Plany psychopatów rządzących światem. Spełnia się apokalipsa

Amerykański prawnik Todd Callender mówi, o co w tym wszystkim chodzi. Rozpętanie zwierzęcego strachu ludzkości i masowe garnięcie się do szczepionek było koniecznym wstępem do wprowadzenia śmiercionośnych technologii.

Obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy chcą poznać program strategiczny obłąkanych rzeźników świata i jakimi technologiami się posługują. Wprowadzenie maluczkich w zwierzęcy lęk maseczkowy, następnie pchanie się ludu miast i wsi do punktów zaszczepień wraz z dziećmi, babciami i kotem, było  warunkiem niezbędnym do masowego wprowadzenia nanocząsteczek węglowych i mikrorobotów do organizmów (dalsze szczepienia i tzw. “nowe epidemie”) oraz zabijanie mas przy pomocy fal 5G . Jest też przewidziane przekształcanie ludzi w roboty przez inżynierię na genach w tym uszkodzenie tzw. genu Boga VMAT2. Występuje on u członków grup religijnych i z każdą

Psychopata u włądzy czyli Dr Strangelowe grany przez petera Sellersa w profetycznym filmie z 1964 r.

generacją staje się bardziej rozpowszechniony w społeczeństwach, potwierdzają to dane Światowego Badania Wartości. Rządzący kula ziemską psychopaci uważają ich za fundamentalistów religijnych a nawet potencjalnych terrorystów, których należy zawczasu eliminować. W latach 1981 – 2004 ich badania objęły 82 narodowości. Okazało się też, że istnieje związek między uczestnictwem w nabożeństwach religijnych a liczbą potomstwa. Również o tym mówi ten niezwykły film. Kto go nie obejrzał, ten jeszcze niewiele wie, co już mają przygotowane w swych laboratoriach tzw. uczeni i działając wspólnie z lobby polityczno wojskowym, co nam szykują.

Nie dziwię się, że przebywające na delegacjach w USA nasze powiatowe głąby w rodzaju Dudasa czy Paszczaka, wpuszczone do przed-przedpokojów tych “świątyń nauki” zaraz na wstępie ze…ały się ze strachu a potem padły na kolana przysięgając wykonać każdy ale to każdy rozkaz, który od tej chwili przyjdzie do nich z Waszyngtonu.

Proponuję zaparzyć sobie kawę, przymknąć oczy i przez najbliższą godzinę oddać się słuchaniu tego bezcennego wykładu. Do tego mówionego  prostym jasnym językiem fachowca i nienajgorzej przełożonego na polski. /Link do filmu na facebooku/

Odsłony: 3319

O autorze: pokutujący łotr