Nasza Nowa Normalność: inflacja, ubóstwo, głód, faszyzm, marksizm, komunizm, morderstwa…

Tylko naród żałosnych tchórzliwych głupców pozwoliłby, aby taki odrażający los dotknął ich własne bezbronne potomstwo. Tego typu zachowanie wskazuje na całkowity brak intelektu i masową nieznajomość rzeczywistości. Wskazuje również na powszechną obojętność, która jest wcieleniem chorego i niemoralnego społeczeństwa.

−∗−

W menu na dziś danie z [naszej?] Nowej Normalności. Felieton wskazujący zmiany w naszej ‘codzienności’ i kierunki rozwoju sytuacji. Tekst pisany z perspektywy amerykańskiej.

Zapraszam do lektury.

___________________***___________________

Nasza Nowa Normalność: inflacja, ubóstwo, głód, załamanie gospodarcze, faszyzm, marksizm, komunizm i morderstwa

„Dopóki ludziom nie zależy na korzystaniu ze swojej wolności, ci, którzy chcą tyranizować, będą to robić. Bo tyrani są aktywni i żarliwi i poświęcą się w imieniu dowolnej liczby bogów, religijnych i nie tylko, aby nałożyć kajdany na śpiących ludzi.

~ Wolter

Wydaje się, że łatwowierność człowieka nie zna granic, bo gdyby tak nie było, to jak całe rzesze mogłyby być tak ślepe? Kiedy zastanawiam się nad ostatnimi 18 miesiącami, dość niepokojąca jest próba zrozumienia zakresu tego oszustwa zwanego „pandemią” i tego, w jaki sposób cały ten kraj (i świat) przyjął kłamstwa, oszustwa i tyranię na tak wielką skalę. Masowe mordy z rąk państwa już się rozpoczęły, ale wraz z wprowadzeniem śmiercionośnych i trujących zastrzyków, celowo mylnie określanych jako „szczepionki”, mord na dużej liczbie czyli tzw. “demobójstwo“, będzie widoczny wśród całej populacji w nadchodzących latach. Sprawcy tego ludobójczego przejęcia społeczeństwa idą teraz po dzieci i będą próbowali otruć jak najwięcej z nich swoimi „szczepionkami” w ciągu tego roku i następnych lat.

Tylko naród żałosnych tchórzliwych głupców pozwoliłby, aby taki odrażający los dotknął ich własne bezbronne potomstwo. Tego typu zachowanie wskazuje na całkowity brak intelektu i masową nieznajomość rzeczywistości. Wskazuje również na powszechną obojętność, która jest wcieleniem chorego i niemoralnego społeczeństwa.

Wydaje się więc, że tak zwana „Nowa Normalność” totalitarnych rządów nad społeczeństwem podobnym do niewolników, to nie tylko wina tych, którzy chcą nami rządzić, ale przede wszystkim ogółu ludzi, którzy dopuścili do tego bez odpowiedniego oporu. Obwinianie wroga jest łatwe, ale za wszelką cenę unika się przyjęcia do wiadomości własnej winy, a ta postawa jest jeszcze gorsza niż postawa tyranów. Spodziewamy się, że zło wśród tych z nas, którzy stanowią klasą rządzącą, istnieje, ale zło masowej apatii nigdy nie może być zaakceptowane ani usprawiedliwione.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy obywatele tego kraju całkowicie pogodzili się z wolą reżimu totalitarnego, a tym samym obnażyli swoje słabości tylko z powodu nieuzasadnionego strachu. Wielu wierzy, że w liczbach jest bezpieczeństwo, ale to tylko sposób myślenia zwierząt stadnych, a nie ludzi. Dobrowolnie dopuszczając śmierć i zniszczenie w części stada, reszta przeżywa, aby przetrwać jeszcze jeden dzień. Ale kiedy ludzie zaakceptują taką postawę, muszą również zaakceptować śmierć i zniszczenie swojej rodziny, przyjaciół i sąsiadów jako normalne. Dla przetrwania właśnie. Jeśli tak jest, to wydaje się, że ewolucja gatunku ludzkiego cofa się a kolektywizm właśnie ma się do tego przyczynić.

Wraz z tym pojawiają się konsekwencje braku działania, a w tych okolicznościach te konsekwencje zawsze pozostają w gestii tyranów. To, co wydarzyło się do tej pory, powinno wystarczyć, aby każdy mógł zobaczyć szaleństwo wiary w jakiegokolwiek państwo lub naród. To, co zaczęło się od lockdownów i kwarantanny, doprowadziło do zamykania firm, utraty pracy, skrajnego stresu, zakłóceń w łańcuchu dostaw, niedoborów, wyższych cen towarów i usług (inflacji) i oczywiście chaosu gospodarczego. To z kolei doprowadziło do jeszcze większej biedy, rozpaczy i głodu, przygotowując grunt pod kolejną fazę tego przejęcia. W tym czasie ludzie powinni już byli rozpoznać totalitarny charakter tego, co się działo, ale niestety pozostali posłuszni, bierni i tylko obserwowali, jak ich świat jest dziesiątkowany.

“Wasze posłuszeństwo przedłuża ten koszmar”

 

Aby dostrzec te jasne sygnały upadku, trzeba poszukiwać i akceptować prawdę, bez względu na ryzyko jakie się z tym wiąże. Unikanie prawdy na rzecz ukrywania się przed rzeczywistością w nadziei, że ktoś inny to „naprawi”, jest dokładnie tym, czego wszyscy tyraniczni władcy poszukują w populacjach, które próbują kontrolować. Wyrażam opinię, że czas tego przewrotu był w pełni oparty na fakcie, że klasa panów wiedziała, że ​​ogół populacji będzie zbyt przestraszony, zbyt zależny i zbyt apatyczny, by walczyć z tym dyktatorskim autorytaryzmem, który był zaplanowany od dekad. Moment został wybrany genialnie, ponieważ masy zareagowały dokładnie w pożądany sposób.

Chociaż nic takiego jak „Covid-19” tak naprawdę nie istnieje i nigdy nie zostało zidentyfikowane, to prawdziwe zagrożenie, które stanowi prawdziwą pandemię, było trzymane na boku w oczekiwaniu na  odpowiedni moment i na początku tego roku wypuszczono pandemię „szczepionek”. „Szczepionka” jest bronią biologiczną, a tak zwane nieistniejące warianty nieistniejącego wirusa są wynikiem właśnie śmiercionośnych „szczepionek”. Innymi słowy, „szczepionka” to pandemia, a ofiarami tej zainscenizowanej pandemii będą wszyscy ci, którzy dobrowolnie przyjęli zastrzyki. Gdy zgony w wyniku tych inokulacji osiągną bezprecedensową liczbę, a tak się stanie, to obwiniona zostanie reszta społeczeństwa, która nie uległa idiotyzmowi przyjmowania tak niebezpiecznej mikstury. W efekcie wszyscy będą na celowniku państwa przestępczego, bez względu na to, czy otrzymają zastrzyk, czy nie. Grupa „zaszczepionych” będzie chora i umierająca, podczas gdy grupa niezaszczepionych będzie ścigana przez państwo. To dlatego to społeczeństwo już zostało potajemnie podzielone, aby postawić zaszczepionych przeciwko tym, którzy nie są zaszczepieni. To złowieszczy spisek mający na celu umocnienie kontroli nad obiema grupami.

Jest to próba komunistycznego przejęcia, która łączy w sobie wszystkie elementy faszyzmu, marksizmu i komunizmu. To najniebezpieczniejszy czas w historii dla mieszkańców tej planety, ponieważ jest to próba zglobalizowanego przejęcia wszystkiego w celu przekształcenia w jeden technokratycznie kontrolowany system, w którym na szczycie jest „kilka” elit, ich wykonawcy i partnerzy korporacyjni poniżej, w tym rządy, a reszta to klasa niewolników znana jako proletariat.

Chociaż uważa się, że ta „pandemia” dotyczy tajemniczego wirusa, to tak nie jest. Narracja wirusowa jest tylko narzędziem używanym do realizacji prawdziwego planu, który ma swoje korzenie ukryte pod hasłem „zrównoważonego rozwoju” sprzedawanego za pośrednictwem idiotyzmu zmian klimatycznych powodowanych przez człowieka. Zostało to w pełni nakreślone w oenzetowskiej Agendzie 21 i Agendzie 30 oraz w agendzie trafnie nazwanej przez Klausa Schwaba i Światowe Forum Ekonomiczne „Wielkim Resetem”. W rzeczywistości ma tylko jeden cel, a jest nim osiągnięcie całkowitego globalnego zarządzania i uniwersalnej kontroli nad wszystkimi. Aby odnieść sukces w tym przedsięwzięciu, trzeba będzie wymordować wiele setek milionów, a raczej miliardów. „Szczepionki” są narzędziem morderstwa, więc unikanie tych zastrzyków za wszelką cenę jest konieczne.

Nie jest to nowe zagrożenie, ale zostało starannie zmanipulowane, aby pojawiło się właśnie w tym czasie i by zbiec się z ignorancją i obojętnością ludzi, ich przygotowanym [wcześniej] podziałem, ich słabościami i zależnością od państwa, a zatem ich tchórzostwem w obliczu przeciwności. Ta „szczepionka” jest kluczem do sukcesu dla złych i zbrodniczych władców, więc im mniej z nas przyjmie ten wywar czarownic, tym więcej z nas będzie w stanie walczyć z tą haniebną próbą zniszczenia ludzkości. Naszą jedyną nadzieją jest trwanie w sprzeciwie, nieposłuszeństwo wobec każdego rozkazu i zniesienie obecnego systemu rządzenia, który przejął władzę dyktatorską przy dobrowolnej współpracy mas.

_____________________________

Our New Normal: Inflation, Poverty, Starvation, Economic Collapse, Fascism, Marxism, Communism, and Murder, Gary D. Barnett, September 18, 2021

 

Uzupełnienia:

Wirus i klimat czyli wspólnota kryzysu
Choć niektórym może się to wydawać końcem tak zwanego kryzysu, jest to dopiero początek piekła na ziemi. Kolejne kilka miesięcy pokaże, jak będą próbowali wprowadzać każdy możliwy przejaw tyranii. […]

_____________________________

Ulegnij albo umieraj!
Te inteligentne dusze, które nadal odmawiają „szczepienia” – przygotujcie się na wykluczanie, denuncjacje, monitorowanie, groźby, wyrzucanie ze społeczeństwa, odmowę usług, nękanie i być może jeszcze coś gorszego, ale nie wycofujcie […]

_____________________________

Nie poddam się…
W Nowym Jorku, Kalifornii, Australii itp. ludzie zezwolili rządowi na taką kontrolę nad swoim codziennym życiem, że muszą prosić go o pozwolenie na kontrolowanie własnych ciał, swobodne poruszanie się, praktykowanie […]

_____________________________

Nowa Normalność – droga do totalitaryzmu
Obserwowaliśmy, jak Nowa Normalność przekształciła nasze społeczeństwa w paranoidalne, patologiczne, autorytarne dystopie, w których ludzie muszą teraz pokazać swoje „dokumenty”, aby obejrzeć film lub wypić filiżankę kawy i publicznie pokazać […]

_____________________________

Kłamliwy, ale przewidywalny
Rząd może manipulować statystykami i przedstawiać je tak, aby „udowodnić” swoją aktualną narrację. A statystyki te często promują „wariant”, na którym to się opiera. I wszystko ma sprawiać wrażenie autentycznych […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!