Rysunki oraz memy (bez cenzury)

Komuniści bowiem znają doskonale jedno prawo – prawo zapominania i przemijania. (…) wiedzą doskonale, że nikogo z ludzi pamiętających przeszłość nie przekonają, należy więc ich tylko zmusić do milczenia i – czekać na nowe, nieświadome historii zastępy młodzieży, dla których nienormalność będzie już właśnie normą. Stefan Kisielewski

Wydarzenia ostatnich 3 lat wpisały się w historię upadku naszej cywilizacji, historię tworzenia globalnego totalitaryzmu, w historię oporu ludzi, którzy mieli odwagę się temu przeciwstawić i robią to nadal. Niektórzy ponieśli wysoką cenę, stając się obiektem represji. Postanowiłem, dokonując subiektywnego wyboru, udostępnić niektóre rysunki i memy, a także satyryczne wpisy, wraz z dodanym komentarzem.

Część pierwsza: “program”

Wielki Reset

 

Barbara Piela/TT

Wiadomym jest, że na hakowanie i na zmianę diety nie zgodzą się tylko: ruskie onuce, antyszczepionkowcy i antysemici. Władza się przed nimi nie ugnie. Menu zostało już ustalone.

Jak wiemy, jedzenie mięsa jest zakwalifikowane do czynności zostawiającej duży ślad węglowy, a prócz tego sprzyja utrzymywaniu się wysokiego poziomu hormonów, a tym samym wpływa na agresję męskiej populacji globu. Agresja radykalnej prawicy, najczęściej białych mężczyzn, kierowana jest przeciwko  “mniejszościom seksualnym”, kobietom oraz imigrantom. Trzeba to zmienić.

Barbara Piela/TT

 

Część druga: Kartki z kalendarza

“Pandemia”

Trudno sobie wyobrazić, aby za Donalda Tuska wyprodukowano aż taką liczbę środków ochronnych i zapewniono aż tak wysoki stopień bezpieczeństwa, i równocześnie wysoki stopień niebezpieczeństwa. Podziw budzi codzienna praca i rzetelność z jaką informowano Polaków o grożącej im katastrofie.

Nad świadomością społeczeństwa pracowali dzień i noc “eksperci” i “dziennikarze”. Poniżej kilku z nich. Jeszcze nigdy w historii, tak niewielu… oczywiście bez pomocy wielu, nie udałoby się. A był to niewątpliwy sukces zauważony i doceniony przez prezesa Kaczyńskiego.

Barbara Piela/TT

Oto jeden z wielu anonimowych bohaterów

 

Jak to się skończy? Przyznanie się czy kontrolowane przecieki czyli skąd ta nowa narracja

Barbara Piela/TT

A jak wygląda ten sukces w liczbach w Polsce? (na dole tabeli)

I downloaded the OECD’s excess deaths by week data for 2020-2022 in Excel format. I added the excess deaths over the three years in each country, then divided by country population in 2021, also source from OECD.

Specjalną nagrodę “Wizjoner Zdrowia“: odebrał…

 

 

W Chinach, wysokiej jakości lockdowny dedykowane były wybitnym ekspertom o znanych nazwiskach

Część trzecia:

Polityka

Nie do końca podoba mi się ten mem. Ewidentnie rzuca się w oczy rażący brak ukraińskiej flagi… Zobaczmy jak bardzo to kontrastuje z wieloma ostatnimi wypowiedziami Morawieckiego o różnych aspektach nowego porządku świata w kwestii podatków, bezpieczeństwa i kontroli całego globalnego społeczeństwa.

Co na to młode pokolenie?

Od lewej młody homoseksualista, reprezentant mniejszości moralnych, a po prawej zagorzały zwolennik antynarodowych socjalistów (PiS). Spór pomiędzy dżumą a cholerą. Czy chłopcy zmienili już dietę na robaki lub przynajmniej na wegańską?

 

Oczywiście, nie byłoby tego, nie byłoby tego wszystkiego bez Jarosława.

Dodatek specjalny: (nie)wszystkie twarze prezesa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

……….  ………… Drugi dodatek specjalny: “antysemityzm” ……….

Wiadomym jest, że współczesna polityka bez zwalczania antysemityzmu obejść się nie może. To integralna część ukształtowanej świadomości demokratycznych społeczeństw wolnych od ksenofobii, qrwofobii i moralnych zabobonów.

Już samo zrobienie takiego zdjęcia jest antysemityzmem i.... antybanderyzmem

Powiedzieć, że Żydzi są w awangardzie nowego porządku to… za mało czy zbyt wiele?

___________________________________________________________________________________________

Na koniec coś lżejszego.

A za granicą, w takich Stanach na przykład, ale nie tylko, poziom świadomości: ekologicznej, sanitarnej, seksualnej zdecydowanie wzrasta. Maska, sierp i młot, “tęczowe skarpetki” oraz “Black Lives Matter“, a co za tym idzie inkluzywność, potwierdzają prawidłowy kierunek zmian.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne