Po godzinach czyli zdalnie widzący ostrzegają

Według danych naukowych prawie wszyscy ludzie mają pewien stopień świadomości paranormalnej. I niektórzy z nas stają się tego świadomi. Termin „zdalne widzenie” [Remote Viewing] został ukuty przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, kiedy zaczęto szkolić ludzi w tej dziedzinie. Jest to sztuka dostrzegania nieznanego celu z dowolnej odległości oczami umysłu i wydobywania dokładnych danych.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

Wielu zdalnie widzących ostrzega przed wydarzeniem zmieniającym świat pod koniec roku

Jeśli obecne siły nie będą już w stanie nas oszukać, spróbują nas skrzywdzić.

 

 

Transkrypcja

Kontrkultura jest obecnie świadoma istnienia operacji fałszywej flagi. Operacje takie przeprowadzane przez władze i przerzucanie winy za nie na kogoś innego jest obecnie wywoływane w czasie rzeczywistym na platformach mediów społecznościowych, pomimo cenzury. To staje się popularne. A jeśli obecne siły nie będą już w stanie nas oszukać, to spróbują nas skrzywdzić.

Według danych naukowych prawie wszyscy ludzie mają pewien stopień świadomości paranormalnej. I niektórzy z nas stają się tego świadomi. Termin „zdalne widzenie” [Remote Viewing] został ukuty przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, kiedy zaczęto szkolić ludzi w tej dziedzinie. Jest to sztuka dostrzegania nieznanego celu z dowolnej odległości oczami umysłu i wydobywania dokładnych danych. Aby udoskonalić te dane, zdalnie widzący współpracują jako zespół by odrzucić zbędne dane.

Zespoły ds. zdalnego widzenia, takie jak Future Forecasting Group, pracują z protokołem podwójnie ślepej próby. Oznacza to, że nie wiedzą, gdzie i jaki jest cel. Informacje, które otrzymują, to losowo wyznaczony numer, taki jak; A9I5-Q7K4. Gdy na ślepo obserwują cel w medytacyjnym stanie skupienia, w umyśle pojawiają się obrazy, które natychmiast są szkicowane i gromadzone. Future Forecasting Group z powodzeniem przewidziała incydent na Kanale Panamskim, zniszczenie tamy Kachowka na Ukrainie, panikę w Halloween w Korei Południowej, przemoc policji podczas protestu kanadyjskich kierowców ciężarówek i wiele innych. Wszystko można znaleźć na stronie Future Forecasting Group(com).

Future Forecasting Group wyznaczono niedawno cel związany z kolejnym kryzysem finansowym. Ze względu na protokół podwójnie ślepej próby jedyną informacją, jaką otrzymali, była losowa liczba. Jednak uwagę widzących przykuły przytłaczające obrazy katastroficznego wydarzenia. Wszyscy widzieli to samo. Masywne eksplozje z wieloma punktami uderzenia, małe cząsteczki i gruzy spadające z nieba, ludzie zatruci cezem, który jest najniebezpieczniejszym ze wszystkich radioaktywnych izotopów. Stosowany w scenariuszach z użyciem Brudnej Bomby. Widzieli policyjne punkty kontrolne, ludzi szukających schronienia pod ziemią i exodus zasmuconych ludzi.

Zdalne widzenie istnieje w zapisach notowanych od tysiącleci. I powtarza się to w bieżących zapisach naukowych od dziesięcioleci. Według tych materiałów większość ludzi jest w stanie to zrobić. I dlatego działa program Lingwistyki Predykcyjnej [Predictive Linguistics] Clif High.

Odczytując cały język ludzki w sieci WWW, program wyświetli listę powtarzających się słów i wyrażeń we wszystkich językach, tworząc makroskopowy obraz tego, o czym wszyscy mówią. Jeśli więc wszyscy ludzie mają zdolności paranormalne, niezależnie od tego, czy o tym wiedzą, czy nie, wtedy można to dostrzec w zbiorowym gwarze. Zwłaszcza w przypadku traumatycznych wydarzeń. Im większa trauma, tym więcej osób będzie wyrażać swój niepokój w Internecie. I pozwala to znaleźć słowa kluczowe. Choćby słowo „ejecta” [dosł. materiał wyrzucony, np. wybuch wulkanu -tłum.], które pojawia się w pracach Clif High. Co wskazuje to samo wydarzenie.

Lingwistyka predykcyjna ujawnia ramy czasowe, w których ważne wydarzenie ma miejsce w momencie, gdy kończy się język napięcia [tension language] i zaczyna się język uwolnienia [release language]. Język napięcia to psychiczna świadomość poprzedzająca wydarzenie. Językiem uwolnienia jest samo wydarzenie, czego wszyscy są świadomi. Na tej podstawie Clif High przewiduje, że wydarzenie to będzie miało miejsce pod koniec tego roku.

Zarówno lingwistyka predykcyjna, jak i Future Forecasting Group dostrzegły, że była to decyzja podjęta przez jakąś frakcję w rządzie. Kilku widziało wciśnięcie przycisku. Proponują też, że jeśli wystarczająca liczba ludzi będzie miała oko na obecne władze, być może nigdy do tego nie dojdzie.

_________________

Multiple Remote Viewers Warn of World Changing Event at Year’s End, Greg Reese, Sept. 21, 2023

−∗−

BONUS

5G Activated Zombie Apocalypse

 

 

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!