Amerykańsko-niemiecka wydmuszka dogania PiS. Do akcji wkracza… Macierewicz

W najnowszym badaniu dotyczącym poziomu polskiej głupoty Ruch „AntyPolska 2050” zbliżył się do prowadzącego PiS na odległość jednej afery.

Widać wyraźnie, że wartości transatlantyckie –  czysta woda i dobra pogoda są bliskie sercu każdego zaszczepionego Polaka.

Na PiS zagłosowałoby – 28 proc. wyborców, na Polskę 2050 Szymona Hołowni – 25 proc., a na KO – 17 proc. – wynika z sondażu Kantar dla tygodnika “Polityka”. /polsatnews.pl/

Jakiś czas temu do licytacji z Hołownią przystąpił Antoni Macierewicz, ale ostatecznie zabrakło mu siedmiu lat (Polska 2043):

Inni antagoniści Hołowni zarzucają mu manipulację liczbami, twierdząc, że oszukuje mówiąc o roku 2050. Według prognoz, w roku 2050, Polski już nie będzie.

W kuluarach podobno rozniosła się plotka, że odpowiedzi “nie wiem o co chodzi” udzieliło – 8 proc. wyborców, a 2 proc. odpowiedziało, że wybrałoby zagraniczny komitet wyborczy.
Wpis ten dedykuję Panu Czesławowi, który brawurową analizą  sytuacji zapędził w kozi róg liderów dziwnikarstwa w Polsce.

Starając się utrzymać klimat przejmujących wyznań dodaję rzecz konkretną w swoim wyrazie i bezlitosną dla “ruskich onuc”

Na koniec coś o kwietniowych rozszerzeniach lockdownu ;-)

 

 

Odsłony: 0

O autorze: CzarnaLimuzyna