CDC/FDA czyli koronny dowód na kłamstwo

Przyznają: nie mieli wirusa, kiedy przygotowali test na wirusa. „Wykombinowali” model, udając, że znajdują to, co chcieli znaleźć. To się nazywa samospełniającą się przepowiednią.

To oszustwo i zbrodnia, które doprowadziły miliony istnień ludzkich i gospodarki krajów do ruiny.

−∗−

W menu na dziś danie być może przełomowe. Artykuł Jona Rappoporta dotyczący wiarygodności testów RT-PCR. Tekst z odniesieniami do publikacji oficjalnych amerykańskich instytucji CDC oraz FDA.

Zapraszam do lektury.

_________________________***_________________________

CDC/FDA smoking gun of smoking guns

Przyznają: nie mieli wirusa, kiedy przygotowali test na wirusa. „Wykombinowali” model, udając, że znajdują to, co chcieli znaleźć. To się nazywa samospełniającą się przepowiednią.

To oszustwo i zbrodnia, które doprowadziły miliony istnień ludzkich i gospodarki krajów do ruiny.

CDC wydała dokument, który jest pełen druzgocących wyznań i potwierdzeń.

Wydanie nosi tytuł „21.07.2021: Alert laboratoryjny: zmiany w CDC RT-PCR do testowania SARS-CoV-2”. Zaczyna się wybuchowo:

„Po 31 grudnia 2021r. CDC wycofa wniosek do amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) o zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR, testu wprowadzonego po raz pierwszy w lutym 2020r. wyłącznie do wykrywania SARS-CoV-2. CDC przekazuje to wcześniejsze powiadomienie laboratoriom klinicznym, aby zapewnić odpowiedni czas na wybór i wdrożenie jednej z wielu alternatyw zatwierdzonych przez FDA”.

Wiele osób uważa, iż ​​oznacza to, że CDC rezygnuje z testu PCR jako sposobu „wykrywania wirusa”. CDC wcale tego nie twierdzi.

Mówią, że technologia PCR będzie nadal używana, ale zastępują to, czego szuka test, lepszą „próbką referencyjną”. Lepszym markerem. Lepszym wzorcem. Lepszym kawałkiem RNA podobno pochodzącym z SARS-CoV-2.

CDC/FDA przyznają, że pojawił się PROBLEM z testem PCR, który był używany do wykrywania wirusa, począwszy od lutego 2020r. – aż do tej chwili.

Innymi słowy, wszystkie te miliony „przypadków COVID” opartych na stosowanym teście PCR są podejrzane. Właściwie to stwierdzenie jest zbyt łaskawe. Każdy wynik z każdego testu PCR powinien zostać odrzucony.

Aby to potwierdzić, dokument CDC odwołuje się do publikacji FDA zatytułowanej „Dane porównawcze panelu referencyjnego SARS-CoV-2”. Oto ten zabójczy cytat:

„W pierwszych miesiącach pandemii choroby koronawirusowej 2019 (COVID-19) próbki kliniczne [wirusa] nie były łatwo dostępne dla twórców IVD [diagnostyki in vitro] w celu wykrycia SARS-CoV-2. W związku z tym FDA zatwierdziła IVD w oparciu o dostępne dane z wymyślonych [contrived] próbek wygenerowanych z różnych źródeł materiału SARS-CoV-2 (na przykład RNA specyficznego dla danego genu, syntetycznego RNA lub wirusowego RNA całego genomu) do oceny wydajności analitycznej i klinicznej. Podczas gdy walidacja z użyciem tych wymyślonych próbek zapewniła jakąś miarę pewności co do skuteczności testu na początku pandemii, tak nie jest możliwe dokładne porównanie wyników różnych testów, w których wykorzystano wymyślone próbki, ponieważ każdy test potwierdzał działanie przy użyciu próbek pochodzących z różnych genów specyficznych, syntetycznych lub genomowych źródeł kwasu nukleinowego.”

Przetłumaczę: my, w CDC, nie mieliśmy próbki wirusa SARS-CoV-2, kiedy przygotowywaliśmy test PCR na SARS-CoV-2. Tak, to niewiarygodne, prawda? I to jest test, którego używaliśmy przez cały czas. Więc WYPRODUKOWALIŚMY próbki wirusa. Sfabrykowaliśmy je. Kłamaliśmy. Stworzyliśmy [wynaleźliśmy] syntetyczne sekwencje genów i POWIEDZIELIŚMY, że te sekwencje MUSZĄ BYĆ zbliżone do sekwencji SARS-CoV-2, nie mając zielonego pojęcia o tym, co robimy, ponieważ znowu, nie mieliśmy rzeczywistej próbki wirusa. Nie mieliśmy dowodu, że BYŁO coś o nazwie SARS-CoV-2.

Ten niesamowity dokument FDA mówi, że Agencja udzieliła awaryjnego zatwierdzenia 59 różnym testom PCR od początku (fałszywej) pandemii. 59 [pięćdziesięciu dziewięciu].

I „… nie jest możliwe dokładne porównanie wydajności różnych testów, które wykorzystywały wymyślone próbki [contrived specimens], ponieważ każdy test potwierdzał wydajność przy użyciu próbek pochodzących z różnych źródeł kwasów nukleinowych specyficznych dla genu, syntetycznych lub genomowych”.

Przetłumaczę: Każdy z 59 różnych testów PCR na SARS-CoV-2 opowiadał różne kłamstwa i wymyślał różne wytwory na temat genetycznego składu wirusa – wirusa, którego nie mieliśmy. Wtedy oczywiście te testy dawały niewiarygodne wyniki. TESTY PCR WYKORZYSTYWAŁY WYMYŚLONE PRÓBKI WIRUSA, KTÓREGO NIE MIELIŚMY.

ALE, don’t worry, be happy, ponieważ TERAZ CDC i FDA mówią, że tym razem naprawdę mają rzeczywiste próbki wirusa SARS-CoV-2 od pacjentów. Mają lepsze wzorce dla PCR, a laboratoria powinny zacząć przygotowywać się do nowych i ulepszonych testów.

Innymi słowy, kłamali WTEDY, ale nie kłamią TERAZ. „Wymyślali”, ale teraz mówią prawdę.

Jeśli w to wierzysz, to mam na sprzedaż wodę z Fontanny Młodości, wydobytą ze skażonego ołowiem systemu we Flint, w stanie Michigan.

Dobrze, to po raz kolejny zrelacjonuję wirusologiczną wersję „wyizolowaliśmy wirusa”:

Mają zupę, którą robią w swoich laboratoriach.

Ta zupa zawiera komórki ludzkie i małpie, toksyczne chemikalia i leki oraz wszelkiego rodzaju inny losowy materiał genetyczny. Ponieważ komórki zaczynają umierać, naukowcy ZAKŁADAJĄ, że to ta odrobina śluzu od pacjenta, którą wrzucili do zupy, zabija. A WIRUS musi być tym zabójczym czynnikiem w śluzie.

To założenie jest całkowicie nieuzasadnione. Leki i chemikalia mogą zabijać komórki, a naukowcy również głodzą komórki, pozbawiając je ważnych składników odżywczych, i to ten ‘głód’ może zabijać komórki.

Nie ma dowodów na to, że SARS-CoV-2 jest w zupie, że zabija komórki lub że istnieje.

Jednak naukowcy nazywają śmierć komórki „izolacją wirusa”.

Stwierdzenie, że jest to non-sequitur, to mocne niedopowiedzenie. W ich świecie „Zakładamy, bez dowodów, że mamy wirusa pogrzebanego w zupie w naczyniu w laboratorium” równa się „Oddzieliliśmy wirusa od całego otaczającego go materiału”.

Wirusologia to „jak szerzyć bzdury dla zarobku i straszyć świat”. Poza tym jest idealnie.

__________________________

CDC/FDA smoking gun of smoking guns, Jon Rappoport, September 1, 2021

 

Uzupełnienia:

‘Przypadkodemia’ czyli jak po cichu odejść od testów
Wielu ekspertów epidemiologicznych twierdziło, że progi cyklu są ważnym wskaźnikiem, dzięki któremu pacjenci, opinia publiczna i decydenci mogą podejmować bardziej świadome decyzje(…)

__________________________

Jak głęboko sięga kłamstwo?
„Wirusy są niestabilne, zwłaszcza wirusy RNA [np. SARS-Cov-2]. Są tak niestabilne, że nie ma czegoś takiego jak niezmutowany wirus RNA. Są jak płatki śniegu, nie ma dwóch identycznych”.

__________________________

Dno DNA czyli Homo Sapiens GMO
Twój paszport do Nowego Wspaniałego Świata. Jesteś „odporny”, więc możesz wyjść z trybu strachu. I krążyć, podróżować i wchodzić do szkół… (…)

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!