Lewici i Bestia, a III wojna światowa – Marek T. Chodorowski

«Rothschildowie to był projekt. Rothschildowie nie wyrośli sami z siebie. I już ten pierwszy Mayer Amschel Rothschild, czyli protoplasta tej rodziny, która zresztą wyszła z nazwiska Bauer. Nagle nazwisko Bauer zostało zamienione na Rothschild i od tego momentu zaczyna się absolutnie niezwykła, spektakularna kariera tej rodziny oparta o majątki zgromadzone w tajemniczy sposób przez księcia Hesji. Gigantyczne majątki. Tego typu historie o tyle warto opowiadać, że pokazują jakimi możliwościami dysponowała Bestia, skoro była w stanie wygenerować tak potężny projekt jak rodzina Rothschild.»

«Da się udowodnić, że dochodzimy do pewnego zwieńczenia. Mianowicie, Bestia opanowała Zachód w taki sposób, że bardziej się nie da. Czyli wszystkie elity, albo w cudzysłowie ‘elity’, są to funkcjonariusze. Wszystkie te pseudoelity polityczne de facto wykonują ich polecenia. Co więcej, poziom lekceważenia i ostentacji jest taki, że tymi polskimi albo pseudopolskimi, ja będę to nazywał elitami III RP, zarządza struktura podległa Bestii, czyli Unia Europejska. I tu znowu, struktura taka, jaką jest Unia, to jest wcale nie aż taki wysoki szczebel zarządzania.»

«Oni mogą z Europą Zachodnią zrobić wszystko. Trzymając w rękach cały Zachód, w tym stopniu zostały okradzione zarówno Europa Zachodnia, jak i Stany Zjednoczone, że de facto jeżeli nie dojdzie do jakichś gwałtownych wydarzeń, to Zachód nie ma szans na wypsnięcie się z łap Bestii.»

−∗−

Lewici i Bestia, a III wojna światowa – Marek T. Chodorowski

 

−∗−

Warto porównać:

Czas Sodomy – zamach na cywilizację, Józef Białek
«Kryzys cywilizacji łacińskiej tak naprawdę polega na spisku, który dawno został wymyślony.» «Teraz zabrali nam rodzinę, zabierają nam Kościół, zabierają nam naszą własność. I dzisiaj ci możni tego świata przejmują […]

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!