‘Eris’ czyli jak wywołać bezmyślną uległość

Jasne, że media nas podpuszczają, abyśmy znowu rozmawiali o „objawach” i wskaźniku „infekcji”, jakby ostatnie trzy lata nie sprawiły, że wszystkie te słowa straciły znaczenie. Ale mamy – lub powinniśmy mieć – daleko, daleko za sobą te spory z głównym nurtem.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o wariancie covid „Eris”

Najważniejszą wiadomością z ostatnich kilku dni jest to, że „covid” powrócił… znowu. Tym razem jest to wariant „Eris”, nazwany tak na cześć greckiej uskrzydlonej bogini niezgody, chaosu i nieporządku, który rzekomo powoduje wzrost liczby przypadków po raz pierwszy od… a kogo to obchodzi, od kiedy.

Większość doniesień na ten temat szczegółowo opisuje, w jaki sposób jest rzekomo powiązany z Omicronem lub Arcturusem lub wszystkimi innymi nazwami, które błyszczą w nagłówkach.

Z nazwami lub objawami.

Są to katar i ból gardła i… no wiesz. Jedyną godną uwagi rzeczą, o której należy tutaj wspomnieć, jest to, że „utrata smaku i węchu” – tak długo sprzedawana jako wizytówka covid – nie jest już uważana za powszechny objaw.

Yahoo poinformowało nawet – bez cienia ironii – że rzekomy wzrost „przypadków” był spowodowany tym, że ludzie spędzali więcej czasu w pomieszczeniach:

„Za wzrost obwinia się złą pogodę zachęcającą ludzi do spędzania większej ilości czasu w pomieszczeniach i słabnącą odporność”

…osobliwe podejście, zważywszy, że lockdowny miały ostatnim razem pomóc.

W każdym razie, bez zbędnych ceregieli, oto wszystko, co naprawdę musisz wiedzieć o wariancie Eris:

To brednie.

Tak jak wszystko pozostałe.

Właściwie nic więcej nie trzeba mówić, prawda?

Jasne, że media nas podpuszczają, abyśmy znowu rozmawiali o „objawach” i wskaźniku „infekcji”, jakby ostatnie trzy lata nie sprawiły, że wszystkie te słowa straciły znaczenie. Ale mamy – lub powinniśmy mieć – daleko, daleko za sobą te spory z głównym nurtem.

Wiemy wszystko, co powinniśmy wiedzieć o objawach – są one „ogólnie łagodne” i „grypopodobne”, ponieważ covid to nic innego jak przemianowane endemiczne choroby układu oddechowego. Wiemy, że statystyki zgonów są zmyślone, a testy nie działają, z wyjątkiem produkcji przypadków.

Wiemy to wszystko, nawet to powtarzanie jest niepotrzebne, szczerze mówiąc.

Jedynym aspektem Eris, który warto omówić, jest to, dlaczego jest w gazetach, a nawet ta odpowiedź jest krótsza niż zwykle.

Eris zaistniał, ponieważ fala upałów „Cerberus” się skończyła, a lipiec był wyjątkowo zimny i wilgotny w Wielkiej Brytanii. Ponieważ jesień wkrótce nadejdzie i nie ma już większych wydarzeń sportowych, które Just Stop Oil mógłby na jakiś czas zakłócić.

Krótko mówiąc, Eris jest tym, co ma miejsce, gdy ludzie nie chcą panikować w związku ze zmianami klimatycznymi.

W rzeczywistości prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku dni możemy spodziewać się nagłówków łączących Eris z klimatem.

Kłopot w tym, że podobnie jak w przypadku zmian klimatycznych, przez tak długi czas ludzi można straszyć tylko słowami. Media powtarzały „globalne ocieplenie” tak często, że słowa straciły na znaczeniu, a gazety wypełniły się tyloma apokaliptycznymi przepowiedniami, które nigdy się nie spełniły, że ludzie są na to zobojętniali. Filtrują to teraz, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy.

To samo stanie się z covidem. Im więcej będą nim na powrót straszyć, tym mniej ludzi się wystraszy.

Prawdopodobnie dlatego kładą podwaliny pod „następną pandemię” wywołaną „chorobą X”.

______________

Everything you need to know about Covid’s “Eris” Variant, Kit Knightly, Aug 7, 2023

 

−∗−

BONUS

Nowy wariant rozprzestrzenia się w całej Wielkiej Brytanii – w miarę wzrostu ogólnej liczby przypadków

Balon kontrolny „pandemii”, mający na celu ocenę poziomu przestrzegania przyszłych „nakazów” społecznych, został już oficjalnie wdrożony.

Zgodnie z najnowszym nagłaśniającym [Mockingbird] artykułem SKY NEWS, zatytułowanym „Covid-19: Nowy wariant rozprzestrzenia się w Wielkiej Brytanii – w miarę wzrostu ogólnej liczby przypadków”:

Według brytyjskiej Agencji Bezpieczeństwa Zdrowia (UKHSA) nowy wariant covid rozprzestrzenia się w Wielkiej Brytanii – i już stanowi jeden na siedem nowych przypadków.

Nauce znany jako EG.5.1, wywodzi się z wariantu covid Omicron.

UKHSA monitoruje jego rozpowszechnianie w kraju ze względu na rosnącą liczbę przypadków na całym świecie, szczególnie w Azji, i jako wariant został sklasyfikowany tutaj 31 lipca.

Ponieważ wirusy nigdy nie mutują w bardziej zjadliwe szczepy, musimy zapytać: czy jest to efekt kolejnego wzmocnienia funkcji [gain of function] przez zwykłych przestępców z kompleksu przemysłowo-wywiadowczego i ich pożytecznych idiotów, „ekspertów” aparatczyków, przed jesiennym i zimowym sezonem grypowym, czy też jest to konsekwencją „zaszczepionych” genetycznie zmodyfikowanych ludzi inkubujących i przekazujących nowe mutacje wirusowe jako funkcję broni biologicznej powolnego zabijania pod postacią zastrzyków ze zmodyfikowanym mRNA?

W tygodniu rozpoczynającym się 10 lipca jeden na dziewięć przypadków sprowadzał się do tego wariantu.

Najnowsze dane sugerują, że stanowi on obecnie 14,6% przypadków – drugi pod względem częstości występowania w Wielkiej Brytanii.

Wydaje się, że rozprzestrzenia się szybko i może być jednym z powodów niedawnego wzrostu liczby przypadków i hospitalizacji.

Wskaźniki covid-19 nadal rosną – z 3,7% na 4403 przypadki infekcji układu oddechowego w zeszłym tygodniu do 5,4% na 4396 w tym tygodniu.

Najnowsze dane pokazują również, że wskaźnik przyjęć do szpitala z powodu covid-19 wyniósł 1,97 na 100 000 mieszkańców, co oznacza wzrost z 1,17 na 100 000 w poprzednim raporcie UKHSA.

Urzędnicy twierdzą, że „uważnie” monitorują sytuację, ponieważ wskaźniki przypadków covid wciąż rosną.

Nic dziwnego, że ci „urzędnicy” ponownie odwołują się do całkowicie sfałszowanych testów PCR. Innymi słowy, stosują te same stare tandetne sztuczki naukowe.

„Zaobserwowaliśmy również niewielki wzrost liczby przyjęć do szpitali w większości grup wiekowych, szczególnie wśród osób starszych” – powiedziała dr Mary Ramsay, szefowa ds szczepień w UKHSA.

„Ogólny poziom przyjęć nadal pozostaje bardzo niski i obecnie nie obserwujemy podobnego wzrostu przyjęć na OIOM.

„Będziemy nadal uważnie monitorować te wskaźniki”.

Eutanazja osób starszych [senicide] jest darem, który wciąż się opłaca, ponieważ wspomniani „urzędnicy” z radością rozliczają zobowiązania i majątek starszych, bezużytecznych zjadaczy. Każdy warty zachodu program eugeniczny zawsze zaczyna się od osób starszych, a następnie działa na coraz większe połacie społeczeństwa.

Wariant Arcturus XBB.1.16 – kolejny potomek Omicron – jest najbardziej dominujący, jak pokazują dane UKHSA. Stanowi 39,4% wszystkich przypadków.

Kolejny wariant z groźną nazwą i dużą ilością miejsc po przecinku, kolejna okazja dla głównego węzła eugenicznego Jednego Rządu Światowego w WHO by siać strach:

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaczęła śledzić wariant EG.5.1 nieco ponad dwa tygodnie temu.

Jak już kilka razy ujawniono na tym profilu, dyrektor generalny WHO jest marksistowskim zbrodniarzem wojennym, celowo wybranym ze względu na swoją skrajną socjopatię przez najwybitniejszą marionetkę Syndykatu Zbrodni Rockefellera i rzecznika ludobójczych komarów GMO, Billy’ego Gatesa:

Dyrektor generalny WHO, Tedros Adhanom Ghebreyesus, powiedział, że chociaż ludzie są lepiej chronieni przez szczepionki i wcześniejsze infekcje, kraje nie powinny tracić czujności.

„WHO nadal zaleca osobom z grupy wysokiego ryzyka noszenie masek w zatłoczonych miejscach, przyjmowanie dawek przypominających, gdy jest to zalecane, oraz zapewnianie odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniach” – powiedział.

Nie mogą też po prostu zrezygnować z absurdalnie bezużytecznych masek MK Ultra, ponieważ upewnienie się, że u genetycznie zrujnowanych niewolników nasili się masowo wywołany niewolniczy strach, jest skutecznym sposobem samokontroli w kierunku coraz bardziej bezmyślnej uległości.

„Wzywamy rządy do utrzymania, a nie demontażu systemów, które zbudowały dla covid-19”.

Oczywiście WHO nalega, aby ich niekonstytucyjne i antyludzkie systemy dla PSYOP-19 nie były demontowane, ponieważ potrzebują tych systemów do kontynuacji „pandemii” PSYOP-23 tej jesieni.

WHO z pewnością nie chce, abyś wiedział, że niedrogie leki o zmienionym przeznaczeniu będą działać jako profilaktyka wszystkich ich „pandemii”, wraz z powiązanym z nimi mnóstwem zdarzeń niepożądanych wywołanych przez „szczepionki”, takich jak turbo nowotwory i choroby oparte na prionach, jednocześnie chroniąc genetycznie niezmodyfikowanych opornych [refuseniks] przed skutkami „szczepionek” i szkodami dla środowiska.

NIE ulegajcie.

______________

PSYOP-19 UPDATE: New Variant Spreading Across UK – As Overall Cases Continue to Rise, 2nd Smartest Guy in the World, Aug 5, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!