“Fake State” czyli tu nie ma przypadków

„Wolność nie jest dla tych niewolników. Nie jestem zwolennikiem zadawania jej wbrew ich sumieniu. Wręcz przeciwnie, jestem zdecydowanie za pozwoleniem im by się czołgali i płaszczyli, ile im się podoba, przed jakimkolwiek oszustwem lub kombinacją oszustw, które zechcą czcić…”

 

_____________***_____________

 

 

Jeśli chodzi o państwo, to nie ma wypadków, zbiegów okoliczności, ani naturalnych „kryzysów” czy zagrożeń: wszystko jest zaplanowane

„Wolność nie jest dla tych niewolników. Nie jestem zwolennikiem zadawania jej wbrew ich sumieniu. Wręcz przeciwnie, jestem zdecydowanie za pozwoleniem im by się czołgali i płaszczyli, ile im się podoba, przed jakimkolwiek oszustwem lub kombinacją oszustw, które zechcą czcić… Cały nasz rzeczywisty rząd opiera się na psychologii tłumu, a Boobus Americanus wykona każde polecenie, które obiecuje uczynić go bardziej bezpiecznym”.

~HL Mencken

Jesteśmy w środku całej serii dostrzeganych fałszywych zagrożeń, ogłaszanych przez państwo, a każdy dzień wydaje się przynosić coraz więcej wydarzeń, które najlepiej można opisać jako fantazje. Lub w większym stopniu, celowo wyprodukowany i wyreżyserowany teatr. Hollywood nie mógłby lepiej zarządzać tymi fałszywymi flagami, a może jednak ten projekt filmowy wszystkich tych inscenizowanych wydarzeń i rządu jest w pełni skoordynowany i zaaranżowany.

Niezależnie od tego, gdzie zaczniemy, wszystko to można łatwo umieścić pod nagłówkiem „Po prostu nie można tego zmyślić!” Wydaje się, że każde „wydarzenie” ma taki czy inny cel, ale kłamstwa i tuszowanie w wykonaniu tego skorumpowanego rządu oraz jego kupionych i opłaconych mediów są z pewnością bardziej niż oczywiste.

Interesujące jest spojrzenie na linie czasu, aby poznać kolejność wydarzeń, aby dowiedzieć się, czy jedna jest używana do zakrycia drugiej. „Wykolejenie” pociągu w East Palestine [miasto w stanie Ohio, USA -tłum.] faktycznie miało miejsce 3 lutego, czyli dwa tygodnie temu. Jest to jedno z najbardziej niszczycielskich emisji toksycznej śmiercionośnej trucizny, jakie kiedykolwiek miało miejsce, i zostało celowo zdetonowane pod pozorem ochrony mieszkańców przed możliwą eksplozją. Innymi słowy, ten pociąg pełen niewiarygodnie śmiercionośnych chemikaliów został celowo wysadzony w powietrze (eksplodował), aby „chronić” mieszkańców przed możliwą eksplozją. Bardzo niewiele, jeśli w ogóle, donoszono o tym zmieniającym życie wydarzeniu w jakichkolwiek głównych serwisach informacyjnych i zrobiło się o tym głośno dopiero wiele dni później, kiedy wrzawa osiągnęła wysoki poziom. Biały Dom i rząd nie komentowały sprawy przez tydzień. W międzyczasie, pierwszy tak zwany chiński balon, który został rozpoznany 3 lutego (tego samego dnia, w którym doszło do uwolnienia substancji toksycznych w Ohio), został zestrzelony nad Atlantykiem następnego dnia, a fiasko z balonem stało się najważniejszą historią w mediach głównego nurtu, podczas gdy życie tysięcy ludzi było zagrożone, ryby i zwierzęta umierały, a śmiercionośne trucizny krążyły po kraju. Zbieg okoliczności? Ani trochę.

Od tego czasu cały czas, bezustannie zestrzeliwują jakieś podrzucone obiekty. Te historie zalewają główne wiadomości. Nawiasem mówiąc, w 2022 roku ukazał się film zatytułowany „White Noise” (nie łączę tego), który przedstawiał wykolejenie pociągu w małym miasteczku w Ohio, co umożliwiło uwolnienie toksycznych trucizn chemicznych. Ponadto pociąg, który niedawno się wykoleił, został sfilmowany przez kamery bezpieczeństwa 20 mil przed dotarciem do East Palestine ​​i okazało się, że wagon, który rzekomo spowodował wykolejenie, płonął, ale mimo to pociąg nie został zatrzymany. Dlaczego?

Ale nie martw się, ponieważ ten zły rząd obiecał zbadać tę tragedię długo po tym, jak się wydarzyła, i tylko z powodu ujawnienia, co w efekcie jest jak dochodzenie w sprawie samego siebie. Stało się to po tym, jak Biały Dom i FEMA odrzuciły pomoc humanitarną dla East Palestine, wydając dziesiątki milionów na zestrzelenie balonów. Tę tragedię i katastrofę ekologiczną wielu opisało jako zrzucenie chemicznej bomby atomowej na ten obszar.

Tak się składa, że ​​dwoma największymi akcjonariuszami spółki kolejowej Norfolk Southern, o której mówi się, że nie przewoziła toksycznych i śmiercionośnych chemikaliów przed wykolejeniem się w East Palestine, są Vanguard i Blackrock. Nie martw się jednak, ponieważ Norfolk Southern oświadczyło, że „planuje” utworzenie funduszu charytatywnego o wartości 1 miliona dolarów, aby wesprzeć wszystkich mieszkańców East Palestine. Dla osób o słabszych umiejętnościach matematycznych – w przeliczeniu oznacza to około 200 USD na osobę. Oczywiście miliony, które prawdopodobnie odczują to bardzo niekorzystnie na dużym obszarze kraju, mają po prostu pecha, ponieważ nie otrzymają swoich 200 dolarów. Jest to podobne do zamykania firm w całym kraju, wiele zamkniętych na czas nieokreślony, a wiele bankrutujących, wszystko z powodu fałszywej „pandemii” i otrzymania czeku od tego samego rządu, który je zamknął, na 1200 dolarów za ich niedolę.

Jakby tego było mało, złowroga EPA ogłosiła, że ​​całe powietrze i woda po tej celowej emisji śmiercionośnych toksyn w East Palestine są bezpieczne. Oczywiście ich dorobek nie daje poczucia pewności, ponieważ toksyczne odpady i trucizny w powietrzu w Nowym Jorku po sponsorowanym przez państwo ataku terrorystycznym z 11 września otrzymały tę samą etykietę „bezpieczne” do oddychania. Te kilka ostatnich lat przyniosło wiele w zakresie pojęcia bezpieczny lub „bezpieczny i skuteczny”. Jak to w ogóle działało do tej pory?

Ile negatywnych wydarzeń, zwłaszcza takich, które mogą zaszkodzić rządowi, jest ukrywanych? Ile przykrywek lub spiskowych drugorzędnych „kryzysów” jest wykorzystywanych do tuszowania rządowego terroru, polityki rządu lub nakazów, które spowodowały wielkie szkody? Pomyśl o spisku na Ukrainie, ciągłych wydarzeniach pod fałszywą flagą, niedawnej kampanii terroru w USA i wysadzeniu rurociągu Nord Stream, fałszywych pandemiach, wymyślonym zagrożeniu ze strony Chin i Rosji, broni biologicznej w zastrzyku, który miał zaszkodzić setkom milionów tutaj i miliardom na całym świecie, a ostatnio nowy i absurdalny strach przed UFO i zabójczymi balonami. A co z fałszywymi zagrożeniami cybernetycznymi i cybernetycznymi alarmami pod fałszywą flagą, co z ubojem kurczaków i zwierząt gospodarskich, co z niedoborami produkowanej żywności, co z niszczeniem elektrowni, co z dodrukiem pieniądza i zadłużeniem, i brutalnymi podwyżkami cen, które miały zaszkodzić wszystkim? Co z całym współuczestnictwem państwa i pytaniami dotyczącymi tak zwanych strzelanin w szkołach, a następnie nieuniknionymi nowymi przepisami dotyczącymi broni, uchwalanymi natychmiast po każdym zdarzeniu?

Weź również pod uwagę, że wszelkie wydarzenia, które malują niepożądany obraz państwa lub rządu, lub które wskazują na zaangażowanie państwa lub na kłamstwa, lub które są przykrywką mającą zaćmić umysły owiec, tak aby pozostały ślepe na oczywistą prawdę, są ukrywane z pomocą fałszywych relacji medialnych z inscenizowanych wydarzeń, tak jak dzieje się to teraz z tymi bzdurami o balonach. Weźmy pod uwagę zabójcze „trzęsienia ziemi” w Turcji, które prawdopodobnie zostały wywołane przez człowieka, a które znów wystąpiły w tym samym czasie wraz z ogromnym zagrożeniem balonami. Rzadko wspomina się o tym w głównym nurcie, ale Pentagon od wielu lat wypuszcza zaawansowane balony obserwacyjne w kraju i za granicą. Pozostaje to jednak niezauważone i nie pojawia się w raportach podczas obecnej inwazji balonów.

Raz jeszcze, wszystko w polityce i rządzie jest zaplanowane z góry, nie jest przypadkowe, nie jest żadnym zbiegiem okoliczności, naturalnym lub organicznym, ponieważ wszystko jest inscenizowane w taki czy inny sposób, aby wpłynąć na określony rezultat lub ukryć inny. Nie wierz niczemu, co płynie ze strony głównego nurtu lub rządu, nie ufaj niczemu, kwestionuj wszystko i nigdy nie akceptuj żadnych raportów, chyba że możesz zweryfikować prawdziwość faktów i znaleźć prawdę.

„Wszystkimi rządami władają kłamcy i nie należy wierzyć w nic, co mówią”.

~ I.F. Stone

Materiały źródłowe:

White House turns down relief for East Palestine, Ohio

Get the hell out of there: Apocalyptic chemical disaster and balloon mania  

Ohio Chernobyl

Pentagon testing high altitude surveillance balloons

U.S. blows up Nord Stream Pipeline

Haarp technology and the Turkey earthquake

________________

Concerning the State, There Are No Accidents, No Coincidences, and No Natural ‘Emergencies’ or Threats: All Is Planned, Gary D. Barnett, February 18, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Nasza Nowa Normalność: inflacja, ubóstwo, głód, faszyzm, marksizm, komunizm, morderstwa…
Tylko naród żałosnych tchórzliwych głupców pozwoliłby, aby taki odrażający los dotknął ich własne bezbronne potomstwo. Tego typu zachowanie wskazuje na całkowity brak intelektu i masową nieznajomość rzeczywistości. Wskazuje również na […]

________________

Wolność od strachu czyli koniec zabawy w rządowe gry umysłowe
Przez cały czas ci, którzy są u władzy – kupieni i opłacani przez lobbystów i korporacje – posuwają się naprzód ze swoimi kosztownymi programami. A „my, frajerzy”, obarczani jesteśmy rachunkami […]

________________

Ilekroć pojawia się kryzys… czyli jak zwiększyć kontrolę
Ilekroć pojawia się kryzys – czy to kryzys militarny, polityczny, gospodarczy, finansowy czy społeczny – tłum domaga się silnych przywódców, by się nim zaopiekowali. To doskonale pasuje do osób, które […]

________________

Kto nam zbudował plac zabaw czyli czytajcie Suttona
Sutton nie zajmował się jakimiś nierealnymi spekulacjami. Był wybitnym badaczem akademickim, który w kilku pracach nienagannie udokumentował swoje wnioski. Nie będąc w stanie przeciwstawić się jego badaniom, establishment (w tym […]

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!