“Kanał Zero” czyli zerowa świadomość spraw najważniejszych
Kanał Stanowskiego dokonuje nowej segmentacji rynku. Odbywa się to jednak w pełnej zgodzie z wieloletnią zasadą politycznie poprawnego podziału nieuwzględniającego wielu osób z realnej prawicy i środowisk autentycznie niezależnych, w tym narodowych i katolickich, niepodległościowych – antyunijnych, antyukraińskich, antyżydowskich. W tym sensie celem “Kanału Zero” jest hodowla niewątpliwie bardziej bystrych, ale jednak lemingów zanurzonych w lekko przejrzystym dopływie głównego ścieku.
Propozycja Krzysztofa Stanowskiego, by udostępnić partiom politycznym czas antenowy na Kanale Zero, objęła niemal całą scenę polityczną. Wyjątkiem okazała się Konfederacja Korony Polskiej Grzegorza Brauna, której odmówiono publikacji materiałów.
/ Stanowski blokuje Brauna! Kanał Zero wyklucza Koronę ze współpracy/
Stosowanie cenzury prewencyjnej, nie tylko wobec Brauna, do której notabene przyznał się Stanowski, ma swoje źródło w autocenzurze, a ta z kolei wiąże się z latami tresury. W rozmowie z Piotrem Korczarowskim stwierdził wprost, że nie chce, aby u niego na kanale pojawiło się coś z czego potem musiałby się tłumaczyć i się za to wstydzić.
Pomimo tego “Kanał Zero” pozycjonuje się jako niezależny. Aby się odróżnić Stanowski wybrał popularną strategię konfliktu – aktualnie z dość wyrazistą postacią czyli synową komunistycznego zbrodniarza, Dorotą Wysocką – Schnepf pracującą w rządowej TVP. Obydwie strony uprawiają propagandowy stand-up. Wysocka – Schnepf na poziomie “Silnych i Najgłupszych Razem”, Stanowski i Mazurek o pułap wyżej.
Dopływ głównego ścieku
Jednym z wielu przykładów narracji obcinającej tematy najważniejsze były komentarze Stanowskiego i generała Andrzejczaka w studiu podczas relacji z Marszu Niepodległości 2024. W momencie pojawienia się tematu niepodległości Polski poruszonego przez uczestnika Marszu, obecny w studiu Andrzejczak zaczął natychmiast mówić o… pirotechnice. Temat nie został również podjęty przez Stanowskiego.
Dbając jednak o wizerunek w oczach swojej grupy docelowej “Kanał Zero” porusza tematy bulwersujące do których należą sytuacja na granicy oraz swego czasu – skandal w tzw. Instytucie Pileckiego.
Kończę, cytując tradycyjnie, z nieukrywaną premedytacją, coś czego boją się najbardziej i unikają jak mogą wszystkie kanały na poziomie “Kanału Zero” i poniżej.
Warunkiem powstania wolnej Polski jest upadek – zmarginalizowanie albo całkowicie zamknięcie następujących projektów “Bestii”, po kolei: Ukrainy, Unii Europejskiej i Izraela.

A co to jest Kanał Zero? Nie znam człowieka. Nie ma sensu komentować czegoś co jest zerem.
Z inspiracji Jolli – z filmu “Czas umierać”
Wystarczy podstawić sobie inne postacie, np. jakiegoś powiedzmy dziennikarza. Uniwersalny cytat
Potrzebna korekta w zdaniu: Aby się odróżnić Stanowski wybrał popularną strategię konfliktu – aktualnie z dość wyrazistą postacią czyli teściową komunistycznego zbrodniarza, Dorotą Wysocką- Schnepf pracującą w rządowej TVP.
D. Wysocka-Schnepf jest SYNOWĄ komunistycznego zbrodniarza!
Ciekawa byłaby odpowiedź Stanowskiego na pytanie co go skłoniło (zmusiło) do wyeliminowania Grzegorza Brauna z Kanału Zero? Czyżby musiał słuchać rozkazów jakiejś tajnej cenzury, która zbrodniczymi groźbami steruje wszystkimi mediami publicznymi w Polsce? Na to wygląda.
Jak na razie 6,6% gawiedzi nie daje sobie zrobić wody z mózgu i popiera Brauna pomimo całkowitego zamilczania, albo deprecjonowania – https://naszeblogi.pl/comment/502754#comment-502754
Wyżej … nie podskoczą. Upudrowani na ‘buntowników’ wiedzą, na jakie pola się nie wchodzi. Tego uszczypną, tamtego może nawet kopną w kostkę. Ale to wszystko.
Czasem mogą uchodzić za dobry wentyl dla oburzonych.
Oczywiście, że jest synową. Zabawna pomyłka mi się przytrafiła. Dziękuję za wyłapanie błędu.
w totalnej demokracji dozwolona jest jedynie opozycja koncesjonowana (przez władzę jawną i skrytą).
Czyli Michnik już za stary na obsługę segmentu “partii umiarkowanego postępu w granicach prawa”, trzeba więc było wypromować godnego następcę.
Deja vu – jak wspominał jeden z wiceministrów MSW epoki słusznie minionej wkomentując wybryki polityczne swojej córki-studentki.
Pewnie traktował bym powaznie tych ludzi z KOR-u, gdyby nie fakt, ze co miesiac przychodza po wypłate do ksiegowości mojego resortu.
Upudrowani na ‘buntowników’ wiedzą, na jakie pola się nie wchodzi. Tego uszczypną, tamtego może nawet kopną w kostkę. Ale to wszystko.
Świetny także literacko opis tej parki blefiarzy, uosobienia naszych czasów. Gdy z przebiegłego picowania, robienia efekciarskich min i ogłaszania co pewien czas przerwy na powagę w postaci wyciskającej łzę serdeczną “akcji dla Marcinka”, można sobie zrobić niezwykle dochodowy zawód. Tu nie trzeba żadnych studiów, starczy “mieć gadanego”, spostrzegawczość, spryt i bezmiar tupetu. Ale czasem coś im się sypnie, jak teraz, gdy te łasiczki spuszczają wzrok udając, że nie dosłyszały, gdy przed nimi staje rzeczywista powaga: Grzegorz Braun. On do ich kabaretu na Nalewkach nie pasuje. Wcześniej, ten zwany Stanem przez miliony wielbicieli, parę razy sypnął się ze swą fascynacją, wymienianiem się telefonami i w ogóle, sztamą z tą czarownicą w czerwonych koralach, a dla niego równiachą jakich mało, “świetną dowcipną babką” Senyszyn.
Zgadzam się, że ten kanał Zero jest kolejnym wcieleniem pralki do mózgu Polaków. Być może szykowanym do większych zadań, przy wyraźnym już schyłkowaniu kabaretu Owsiaka.
Tak przy okazji…
Matka Shnepfa również pracowała w UB! – o Obławie Augustowskiej mówi T. Płużański [39min]
Podżegacz Wojenny, patriota nazi-ukraiński Krzysztof Orlen Stanowski z Kanału Zero Orlen, właściciel nieruchomości w Hiszpanii prze do wojny Amerykańsko-Rosyjskiej do ostatniego Polaka.
A prowokator banderowiec Krzysztof Obajtek Stanowski ucieknie przez “Zaleszczyki” do Hiszpanii na mecz FC Barcelona i będzie organizował zbiórki charytatywne na ranne dzieci – ofiary wojny
albo na skrzydle F-16 pani oficer pilot Brzezińskiej-Hołownia wycofującej się do amerykańskiej bazy wojskowej w Ramstein w Niemczech.
Propagandysta, dezinformator fejk njusowiec Krzysztof Stanowski z Kanału Zero ma satelitę w oczach
– jak drony z nazistowskiej Ukrainy to musza być tylko rosyjskie
Ukraiński Przewodów 2.0
Ukraińska dronowa “Prowokacja gliwicka”
a stręczyciel wojny Krzysztof Stanowski z Kanału Zero stręczy do wojny z Rosją
Gebels Krzysztof Stanowski z Kanału Zero ma za zadanie straszyć Polaków i złamać ducha oporu Polaków przed wojną
facebook.com/oficjalnezeroo/videos/rosyjskie-drony-nad-poslk%C4%85-zaczynamy-specjalne-wydanie-700-i-b%C4%99dziemy-informowa%C4%87/4313738905529030/
czy stanowski sprostował swoje kłamstwo?
—
Lewicowy aktywista i publicysta Jaś Kapela wygrał w sądzie sprawę o ochronę dóbr osobistych z Krzysztofem Stanowskim. Wyrok jest nieprawomocny.
Kapela nie moja bajka ale Stanowski nie bierze odpowiedzialności za swoje słowa
wirtualnemedia.pl/jas-kapela-wygral-z-krzysztofem-stanowskim-nie-bylem-nacpany,7196932430171072a