“Szczepionka plus” czyli fajny tatuaż gratis

Ta nieeksperymentalna szczepionka jest prawdziwie historycznym osiągnięciem, ponieważ oprócz ratowania świata przed wirusem, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy grypopodobne (lub częściej, nie powoduje w ogóle żadnych objawów) u około 95% zakażonych, i że ponad 99% zakażonych przeżywa, możliwości przyszłych zastosowań technologii informacyjnego RNA i genetycznych modyfikacji ludzi są obecnie praktycznie nieograniczone.

W menu na dziś artykuł CJ Hopkinsa. Autora już kilka razy gościliśmy na stronach portalu. Dla porządku tylko przypomnę o podejściu z dystansem do tekstu i że używana często zbitka GloboCap to inaczej Global Capitalism, rodzaj eufemizmu dla nazwania sił faktycznie sterujących wydarzeniami. Felieton datowany jest na 23 lutego, a więc proszę wziąć też poprawkę na niektóre dane przytaczane przez Autora.

Zapraszam do lektury.

_______________________***_______________________

© UNICEF

 

A więc jest dobra wiadomość, ludzie! Wygląda na to, że Dział Modyfikacji Genetycznej GloboCap wymyślił cudowną szczepionkę na Covid! Jest to absolutnie bezpieczna, nieeksperymentalna szczepionka z przekaźnikowym RNA, która uczy komórki wytwarzania białka, które wyzwala odpowiedź immunologiczną, taką jak odpowiedź układu odpornościowego organizmu, tylko lepiej, ponieważ jest produkowana przez korporacje!

OK, technicznie rzecz biorąc, nie została zatwierdzony do użytku – ten proces zwykle trwa kilka lat – więc myślę, że jest nieco „eksperymentalna”, ale amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków oraz Europejska Agencja Leków wydały „Zezwolenia na użycie w nagłych wypadkach” i została „szeroko przetestowana pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności”, według anonimowych „weryfikatorów faktów” Facebooka, więc nie ma się czym martwić.

Ta nieeksperymentalna szczepionka jest prawdziwie historycznym osiągnięciem, ponieważ oprócz ratowania świata przed wirusem, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy grypopodobne (lub częściej, nie powoduje w ogóle żadnych objawów) u około 95% zakażonych, i że ponad 99% zakażonych przeżywa, możliwości przyszłych zastosowań technologii informacyjnego RNA i genetycznych modyfikacji ludzi są obecnie praktycznie nieograniczone.

Wyobraź sobie wszystkie choroby, które możemy wyleczyć, i wszystkie genetyczne „błędy”, które możemy naprawić, teraz gdy możemy przeprogramować ludzkie geny, aby robić, co tylko zechcemy… rak, choroby serca, demencja, ślepota, nie wspominając o zwykłym przeziębieniu! Moglibyśmy nawet wyleczyć zaburzenia psychiatryczne, takie jak „antyspołeczne zaburzenie osobowości”, „zaburzenie opozycyjno-buntownicze” i inne „zaburzenia zachowania” i „zaburzenia osobowości”. Kto wie? Za sto lat prawdopodobnie będziemy w stanie genetycznie oczyścić ludzki gatunek z odwiecznych plag, takich jak rasizm, seksizm, antysemityzm, homofobia, transfobia itp., poprzez przeprogramowanie wszystkich wadliwych alleli lub wszczepienie jakichś nanotechnologicznych neurosynaptycznych chipów w nasze mózgi. Jedyną rzeczą stojącą na przeszkodzie jest całkowicie irracjonalny opór ludzi przed pozwoleniem korporacjom na przeprojektowanie ludzkiego organizmu, który najwyraźniej był raczej słabo zaprojektowany, a zatem jest podatny na wszystkie te straszne choroby oraz zaburzenia emocjonalne i behawioralne.

Ale się trochę wysforowałem. W tej chwili ważne jest pokonanie tej pospolitej epidemii grypy, która nie ma znaczącego wpływu na wskaźniki śmiertelności dostosowane do wieku i której profil śmiertelności jest mniej więcej identyczny z profilem normalnej śmiertelności, ale mimo to globalna korporokracja nie ma innego wyjścia, jak tylko „zamknąć” całą planetę, pogrążyć miliony w rozpaczliwej nędzy, nakazać wszystkim noszenie masek o wyglądzie medycznym, uwolnić uzbrojone oddziały zbirów, by napadały na domy ludzi, i w inny sposób przekształcić społeczeństwo w patologiczno-totalitarny koszmar. I oczywiście jedynym sposobem, aby to zrobić (tj. uchronić ludzkość przed wirusem grypopodobnym), jest przymusowe zaszczepienie każdego człowieka na planecie Ziemia!

OK, prawdopodobnie myślisz, że ta krucjata nie ma większego sensu, aby zaszczepić cały gatunek przeciwko stosunkowo standardowemu wirusowi układu oddechowego, ale to tylko dlatego, że nadal myślisz krytycznie. Naprawdę musisz przestać tak myśleć. Jak właśnie wskazał The New York Times, „krytyczne myślenie nie pomaga”. W rzeczywistości może to być objaw jednego z tych „zaburzeń”, o których wspomniałem powyżej. Krytyczne myślenie prowadzi do „wahania dotyczącego szczepionek”, dlatego korporacje współpracują z rządami, aby natychmiast cenzurować wszelkie treści, które odbiegają od oficjalnej narracji Covid-19 i potępiać autorów takich treści lub zdyskredytować ich jako „antyszczepionkowych dezinformatorów”.

Na przykład Children’s Health Defense, który donosi o tak zwanych „zdarzeniach niepożądanych” i zgonach w związku ze szczepionkami Covid, pomimo faktu, że według władz „nie ma problemów z bezpieczeństwem szczepionek” i „nie ma związku między szczepionkami Covid-19 a tymi, którzy umierają po ich otrzymaniu”. W rzeczywistości, według „weryfikatorów faktów” agencji Reuters, te rzekome „raporty o zdarzeniach niepożądanych” „mogą zawierać informacje, które są niekompletne, niedokładne, przypadkowe lub niemożliwe do zweryfikowania”!

Tak, dobrze czytasz między wierszami. Media korporacyjne nie mogą od razu tego ujawnić, ale wygląda na to, że „dezinformatorzy przeciwni szczepieniom” wymyślają „zdarzenia niepożądane” z całych sił i włamując się wrzucają je do bazy danych VAERS i innych podobnych systemów na całym świecie. Co gorsza, w jakiś sposób infiltrują te zmyślone historie do głównego nurtu mediów, aby sprowokować ludzi do „wahania się przed szczepionkami” i powstrzymać nas przed wielokrotnym i ciągłym szczepieniem każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w fizycznym wszechświecie na tak długo, jak „eksperci medyczni” uznają to za konieczne.

Oto kilka przykładów ich rękodzieła…

© WTKR

A później mamy tych wszystkich ludzi na Facebooku, dzielących się swoimi historiami o bliskich, którzy zmarli krótko po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid, a „weryfikatorzy faktów” na Facebooku robią wszystko, co w ich mocy, by zdyskredytować ich oficjalnie wyglądającymi „zawiadomieniami weryfikacyjnymi”. Na przykład …

Facebook post

OK, zdaję sobie sprawę, że niewygodne jest stawienie czoła problemom jak te (tj. globalnym korporacjom, takim jak Facebook, sugerującym, że ci ludzie kłamią lub wykorzystują nagłą śmierć swoich bliskich, aby zniechęcić innych do szczepienia), zwłaszcza jeśli po prostu próbujesz wykonywać zalecenia i papugujesz oficjalną propagandę… nawet najbardziej fanatyczni wyznawcy kultu Covida prawdopodobnie nadal mają gdzieś strzęp ludzkiej empatii ukryty głęboko w ich zimnych, małych sercach. Ale to jest wojna informacyjna, ludzie! Albo jesteś z Korporokracją, albo przeciwko niej! To nie jest czas na wrażliwość lub publiczne okazywanie współczucia. Co pomyśleliby o tobie twoi przyjaciele i koledzy?!

Nie! Zgłoś tych antyszczepionkowców władzom, nagłośnij ich w mediach społecznościowych, wyłącz swoje zdolności krytycznego myślenia i ustaw się w kolejce po szczepienie! Od tego zależy los gatunku ludzkiego! A jeśli masz szczęście, może GloboCap da Ci jeden z tych fajnych cyfrowych tatuaży szczepionki Covid za darmo!

thegrabill/Twitter


The Vaccine (Dis)Information War
, CJ Hopkins, February 23, 2021

______________________

Uzupełnienia:

Kult Covid

Sprzeciw czyli nowa choroba w rejestrze

Pierwsze szczepienia – pierwsze efekty

Szczepienia czyli przymus nieobligatoryjny

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!