To nie są szczepionki, to jest terapia genowa

Spróbuję ostudzić entuzjazm do tego projektu (szczepionki na covid-19)…ryzykujemy efekty zupełnie nieprzewidywalne, na przykład powstawanie i wzrost nowotworów. Człowiek nie może być używany jako świnka morska. Oni się zachowują jak uczniowie czarnoksiężnika. To może mieć dramatyczny wpływ na wszystkie przyszłe pokolenia.Trzeba wyjaśnić pochodzenie tego wirusa zarówno chińskie jak i amerykańskie.
Zresztą szczepionki to jedno, a trzeba skutecznie leczyć lekami, które są. ( Tu wspomina profesora Raoulta i leczenie azytromycyną i hydroxychloroquiną).

BARDZO ważny wywiad profesora Luca Montagnier

(laureat nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV).

Proszę włączyć tłumaczenie.

_________________________________________________________________________________________________________

Profesor Christian Perronne:

Znowuż podnoszona jest kwestia lobby Big Farmy i kompletnego braku odpowiedzialnego podejścia do zupełnie niezbadanej szczepionki o nieznanych efektach ubocznych.
Takiej techniki molekularnej nigdy nie używano w stosunku do dużych zwierząt. Człowiek będzie pierwszy. To przerażający eksperyment.
To wszystko się dzieje w związku z wirusem, którego śmiertelność jest bardzo niska.
To nie jest szczepionka tylko terapia genowa. Eksperyment na ludzkim chromosomie. Przekażemy te problemy następnym pokoleniom.Trzeba lat studiów, żeby mieć pewność co do bezpieczeństwa tego typu zabiegów. Trzeba się z tego absolutnie wycofać.

__________________________________________________________________________________________________________

Współautor notki: zapinio

O autorze: Redakcja