mRNA w domu i zagrodzie czyli to dopiero początek

Nie tylko nasze rządy i media nadal chwalą technologię mRNA, ale intencją jest, aby szczepionki mRNA leczyły również wiele innych chorób, przynosząc kolejne miliardy dolarów firmom farmaceutycznym oraz ekspertom i urzędnikom państwowym, którzy zostali przekupieni, aby wziąć udział w tym oszustwie.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu Truth Talk na temat kontynuacji eksperymentów z mRNA i przygotowań do produkcji na masową skalę preparatów opartych o ten związek. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

___________***___________

Szaleństwo mRNA – to dopiero początek

Bird flu, Bat stew, Churning, gagging virus brew.
~ Stewart Stafford

Jeśli masz wrażenie, że niedawne rewelacje na temat uszkodzeń poszczepiennych doprowadzą do śledztwa, wyroków skazujących, a nawet tymczasowego wstrzymania produkcji szczepionek mRNA, to niestety się mylisz.
Wręcz przeciwnie, nie tylko nasze rządy i media nadal chwalą technologię mRNA, ale intencją jest, aby szczepionki mRNA leczyły również wiele innych chorób, przynosząc kolejne miliardy dolarów firmom farmaceutycznym oraz ekspertom i urzędnikom państwowym, którzy zostali przekupieni, aby wziąć udział w tym oszustwie.

W tym celu na całym świecie powstają zakłady produkcyjne.

Ale najpierw przyjrzyjmy się pokrótce, jak dotarliśmy do miejsca, w którym te eksperymentalne terapie genowe zostały ostatecznie narzucone niczego niepodejrzewającym społeczeństwom.
W latach sześćdziesiątych po raz pierwszy odkryto rozwój informacyjnego RNA [mRNA]. Największym wyzwaniem było dostarczenie wiadomości – transkryptu RNA – i wczytanie jej do białek w komórkach, zanim uległy one degradacji.

We wczesnych latach osiemdziesiątych problem ten został rozwiązany poprzez nanotechnologię: „opracowanie kropelek tłuszczu (nanocząsteczek lipidowych), które owijają mRNA jak bańkę, co umożliwia wejście do komórek. Po wejściu do komórki wiadomość mRNA może zostać przetłumaczona na białka, takie jak białko kolczaste SARS-CoV-2, a następnie układ odpornościowy zostanie przygotowany do rozpoznania obcego białka.

Przygotowania trwały od lat. Ale potrzebowali pandemii, aby cała ta praca się opłaciła.

W 2015 roku Fundacja Billa i Melindy Gatesów zainwestowała 52 miliony dolarów w Curevac, wiodącą firmę biofarmaceutyczną na poziomie kliniki, specjalizującą się w technologiach szczepionek opartych na mRNA. Wieloletni inwestor CureVac, Dievini Hopp BioTech, ogłosił zobowiązanie w wysokości 24 milionów dolarów (21 milionów euro) dodatkowego kapitału.

Jak opisano to na stronie Fundacji Gatesa:

CureVac jest pionierem w wykorzystaniu naturalnego i niezmodyfikowanego chemicznie mRNA jako nośnika danych do instruowania ludzkiego organizmu, aby wytwarzał własne białka zdolne do zwalczania szerokiego zakresu chorób.

Inwestycja wesprze dalszy rozwój technologii platformy CureVac oraz budowę zakładu produkcyjnego zgodnego z dobrą praktyką produkcyjną (GMP) na skalę przemysłową. W ramach tego partnerstwa CureVac i Gates Foundation będą współpracować przy opracowywaniu i produkcji licznych szczepionek przeciwko chorobom zakaźnym, które nieproporcjonalnie dotykają ludzi w najbiedniejszych krajach świata.

Przechodząc do dnia dzisiejszego, Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła współpracę z Medicines Patent Pool (MMP) i Curevac, obiecując dać światu „Rewolucyjny RNA dla życia”.

W grudniu 2019r. miało miejsce wprowadzenie pierwszej zatwierdzonej przez FDA szczepionki przeciwko wirusowi Ebola. Ponieważ jednak wirus Ebola występuje tylko w kilku krajach afrykańskich, nie ma on żadnej wartości handlowej w Stanach Zjednoczonych, więc nigdy nie wzbudzał wielkiego entuzjazmu.

Mniej więcej w tym samym czasie eksperci przeprowadzali symulację pandemii koronawirusa. Wszyscy wiemy, co było dalej. Wiadomości o koronawirusie, który powoduje COVID-19, pojawiającym się w środkowych Chinach. Stamtąd przetoczył się przez cały świat, na zawsze zmieniając nasze życie.

W maju 2020r. administracja Trumpa przedstawiła swój „śmiały” plan dostarczenia „setek milionów dawek szczepionki Covid-19 do końca 2020r”.

Prezydent Trump ogłosił operację Warp Speed ​​na konferencji prasowej w Ogrodzie Różanym Białego Domu w piątek. Najwyżsi urzędnicy nosili maski, ale prezydent nie.

 

Na konferencji prasowej w Ogrodzie Różanym prezydent i jego zastępcy przyznali, że ich cel, nazwany „Operation Warp Speed”, był wzniosły. Trump powiedział, że projekt jest „ryzykowny i kosztowny”. Gustave Perna, czterogwiazdkowy generał, który nadzoruje logistykę armii amerykańskiej, nazwał to zadanie „herkulesowym”. Moncef Slaoui, dyrektor farmaceutyczny wyznaczony przez Trumpa do kierowania inicjatywą, powiedział, że cel był „niezwykle trudny”.

Wraz z pojawieniem się koronawirusa, Big Pharma znalazła sposób na przekonanie zdesperowanych bogatych narodów do płacenia dużych pieniędzy za swoje szczepionki mRNA.

Kontrakty zostały podpisane i umowa została przypieczętowana. Miliony ludzi chętnie przyjęły szczepionkę, wierząc w kłamstwo, że chronią siebie i innych przed śmiertelną chorobą. Jeszcze inni byli terroryzowani lub zmuszani do przyjmowania tych eksperymentalnych terapii genowych.

Do listopada 2021 roku Peoples Vaccine Alliance ujawniło, że Pfizer, BioNTech i Moderna osiągały łączne zyski w wysokości 65 000 USD co minutę.

Chociaż eksperci ubolewali, że biedniejsze narody są pomijane w zestawieniu, nikt nic z tym nie zrobił.

Jak donosi Oxfam, „te firmy sprzedały większość dawek bogatym krajom, pozostawiając kraje o niskich dochodach na lodzie. Pfizer i BioNTech dostarczyły mniej niż jeden procent wszystkich swoich dostaw szczepionek do krajów o niskich dochodach, podczas gdy Moderna dostarczyła zaledwie 0,2 procent. Tymczasem 98 procent ludzi w krajach o niskich dochodach nie zostało w pełni zaszczepionych”.

Oczywiście ci z nas, którzy nigdy nie poddali się tym tak zwanym szczepionkom, są zdania, że ​​biedniejsze narody mają szczęście, że zostały pominięte. Ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że celem tego produktu zawsze był zysk, a nie troska o zdrowie publiczne. Sposób, w jaki Big Pharma zabiegała o względy bogatych krajów, ignorując biedniejsze, jest tego dowodem.

Teraz, gdy zainteresowanie Zachodu szczepionkami na Covid słabnie, WHO i jej partnerzy w końcu zwracają uwagę na biedniejsze narody. Szczepienie całej światowej populacji przeciwko stosunkowo łagodnej chorobie pod pozorem słuszności jest przykrywką dla większego celu: pretekst do czipowania, tatuowania i zaszczepiania każdej osoby na planecie, podporządkowując w ten sposób ludzkość ciągłej inwigilacji i kontroli Nowego Porządku Świata.

W tym celu na całym świecie powstają zakłady produkcyjne. Podczas gdy ci, którzy czytają i słuchają alternatywnych wiadomości, wciąż są zafascynowani niekończącą się gamą tzw. Twitter Files, cele dominacji nad światem poprzez zdrowie i bezpieczeństwo trwają nieprzerwanie. Oto kilka lokalizacji, którym warto się przyjrzeć.

Niemcy

W 2020 roku Elon Musk zainwestował w drukarkę szczepionek RNA Tesli dla CureVac. Dyrektor generalny ogłosił, że Tesla będzie „budować mikrofabryki RNA dla CureVac”.

Będzie to „ważny produkt dla świata”, obiecał Musk.

Kanada

Zakład produkcji szczepionek Moderna mRNA, Quebec, Kanada

Zapowiedziany w kwietniu 2022r. najnowocześniejszy obiekt powstanie w ramach dziesięcioletniego partnerstwa strategicznego między Moderną a rządem Kanady, mającego na celu wzmocnienie gotowości kraju do radzenia sobie z pandemiami w przyszłości.

Oczekuje się, że po uruchomieniu w 2024r. obiekt będzie produkować do 100 milionów dawek szczepionki mRNA rocznie.

Wielka Brytania

Moderna inwestuje w badania i rozwój (R&D) mRNA w Wielkiej Brytanii i buduje najnowocześniejsze centrum produkcji szczepionek, które może produkować do 250 milionów szczepionek rocznie.

Stany Zjednoczone

W grudniu 2021r. firma Pfizer zainwestowała 68,5 mln USD w nowy, najnowocześniejszy obiekt w Durham w Północnej Karolinie, aby dalej rozwijać możliwości terapii genowej. Obiekt ten jest „ważną częścią światowej sieci badawczo-rozwojowej firmy Pfizer, która obejmuje lokalizacje w La Jolla w Kalifornii; Boulder, Kolorado; St Louis, Missouri; Pearl River, Nowy Jork; Groton, Connecticut; oraz Cambridge i Andover w stanie Massachusetts”.

Aktualne portfolio terapii genowej firmy Pfizer obejmuje trzy programy kliniczne późnego stadium hemofilii A, hemofilii B i dystrofii mięśniowej Duchenne’a (DMD), a także 12 programów przedklinicznych badających potencjalne metody leczenia rzadkich chorób kardiologicznych, endokrynologicznych, hematologicznych, metabolicznych i neurologicznych, gdzie każdego roku przewiduje się rozpoczęcie około jednego do dwóch pierwszych badań klinicznych u pacjentów.

Globalne centra mRNA w 15 biedniejszych krajach

WHO buduje sieć „globalnych centrów mRNA” na całym świecie. Jak dotąd ogłosili, że piętnastu producentów (tzw. model Hub and Spoke) otrzyma technologię za pośrednictwem centrum mRNA. Znajdują się one w Egipcie, Kenii, Nigerii, Senegalu, RPA, Tunezji, Indonezji, Brazylii, Argentynie, Pakistanie, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Serbii i na Ukrainie.

Konsorcjum, w skład którego wchodzą Medicines Patent Pool, Biovac, Afrigen Biologics and Vaccines, Departament Nauki i Innowacji Republiki Południowej Afryki, South African Medical Research Council (SAMRC), sieć uniwersytetów oraz Africa Centers for Disease Control and Prevention (CDC) kieruje inicjatywami masowej produkcji szczepionek mRNA dla Afryki.

Afryka Południowa:

Przygotowanie na przyszłe pandemie ma kluczowe znaczenie, dlatego globalne centrum mRNA należące do WHO jest kluczowym elementem składowym zapewniającym, że Republika Południowej Afryki i cały kontynent mają zdolności produkcyjne niezbędne do sprawiedliwego wprowadzenia szczepionek” – powiedział dr Blade Nzimande, minister Szkolnictwa Wyższego, Nauki i Technologii Republiki Południowej Afryki. „Technologia mRNA jest nie tylko dla COVID-19, mamy nadzieję, że można ją będzie dostosować, aby pomóc nam w walce z HIV, gruźlicą i malarią”.

Korea Południowa:

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła uruchomienie globalnego centrum bioprodukcji zlokalizowanego w Korei Południowej w celu zapewnienia szkoleń dla krajów o niskich i średnich dochodach, które chcą produkować szczepionki i inne produkty biologiczne, takie jak insulina i przeciwciała monoklonalne.

Eksperymenty trwają

W marcu 2022 roku NIH rozpoczął Fazę 1 badania klinicznego oceniającego trzy eksperymentalne szczepionki przeciw HIV oparte na platformie informacyjnego RNA (mRNA)

W grudniu 2022 roku Touchlight ogłosił, że otrzymał grant na nieujawnioną kwotę od Fundacji Billa i Melindy Gatesów.

Touchlight mówi, że opracowali „nowy, syntetyczny wektor DNA, znany jako doggybone DNA lub dbDNA™ oraz enzymatyczny proces produkcji, który umożliwia nam wytwarzanie DNA z niespotykaną szybkością, skalą i czystością”.

Rozumiecie? Aby wyprodukować miliony, miliardy szczepionek mRNA szybciej niż kiedykolwiek wcześniej i skutecznie podawać je wszystkim na całym świecie na wszelkiego rodzaju choroby. Nic nie jest spowalniane. Nic nie jest zatrzymywane. Wręcz przeciwnie. Produkcja tych terapii genowych posuwa się naprzód z, jak powiedziałby Trump, „prędkością Warp”.
Nic dziwnego, że podczas rozdania nagród Axel Springer w 2020 roku Elon Musk zachwycał się wykorzystaniem szczepionek mRNA na swoją korzyść.

Powiedział:

„Z syntetycznym RNA/DNA można w zasadzie zrobić wszystko. To jest jak program komputerowy…. Prawdopodobnie możesz zatrzymać starzenie się, odwrócić je, jeśli chcesz. Możesz zamienić kogoś w jakiegoś cholernego motyla, jeśli chcesz, używając odpowiedniej sekwencji. To znaczy, robią to gąsienice.”

Zawsze gotowa do zarabiania pieniędzy, w 2020 roku Tesla zgłosiła się, aby rozwiązać problem niedoboru respiratorów podczas pandemii koronawirusa. Wkrótce zaradny Musk nabył ponad 1200 respiratorów z Chin.

Dzieje się tak pomimo tego, że lekarze tacy jak dr Paul Casey, dyrektor medyczny Bellin Health Emergency Services w Green Bay, w tym samym czasie ostrzegali, że „Sądzimy obecnie, że podłączenie kogoś do respiratora to prawie wyrok śmierci”.

Nigdy się nie dowiemy, ile osób zmarło niepotrzebnie z powodu podłączenia do respiratorów zamiast wczesnej profilaktyki. Nigdy się nie dowiemy, bo takie rzeczy nie mają znaczenia.

Liczy się masowa produkcja produktów mRNA i masowe szczepienia.

To nasuwa pytanie, jakie wyroki śmierci czekają ludzi na planecie Ziemia, kiedy ci chciwi władcy dokonują między sobą transakcji na miliardy dolarów, oczekując, że wszyscy zgodzimy się na ich eksperymenty na nas, podczas gdy oni napychają swoje kieszenie naszym kosztem?

______________

mRNA Madness–it’s only just begun, Karen Hunt, December 30, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Człowiek 2.0 czyli GMO Sapiens nadchodzi
W końcu, i to raczej wcześniej niż później, niezmienione, naturalne ciało ludzkie zostanie uznane za zagrożenie biologiczne, a pełna kontrola nad ludzkim genomem stanie się nową normalnością. […]

______________

Nowa Normalność – władcy biorobotów
Nawet niemowlęta nie będą w stanie uciec od tego koszmaru, w którym każda funkcja organizmu jest stale śledzona i monitorowana. Smutne jest to, że wiele osób z radością przyjmie te […]

______________

CDC/FDA czyli koronny dowód na kłamstwo
Przyznają: nie mieli wirusa, kiedy przygotowali test na wirusa. „Wykombinowali” model, udając, że znajdują to, co chcieli znaleźć. To się nazywa samospełniającą się przepowiednią. To oszustwo i zbrodnia, które doprowadziły […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!