Krzyżu obfity.

Szanowni Państwo.

 

Wstyd, że tak w Wielkim Tygodniu.
A może jednak nie. Może warto zdać sobie sprawę z tego, za co umarł Syn Boga.

 

Wdepnąłem na PCCCh.
Tyle razy już sobie udowadniałem. Że to jedno z najlepszych, najdobrzejszych zeł. Ale co z tego. Siła przyzwyczajenia robi swoje.
No więc wdepuję.
A tam reklama – Żyj w obfitości.
O! Kliknę sę, może się dowiem jak moje nieżycie w nieobfitości zmienić na życie w obfitości.
Otóż się okazało, że są na tym świecie tacy panowie, a nawet i pewne panie też są, że mi mogą wytłumaczyć jak żyć w obfitości. Mało tego! Wytłumaczą mi jak żyć w obfitości ale po bożemu. Bo po innemu też można ale oni tak nie uczą i tak nie robią.
Mogę zacząć żyć w obfitości jak im zapłacę 299,00 zł lub 399,00 zł lub 699,00 zł (jak mi się zamarzy prócz przerwy kawowej i obiadu – możliwość networkingu z prelegentami). Niestety nie napisali co to jest ten networking z prelegentami. Ale już tego kce skoro kilo waży czy stówy. Chociaż może jedak z rabarbarem by było bardziej obficiej niż z tymi pasternakami.

Jak ktoś z Państwa dysponuje mitycznymi silniejszymi nerwami, to proszę sobie poklikać możliwie we wszystko co tam jest – linki, odnośniki, osoby, instytucje.

Dla Tych, którzy posiadają powszedniejsze nerwy słabsze, podaję jedynie kilka delikatesów:

Mówcy

był prezesem warszawskiego Klubu Rotary

był członkiem komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi w 2010 i w 2015

 

Dla Tych, co po 67 zapragną żyć w obfitości:

Breaking! Zaproszenie do bycia prelegentem naszej konferencji przyjął prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wygłosi prelekcję pt. “Sprzedaż marzeń – teoria i praktyka”

 

 

 

Wesołych Świąt!

 

 

O autorze: karoljozef