FedNow czyli pierwsza faza waluty cyfrowej (wideo)

Powiedzieli, że „wolny rynek się skończył, a teraz przemysł ustala politykę”. Stwierdzili również, że obecny 2023 rok jest „Rokiem Pierwszym” tego nowego globalnego porządku. Kilka dni później Bank Rezerwy Federalnej ogłasza lipcowe uruchomienie nowej usługi FedNow(…)

−∗−

 

Bank Rezerwy Federalnej w lipcu uruchomi pierwszą fazę CBDC

„Jesteśmy teraz w okresie inflacji strukturalnej, która będzie trwała przez dziesięciolecia”

TRANSKRYPCJA

Założona przez Davida Rockefellera, Komisja Trójstronna jest ramieniem Globalistycznego Głębokiego Państwa od 1973 roku. W zeszłym tygodniu, na ich dorocznym spotkaniu, mówca, którego nie można zidentyfikować, zgodnie z zasadami Komisji, powiedział: „Jesteśmy teraz w okresie inflacji strukturalnej, która będzie trwała przez dziesięciolecia”.

Powiedzieli, że „wolny rynek się skończył, a teraz przemysł ustala politykę”. Stwierdzili również, że obecny 2023 rok jest „Rokiem Pierwszym” tego nowego globalnego porządku.

Kilka dni później Bank Rezerwy Federalnej ogłasza lipcowe uruchomienie nowej usługi FedNow, którą po raz pierwszy ogłoszono w październiku 2021r. Banki „zbyt duże, by upaść” [Too Big to Fail] i wszyscy duzi operatorzy płatności są już w to zaangażowani, podobnie jak Departament Skarbu USA.

W pierwszym tygodniu kwietnia Rezerwa Federalna rozpoczyna program pilotażowy FedNow dla pierwszych użytkowników, aby mogli zostać certyfikowanymi uczestnikami i pomogli Rezerwie Federalnej potwierdzić gotowość do inauguracji w lipcu. FedNow to system przetwarzania płatności natychmiastowych, który ma być podstawą wszystkich transakcji cyfrowych, działając jako firma parasolowa zarządzająca wszystkimi płatnościami finansowymi. Okazuje się to być bramą do cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC).

FedNow jest bardzo podobny do systemu płatności natychmiastowych Reserve Bank of India, Unified Payments Interface czyli UPI. UPI odniosło ogromny sukces w przekształcaniu społeczności wiejskich w całkowicie bezgotówkowe społeczeństwo.

Według Międzynarodowego Funduszu Walutowego, UPI zdemokratyzowało system płatności i utorowało drogę dla cyfrowych walut banku centralnego.

Przetwarzanie płatności natychmiastowych w banku centralnym jest również sposobem, w jaki Bank Nigerii wprowadził swoje CBDC, eNaira, które jak do tej pory, wywołuje brutalne sprzeciwy.

[Zachęcam do obejrzenia filmu]

________________

Federal Reserve Bank Launches Phase One of CBDC this July, Reese Report, March 17, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

RAPORT: „90% krajów planuje cyfrową walutę banku centralnego”
„Cyfrową gotówkę można zaprogramować tak, aby była wydawana tylko na podstawowe rzeczy lub towary, które pracodawca lub rząd uznają za rozsądne […] Może to przynieść pewne społecznie korzystne skutki, zapobiegając działalności, która jest w jakiś sposób postrzegana jako społecznie szkodliwa” […]

________________

CBDC i upadek Silicon Valley Bank czyli zbliża się finansowe zniewolenie
W miarę jak system finansowy zdobywa coraz większą kontrolę i staje się bardziej inwazyjny, przypomina to trochę tworzenie wokół nas zagrody. A CBDC (Cyfrowe Waluty Banku Centralnego) i paszporty szczepień […]

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!