‘Hands up!’ oraz ‘ruki wjerch!’ – PO chce wezwać zagraniczne siły do tłumienia zaburzeń porządku!

Na stronie www.kprm.gov.pl pojawił się ‘Projekt ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedłożony przez ministra spraw wewnętrznych’

www.kprm.gov.pl

www.kprm.gov.pl

Co to oznacza? Ano to, że teraz na przykład na marszach będzie mogła okładać nas policja nie tylko spod Tuskowej chorągwi, ale także Merkelowej czy Hollandowej. Mało tego! Polska będzie miała prawo wezwać siły także spoza strefy Schengen, np. z Rosji! Wyobrażacie to sobie? 11. listopada, największy marsz w Polsce organizowany raz do roku, a dookoła rosyjskie i niemieckie ‘siły porządkowe’.

 

Nie wyobrażam sobie tego. Ale widać władza się boi. Nie, nie mówię tego po raz kolejny ot tak. Przypomnijmy sobie zdjęcia i nagrania z 11.11.2012 – policyjne szyki się łamały, służby traciły panowanie nad sytuacją. A tylko kilku kiboli z prowokatorami wzięli udział w zamieszkach. Co by było, gdyby ludzie byli naprawdę zdesperowani i ruszyli chociażby i w 10% liczebności na policję? Tak – rozbili by ich. I gdzie by pobiegli następnie? Pod pałac rezydencki i pod sejm, by palić.

 

Rządzący krajem poczynają coraz bezczelniej, coraz bardziej także widzą, że ludzie od nich odchodzą. Próbują więc zdobyć wsparcie, także i z zagranicy, tyle tylko, że tym razem formalnie. Nie mogą w końcu polegać non stop na terrorystach z niemieckich bojówek.

 

A tutaj wiadomości z Alternews

O autorze: reign77

Do niedawna stażujący dziennikarz na Nowym Ekranie Patriota, monarchista i wolnorynkowiec. Nie jestem oddany żadnej partii, nie trawię ‚nieświętej piątki’ w naszym rządzie. Uważam, że demokracja to narzędzie do zniewalania ludzi, zaś socjalizm to wymysł, który powinno się stopniowo kasować Chrześcijanin – katolik, z naciskiem na ‚Chrześcijanin’ Poza tym lubię podróże, muzykę i trochę teatr