Początek upadku Bestii, Unii Europejskiej i nieudolnej III RP –  Marek Tomasz Chodorowski

Warto podkreślić słowo ‘scenarzysta’, czyli ten, kto pisze scenariusz. Dlatego, że jest to rola kluczowa dla operacji tak złożonej i tak wielopoziomowej, jak ta, która została w 2020r. uruchomiona. Brało w tym na pewno udział wielu reżyserów i mnóstwo, wręcz nieprzeliczona ilość aktorów. Wśród aktorów były wszystkie rządy na świecie. Na pewno zarządy i nie tylko zarządy, wszystkich służb specjalnych na świecie. Także gremia eksperckie, zwłaszcza z branży medycznej, z branży sanitarnej, z branży farmaceutycznej. Tutaj trzeba było zatrudniać ogromne rzesze ludzi, którzy co najmniej nie przeszkadzali w wykonywaniu tej operacji, ale część też aktywnie się włączyła. Tak jak w przypadku tych tzw. ekspertów III RP. Oni się wyraźnie włączyli do akcji dezinformacyjnej i do tej gigantycznej psychomanipulacji(…)

Identyczne zjawiska działy się we wszystkich krajach na świecie, więc sprawiało to wrażenie, że scenariusz powstał w jednym miejscu…

−∗−

Początek upadku Bestii, Unii Europejskiej i nieudolnej III RP –  Marek Tomasz Chodorowski

Wywiad udzielony Wojciechowi Dobrzyńskiemu (NISS i NISS TV) 25 maja pod koniec pierwszego dnia konferencji ‘Poszukiwacze prawdy’.

 

−∗−

 

BONUS

Kiedy Polacy się obudzą?

Na to pytanie jest bardzo prosta odpowiedź: zdecydowana większość – nigdy. I nie jest to do niczego potrzebne. Z badań socjologicznych podobno wynika, że 80-85 procent społeczeństwa nie bierze udziału aktywnego, a czasami nawet mniej aktywnego, w życiu społecznym. (…)

W życiu politycznym i bardziej aktywnym życiu społecznym zdolnych jest do uczestnictwa około 15 procent społeczeństwa, ale z tego mniej więcej 10 procent to są ludzie o silnym nastawieniu oportunistycznym, to znaczy, oni dołączą do zwycięzcy. Czyli dopóki do końca nie widać na czym ta zmiana ma polegać, to 10 procent będzie się dosyć długo przyglądać. Potencjalnie, zdolnych do wykonania zmiany przy maksymalnej aktywności może być około 5 procent społeczeństwa.

Mnie się wdaje, że jeżeli strona w tej chwili kontestująca obecną rzeczywistość osiągnie jedno-, góra dwuprocentową aktywność, to dojdzie już do bardzo głębokich zmian. W związku z tym możemy liczyć na jeden do dwóch procent. Ale znowu, do tego trzeba dojść. A więc na pytanie kiedy uda się obudzić 1-2 procent, na to pytanie jest dosyć prosta odpowiedź: wówczas, kiedy się na tyle zorganizujemy i będziemy rozwinięci organizacyjnie, że będzie do czego dołączyć.

−∗−

‘Wystarczy 400 do 800 tysięcy’ – Marek Tomasz Chodorowski

Sesja Q&A dla kanału Polityka w serwisie rumble. Prowadzący Jakub Kuśpit, Bractwo Ludzi Wolnych.

 

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!