Dziejowa misja Polskiej Kobiety

Tak, tu chodzi o kobiety. Te zabite dzieci trafiają prosto do Nieba. A te zdesperowane matki nie są skazane na Piekło. Tak wierzę.

Ale nadszedł ten Wielki Czas oddzielenia Prawdy od kłamstwa i nazywania rzeczy po imieniu. Zarówno urodzenie, jak i wychowanie chorego, upośledzonego dziecka wymaga przede wszystkim heroicznej matczynej miłości. Gotowości do poniesienia najwyższej ofiary, a mianowicie – współcierpienia ze swoim dzieckiem do końca życia, jeśli to konieczne. To nauka miłości na najwyższym – można śmiało powiedzieć: Boskim – poziomie. To nauka zaufania Bogu, że da matce siły do udźwignięcia tego najcięższego z krzyży.

Czy Polska Matka jest gotowa dać święty, heroiczny przykład całemu choremu światu? Czy jest gotowa dźwigać to cierpienie razem z dzieckiem, mężem i całą Rodziną w imię Prawdy i Miłości?

Wierzę, ufam, że tak. Polska Kobieta, Polska Matka jest gotowa miłować tak, jak nas uczy nas Niepokalana Matka Boża, tak jak nas nauczył Jezus Chrystus. Gdzieś głęboko w sercu Polska Kobieta jest święta, piękna, dojrzała do ofiary. Kiedy to sobie uświadomi, nic jej nie powstrzyma i pokaże całemu światu, jak wspaniałym darem dla tego świata uczynił ją Bóg Wszechmogący.


O autorze: space