Dr. Mark Sircus, March 1, 2021
___________________

Uzupełnienia:

Z KART HISTORII: Lekarze Hitlera… I CO DALEJ? – warto przejrzeć materiały w tym wpisie

Covid: prawdziwe korzenie?

C-19 czyli eksperci też kręcą

Tyrania jest już za rogiem

Małopłytkowość immunologiczna

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!