Orędzia z Trevignano Romano. Maj 2020 r.

Matka Boża Siekierkowska, Warszawa

  

Trevignano Romano, 5 maja 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że zebraliście się na modlitwie i wysłuchujecie mojego wołania w swoich sercach. Pilnujcie skarbu swej modlitwy, bo to ja was do niej wzywam. Pilnujcie skarbu wiary w mojego Pana, Który modli się za was u Ojca. Ukochane dzieci, nie zasypiajcie a czuwajcie i bądźcie gotowe, bo nikt nie zna dnia ani godziny. Moi ukochani, módlcie się za poświęconych Bogu, aby do Niego wrócili. Obecna sytuacja jest okresem wielkiej próby i gdy mój Syn wróci, nie będzie to już po to, by łączyć, lecz aby dzielić; wasz wybór jest dokonywany [teraz] w każdej chwili. Pamiętajcie słowa Ewangelii: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. Moi ukochani, odstępstwo wtargnęło do wnętrza Kościoła, tak jak nigdy dotąd. Módlcie się za możnych tego świata, bo podejmują decyzje, od których nie ma odwrotu. Jestem waszą matką i opłakuję czasy, w których przyjdzie wam żyć. Nawracajcie się. Teraz wam błogosławię, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 9 maja 2020 r.

Matka Boża z Dzieciątkiem w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Pocieszenia w Poznaniu

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jednoczycie się w modlitwie i słuchacie mego wezwania w swoich sercach. Dzieci, ponawiam prośbę do was: nie zdradzajcie mego Jezusa, który kocha was nieskończenie! Słuchajcie Jego głosu w waszych sercach, On każdego z was wzywa po imieniu. Moi ukochani, wszystko dokona się w krótkim czasie. Czy nie widzicie, w co się zmienił ten świat? W kupę gruzu, to jest dzieło szatana. Niebawem czeka was, moje dzieci, wielka odmiana. Spodziewajcie się potężnego deszczu oczyszczającego i wielkiego trzęsienia ziemi, które poprzedzi nadejście mojego Syna, potem nastanie pokój. Jezus nigdy was nie opuści, On was kocha tak, jak i ja was kocham. Tym, którzy powiedzieli swe szczere i nieodwracalne “tak”, nie zabraknie niczego, otoczy was wielka ochrona. Zostawiam wam moje matczyne błogosławieństwo, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 12 maja 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za zjednoczenie w modlitwie i wysłuchanie w waszych sercach mojego wezwania. Ukochane dzieci, nie bójcie się; nie myślcie głową, ale sercem. Powierzcie mi wszystkie wasze lęki, a ja zawsze będę z wami. Wkrótce mój Syn Jezus przyjdzie, aby zniszczyć ogród, który Szatan stworzył dla siebie: nie wierzcie w jego kłamstwa i iluzje. Niestety, wielu z was należy do tego ogrodu pełnego zgnilizny! Tylko Pan przynosi szczęście, pokój, radość i miłość. Mój Syn z prawdziwym przerażeniem patrzy, jak obecnie dokonywana jest profanacja Jego Ciała. Dzieci, dość tego [waszego] trwożliwego milczenia, macie dawać świadectwo i śpiewać hymny Panu, wasze milczenie wywołane lękiem nie przynosi pokoju, a jest kapitulacją wobec diabelskiego uwodzenia. Zostawiam was teraz, ale wiedzcie, że jestem z wami. Błogosławię wam w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Trevignano Romano, 16 maja 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za zjednoczenie w modlitwie i za wysłuchanie mojego wezwania w waszych sercach. Moi ukochani, ten chaos wokół was potrafi niejednego z was wprawić w przerażenie, jednak okażcie jeszcze trochę cierpliwości, a powróci ład na tę ziemię. Cena za to będzie dość wysoka, bo ludzkość wypije gorzki kielich cierpienia, jednak ci, którzy powierzyli wszystko mnie i mojemu Jezusowi, nie muszą się bać. Drogie dzieci, zło wtargnęło do wnętrza Kościoła, lecz wy nie przerywajcie modlitw w prawdzie i w zachowaniu Bożych Praw, a nic wam się nie stanie. Proszę was, moje maleństwa, nie zezwalajcie na bezczeszczenie Ciała mego Syna; błagam was, nie podążajcie za modernizmem, który już teraz sprawia, że stado się waha i już nie wie, co jest dobre, a co złe. Wy jednak postępujcie zgodnie z Ewangelią, a nie popełnicie błędu. Przytulam was teraz do siebie, jednego po drugim, bądźcie nadal światłem dla świata. Błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Wasza Matka.

Cudowny obraz Matki Bożej w Górce Klasztornej, Ziemia Krajeńska

Trevignano Romano, 19 maja 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam za zjednoczenie w modlitwie i przyjęcie mojego wezwania w waszych sercach. Moi ukochani, ewangelizujcie i krzyczcie, że Jezus nadchodzi, by was zbawić. Jest we mnie smutek, bo nie słuchacie moich słów i z powodu bólu, jaki sprawiacie mojemu Synowi, Jezusowi. Umiłowane dzieci, nie poddawajcie się znużeniu, bo teraz jest czas, abyście mogły rozejrzeć się wokół siebie i ujrzeć, kto jest w Chrystusie, a kto nie; to jest czas na wasze głośne mówienie tak, tak lub nie, nie! Bądźcie światłem dla świata, wasz blask musi być tak wyraźny, że wszyscy go rozpoznają. Przygotowujcie bezpieczne przystanie, przygotowujcie wasze domy jako małe kościoły, a ja będę tam z wami. Rewolta jest gotowa, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Kościoła. Teraz błogosławię wam w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Trevignano Romano, 23 maja 2020 r.

Ukochane dzieci, dziękuję wam, że zgromadziliście się na modlitwie i słuchacie w waszych sercach mego wołania. Dzieci, spójrzcie wokół siebie, jak moje ukochane dzieci walczą przeciw sobie. Prosiłam was o modlitwy i nadal proszę, gdyż jedni księża występują dziś przeciw drugim, biskupi przeciw biskupom i to wszystko powoduje coraz większy chaos w stadzie. Moje dzieci, wracajcie do Boga, bo w ten sposób nigdzie nie dojdziecie, a jedynie ku całkowitemu zatraceniu. Nic już nie wróci do tego, co było; nie dawajcie się zwieść Szatanowi, bo on jest ojcem kłamstwa. Opróżnijcie się z waszego ego i wypełnijcie się Bogiem, który jest jedyną prawdziwą radością. Bądźcie w harmonii z niebem, byście mogli spokojnie zmierzyć się z Ostrzeżeniem, które jest coraz bliżej. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Zostanę z wami przez całą tę modlitwę.

Trevignano Romano, 26 maja 2020 r.

Umiłowani, dziękuję za to, że jesteście zjednoczeni w modlitwie i wysłuchujecie mnie w swych sercach. Blisko, bardzo blisko jest Oświecenie Sumień (Ostrzeżenie), które wprawi was w stan ekstazy, będzie on trwał przez około 15 minut, potem niebo stanie się krwistoczerwone i rozlegnie się potężny grzmot. Lecz nie lękajcie się, gdyż oznaczać to będzie, że nadchodzi Boży Syn. Moje ukochane dzieci, nadszedł czas na pojawienie się Antychrysta. Później otrzymacie ode mnie więcej instrukcji. Ukochane dzieci, módlcie się – nie tylko prośbami o coś, ale też by dziękować memu Synowi za wasz pokój i życie. Kocham was, moje dzieci, zawsze będę u waszego boku. Pamiętajcie, że po okresie ciszy nastaje burza. Módlcie się za potężnych, aby Bóg zlitował się nad nimi. Módlcie się za Kościół i za księży. Teraz błogosławię wam w Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego. Amen.

Przekład z jęz. ang. (w porównaniu z włoskim oryginałem)

Pokutujący Łotr

O autorze: pokutujący łotr