Nie martwmy się czyli wkrótce się zacznie

„To jeszcze nie koniec, to tylko wdech przed kolejnym wydechem. To tylko przerwa przed kolejną burzą. Więc ludzie muszą pozostać świadomi, muszą zrozumieć, co się stało i dlaczego. I muszą zrozumieć, że cenzura jest prawdziwa. Kiedy Tedros wyszedł na spotkaniu Światowej Organizacji Zdrowia w zeszłym tygodniu i powiedział, że musimy ścigać antyszczepionkowców, ponieważ to oni powstrzymali nas przed wszczepieniem tej broni biologicznej każdemu człowiekowi na planecie…”

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Że co? Ja zmartwiony?

Czy to już koniec? Czy ludzie nadal będą umierać z powodu szczepionek przeciwko covid? Czy nadmiar zgonów osiągnął już szczyt? Czy powinienem nadal martwić się o wszystkich moich przyjaciół i rodzinę, którzy zostali zaszczepieni?

W niedawnym artykule w brytyjskiej gazecie The Telegraph ukazał się następujący nagłówek:

„Szczepionki przeciwko covid-19 mogą przyczynić się do wzrostu liczby nadmiarowych zgonów”.

Wywołało to pewne poruszenie w mediach społecznościowych, ponieważ najwyraźniej jest to pierwszy raz (lub co najmniej jeden z pierwszych), gdy „media głównego nurtu” przyznają, że szczepionka w jakikolwiek sposób wiąże się z nadmierną liczbą zgonów.

Nie trzeba dodawać, że „weryfikatorzy faktów” wypełźli zewsząd, żeby to wyśmiać, paplając o różnych niewiarygodnych „faktach”, takich jak „nie wszyscy naukowcy się zgadzają!” Ojej, zaraz stanę jak wryty, a wy? Ten „fakt”, że „nie wszyscy naukowcy się zgadzają” sprawia, że ​​artykuł z gazety jest bliższy wiarygodności niż w jakimkolwiek innym przypadku. No, jasne.

Tak czy inaczej, rzeczywiście widzimy całkiem sporo podobnych wyznań „w ograniczonym zakresie” z różnych źródeł. Ale co sprawia, że ​​źródło jest „mainstreamowe”? Trudno powiedzieć, większość z nich należy gdzieś do jakiegoś oligarchy, więc co nie jest „mainstreamowe”? No, i zgłupiałem. Myślę, że mantra „będę wierzyć informacjom tylko z tego źródła” z czasem zawęzi wybór głównego nurtu. Jeśli więcej „mainstreamowych” gadzinówek, takich jak The Telegram, będzie nadal wygłaszać takie absurdalne twierdzenia, będzie coraz mniej gadzinówek uważanych przez lemingi za mainstreamowe.

Odbiegam od tematu.

Czy to już koniec? Oczywiście, że nie. Tak myśleliście? Wątpię. Z pewnością wiele lemingów myśli, że „pandemia” się skończyła, że ​​może covid się skończył (chociaż agenda wciąż próbuje wskrzesić ten przebrzmiały temat — przypuszczam, że nadal można jeszcze coś z tego ugrać). Właściwie trudno powiedzieć, co myślą lemingi. Są takie „lemingowate”.

Myślę, że jeśli po prostu włączysz telewizor i posłuchasz kilku ich idoli, to dość łatwo to rozgryźć. Ale jeśli to jest twoja metoda zrozumienia, za którym króliczkiem leming podąży następnym razem, upewnij się, że oglądasz/słuchasz całą dobę, ponieważ w niekończącej się grze „podążaj za liderem” lider (lub przynajmniej to, na co lider wskazuje) zmienia się w mgnieniu oka.

Niestety, prawdopodobnie będzie o wiele więcej osób, które umrą z powodu szczepionki przeciwko covid. Przewlekłe problemy z sercem, problemy z mózgiem, osłabienie układu odpornościowego, nowotwory, martwe porody, bezpłodność (co jest pośrednim sposobem na pozbycie się bezużytecznych zjadaczy). Może to na chwilę zwolni, ale może być to tylko cisza przed burzą, a wszystko może jeszcze nabrać tempa z niewidzianą dotąd siłą. Poczekajmy jakiś czas.

Wrzucę tu ten cytat z niedawnego wywiadu, którego udzieliła dr Sherri Tenpenny. Pamiętacie ją? To ona powiedziała, że ​​każdy, kto się zaszczepi, umrze w ciągu pięciu lat (nie potrafię sprawdzić, czy to ona to powiedziała, ale pamiętam, że tak mówiła, jakieś linki? Ktoś? Coś?)

Ona jest w tym samym obszarze ze swoimi „skandalicznymi” przewidywaniami co dr Vanden Bossche — ci ludzie zawsze sprawiają, że myślę o filmie Jimmy’ego Stewarta «No Highway in the Sky», w którym Stewart, ekspert/inżynier lotniczy, upiera się, że jakiś nowomodny samolot rozpadnie się po określonej liczbie godzin pracy. Wszyscy myślą, że jest szalony i upierają się, że jego przewidywania to bzdury. No cóż… obejrzyjcie film.

I pamiętajcie, jeśli chodzi o prognozę Tenpenny, pięć lat jeszcze nie minęło, a wiele osób już zmarło. Dr Sherri mówi, że to jeszcze nie koniec:

„To jeszcze nie koniec, to tylko wdech przed kolejnym wydechem. To tylko przerwa przed kolejną burzą. Więc ludzie muszą pozostać świadomi, muszą zrozumieć, co się stało i dlaczego. I muszą zrozumieć, że cenzura jest prawdziwa. Kiedy Tedros (Adhanom Ghebreyesus-dyrektor generalny WHO) wyszedł na spotkaniu Światowej Organizacji Zdrowia (na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia) w zeszłym tygodniu i powiedział, że musimy ścigać antyszczepionkowców, ponieważ to oni powstrzymali nas przed wszczepieniem tej broni biologicznej każdemu człowiekowi na planecie. «Musimy ich wykluczyć». To był po prostu kolejny poziom cenzury, która się nie kończy i wkrótce zacznie się od nowa”.

Ładnie.

Cóż, większość z was zna mnie na tyle dobrze, że wie, że zgadzam się ze spekulacjami Tenpenny. Niestety, tak. I wierzę również Vanden Bossche. Chociaż nie wstrzymuję oddechu w oczekiwaniu na rychły koniec świata. Wiele może się wydarzyć na wiele różnych sposobów. I po prostu nie możemy być pewni co do harmonogramu. Wszystko to może zająć zaledwie kilka lat (lub miesięcy!), aby wrócić do normy, ale może też zająć całe lata. Ten program ma zalety, niezależnie od tego, jak się potoczy.

Jedna rzecz, którą Tenpenny mówi, a która jest moim zdaniem absolutną prawdą, to wysiłek agendy, aby wbić igłę w każde ramię każdej istoty ludzkiej na Ziemi. Jeśli spojrzysz na to w ten sposób, możesz zobaczyć, jak to wszystko nabiera trochę większego sensu. Nie muszą to być szczepionki przeciwko covid, może to być ptasia grypa, małpia ospa, choroba X, szczepienia. Może to być nawet regularna coroczna szczepionka przeciw grypie! Jeśli się nad tym zastanowić, może to być praktycznie wszystko. Z pewnością, każdy rodzaj szczepionki lub zastrzyku, jakiegokolwiek rodzaju, jest grą. Jedzenie, smugi chemiczne, zanieczyszczona woda, komary, kleszcze, pchły. Być może niektóre z tych metod są bardziej skuteczne niż inne, ale nie eliminowałbym żadnej z nich jako możliwego sposobu na wprowadzenie mRNA do naszych organizmów.

Oczywiście, jeśli nie postradałeś jeszcze zmysłów, możesz teraz wykrzyknąć: „Banialuki!” (lub coś mniej staroświeckiego) „Ten Todd to głupiec!” Tak, tak, nie kłóciłbym się w tej kwestii. Ale jeśli jestem głupcem, to nie jestem jedynym głupcem na świecie. Wielu z was siedzi w tym i wie, o czym mówię.

Jeśli przyjmiesz tę perspektywę, oczywiście wiesz, że to jeszcze nie koniec. A jeśli przyjmiesz tę perspektywę, będziesz wiedział, że sposób, w jaki poradzono sobie z covidem, nie był „błędem” ani nie wynikał ze „zrobiliśmy, co mogliśmy, zgodnie z tym, co wiedzieliśmy”.

Wiecie też, że to nie był plan dla zysku, czyli wszystko wymyślone tak, żeby Fauci i spółka, Pfizer i inni oszuści, którzy to wszystko zmontowali, mogli zarobić zapierające dech w piersi miliardy dolarów. Nie. Obawiam się, że to nie jest takie proste. To o wiele bardziej złowrogie.

Tylko nie spadnijcie z krzeseł. Najdziwniejsza część Mr. Toad’s Wild Ride zaraz się zacznie.

________________

What, Me Worry?, Todd Hayen, Jul 7, 2024

−∗−

Warto porównać:

Tedros: „Nadszedł czas, aby być bardziej asertywnym w zwalczaniu przeciwników szczepionek”
Dania przyjęła poprawki i 192 państwa członkowskie mają teraz 18 miesięcy na podjęcie decyzji o rezygnacji. Jeśli nic nie zrobią, zmiany automatycznie wejdą w życie. Na tym filmie Tedros mówi: […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!